• Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

3807 wyświetleń 2 kwietnia 2025 (48 opinii) autor: Ja

Nie wiadomo: śmiać się czy płakać?

Opinie (48) 5 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

    (5)

    może zaraz będzie skręcał w lewo...

    • 97 15

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

      taaa, w czwartek

      • 7 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

      (1)

      jasne , w lewo z obwodnicy

      • 12 4

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

        W Chylonii

        • 2 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

      (1)

      oddawaj prawko jak z obwodnicy wlewo bozeeee

      • 2 4

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

        już mi zabrali

        • 2 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

    (7)

    że zgodnie z ograniczeniem prędkości? Czy o co chodzi?

    • 39 122

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

      mamy ruch prawostronny (6)

      i tyle w temacie (jest przejezdny i cały "pusty" - prawy pas)

      • 42 8

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

        (1)

        Nagrywający też jechał lewym cały czas.... A w końcu zabrał się za wyprzedzanie prawym.

        • 32 13

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

          Masz obowiązek jazdy prawym pasem

          a wyprzedzać można, nie trzeba.

          • 21 10

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

        a tego tira to nie widziałeś ? (2)

        • 11 12

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

          (1)

          Do TIRa miał pół kilometra zanim dojechał. A za TIRem powinien niezwłocznie zjechać na prawy pas. Takich melepet za kierownicą, blokujących lewy pas, jest ostatnio coraz więcej.

          • 26 8

          • Opinia do raportu

            Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

            Wyprzedzasz takiego prawym i po temacie. Po co sobie głowę zawracać takimi błachostkami?

            • 3 2

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

        nagrywający też jechał non stop lewym

        • 8 7

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

    GKA i wszystko jasne

    • 15 7

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

    Zawodowy ? (3)

    To, że jedzie busem nie czyni go kierowcą zawodowym :)

    • 33 5

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

      (2)

      O już się Tirówki zleciały xD Kierowca wyścigowy, czy autobusu też nie jest zawodowym kierowcą, nie? XD

      • 1 5

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

        Co oznaczają w Twoim wpisie literki XD ?

        • 1 0

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

        Żeby jeździć autobusem czy ciężarówką, trzeba zrobić zarówno odpowiednie badania jak i Kwalifikacje zawodowe. Na busa wystarczy prawko kat. B bez żadnych dodatkowych kursów. Więc się ośmieszyłeś z tym komentarzem

        • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

    A ktory z nich w tym filmiku to zawodowy kierowca?

    • 19 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

    (1)

    Jeszcze bliżej trzeba podjechać, będzie jeszcze bezpieczniej.

    Przy prędkości 100kmh należy zostawić odstęp od poprzedzającego pojazdu w metrach licząc połowę prędkości - czyli 50m. Białe słupki po bokach jezdni wskazujące nr drogi i kilometr na którym się znajdujemy umieszczany jest co 100 metrów, więc jadąc 100kmh - trzeba zachować odstęp od zawodowego kierowcy przynajmniej połowę długości między słupkami.

    Na filmiku ewidentnie widać, że nie ma takiej odległości zachowanej.

    Nie neguję problemu jazdy lewą stroną przez osobę nagraną, ale istnieje więcej przepisów drogowych, które muszą być przestrzegane przez wszystkich uczestników, a nie wybiórczo jedni nie mogą łamać przepisów, a drudzy mogą sobie pozwolić na "ustępstwa". Prawo jest równe dla wszystkich.

    • 28 7

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

      przeciez jasniepan nagrywający jest jak szeryf i liczy na to że jak odpowiednio blisko podjedzie to mu ustąpią. O zmierzchu waliłby długimi...

      • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

    powinien zjechac/jechac prawym, a ty powinienes zwiekszyc odstep

    • 21 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

    żeby prowadzić takie auto nie trzeba być zawodowym kierowcą :) wystarczy zwykłe prawo jazdy kat. B i nic więcej :)

    • 13 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

    Zawodowi

    Ponieważ sprawiają zawód

    • 9 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy

    Jaki on zawodowy? Kazdy kto ma prawo jazdy kat B moze tym jezdzic

    • 7 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane