Sztuka na Przymorzu Małym: Studenci ASP ożywiają przestrzeń wokół dawnego Bałtyku
460 wyświetleń 16 czerwca 2025 (4 opinie)Wernisaż "Utkane z Połączeń. Odsłona: Tęsknoty", zorganizowany przy ul. Droszyńskiego 14 w Gdańsku (Przymorze Małe), był efektem współpracy studentów gdańskiej ASP i Grupy Torus przy udziale Traffic Design. Celem wystawy było stworzenie okazji do integracji mieszkańców dzielnicy oraz ożywienie przestrzeni w miejscu przyszłej inwestycji Torusa o nazwie Mozaika. Ekspozycja prezentowała prace artystyczne inspirowane hasłem „A za czym Ty tęsknisz?”, odnosiły się do przestrzeni miejskiej, charakteru Przymorza Małego czy relacji międzyludzkich. Uczestnicy wernisażu mieli okazję podziwiać różnorodne prace, rozmawiać z twórcami i wziąć udział w warsztatach ceramicznych. Inicjatywa ta ma na celu stwarzanie szans i promocję młodych talentów oraz wzmacnianie więzi społecznych poprzez sztukę.
Więcej na ten temat
Opinie (4)
-
2025-06-17 11:50
Lubię Julki z ASP, są wyjątkowo chutliwe
- 3 4
-
2025-06-17 14:16
sztuka to jest kopnac kruka
- 0 4
-
2025-06-21 07:06
niech ozywiaja przestrzen we wlasnej piwnicy
bazgrołów juz starczy
- 1 0
-
2025-06-21 10:19
Przeciez to jest reklama deweleopera i nic wiecej !!A juz myslalem ze to jakies działania społeczne sa!
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.