• Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Sztuka na Przymorzu Małym: Studenci ASP ożywiają przestrzeń wokół dawnego Bałtyku

460 wyświetleń 16 czerwca 2025 (4 opinie)

Wernisaż "Utkane z Połączeń. Odsłona: Tęsknoty", zorganizowany przy ul. Droszyńskiego 14 w Gdańsku (Przymorze Małe), był efektem współpracy studentów gdańskiej ASP i Grupy Torus przy udziale Traffic Design. Celem wystawy było stworzenie okazji do integracji mieszkańców dzielnicy oraz ożywienie przestrzeni w miejscu przyszłej inwestycji Torusa o nazwie Mozaika. Ekspozycja prezentowała prace artystyczne inspirowane hasłem „A za czym Ty tęsknisz?”, odnosiły się do przestrzeni miejskiej, charakteru Przymorza Małego czy relacji międzyludzkich. Uczestnicy wernisażu mieli okazję podziwiać różnorodne prace, rozmawiać z twórcami i wziąć udział w warsztatach ceramicznych. Inicjatywa ta ma na celu stwarzanie szans i promocję młodych talentów oraz wzmacnianie więzi społecznych poprzez sztukę.

Więcej na ten temat

Opinie (4)

  • Lubię Julki z ASP, są wyjątkowo chutliwe

    • 3 4

  • sztuka to jest kopnac kruka

    • 0 4

  • niech ozywiaja przestrzen we wlasnej piwnicy

    bazgrołów juz starczy

    • 1 0

  • Przeciez to jest reklama deweleopera i nic wiecej !!A juz myslalem ze to jakies działania społeczne sa!

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane