Tak jeżdżą zawodowi kierowcy po obwodnicy
3807 wyświetleń 2 kwietnia 2025 (48 opinii)Nie wiadomo: śmiać się czy płakać?
Więcej na ten temat
Opinie (48) 5 zablokowanych
-
2025-04-02 11:41
(5)
może zaraz będzie skręcał w lewo...
- 97 15
-
2025-04-02 12:11
taaa, w czwartek
- 7 2
-
2025-04-02 12:31
(1)
jasne , w lewo z obwodnicy
- 12 4
-
2025-04-02 14:25
W Chylonii
- 2 0
-
2025-04-02 13:14
(1)
oddawaj prawko jak z obwodnicy wlewo bozeeee
- 2 4
-
2025-04-02 13:18
już mi zabrali
- 2 1
-
2025-04-02 11:41
(7)
że zgodnie z ograniczeniem prędkości? Czy o co chodzi?
- 39 122
-
2025-04-02 11:48
mamy ruch prawostronny (6)
i tyle w temacie (jest przejezdny i cały "pusty" - prawy pas)
- 42 8
-
2025-04-02 11:51
(1)
Nagrywający też jechał lewym cały czas.... A w końcu zabrał się za wyprzedzanie prawym.
- 32 13
-
2025-04-02 11:58
Masz obowiązek jazdy prawym pasem
a wyprzedzać można, nie trzeba.
- 21 10
-
2025-04-02 11:53
a tego tira to nie widziałeś ? (2)
- 11 12
-
2025-04-02 12:36
(1)
Do TIRa miał pół kilometra zanim dojechał. A za TIRem powinien niezwłocznie zjechać na prawy pas. Takich melepet za kierownicą, blokujących lewy pas, jest ostatnio coraz więcej.
- 26 8
-
2025-04-02 19:27
Wyprzedzasz takiego prawym i po temacie. Po co sobie głowę zawracać takimi błachostkami?
- 3 2
-
2025-04-02 15:42
nagrywający też jechał non stop lewym
- 8 7
-
2025-04-02 11:44
GKA i wszystko jasne
- 15 7
-
2025-04-02 11:52
Zawodowy ? (3)
To, że jedzie busem nie czyni go kierowcą zawodowym :)
- 33 5
-
2025-04-02 11:53
(2)
O już się Tirówki zleciały xD Kierowca wyścigowy, czy autobusu też nie jest zawodowym kierowcą, nie? XD
- 1 5
-
2025-04-02 15:00
Co oznaczają w Twoim wpisie literki XD ?
- 1 0
-
2025-04-02 20:47
Żeby jeździć autobusem czy ciężarówką, trzeba zrobić zarówno odpowiednie badania jak i Kwalifikacje zawodowe. Na busa wystarczy prawko kat. B bez żadnych dodatkowych kursów. Więc się ośmieszyłeś z tym komentarzem
- 3 0
-
2025-04-02 11:53
A ktory z nich w tym filmiku to zawodowy kierowca?
- 19 0
-
2025-04-02 11:57
(1)
Jeszcze bliżej trzeba podjechać, będzie jeszcze bezpieczniej.
Przy prędkości 100kmh należy zostawić odstęp od poprzedzającego pojazdu w metrach licząc połowę prędkości - czyli 50m. Białe słupki po bokach jezdni wskazujące nr drogi i kilometr na którym się znajdujemy umieszczany jest co 100 metrów, więc jadąc 100kmh - trzeba zachować odstęp od zawodowego kierowcy przynajmniej połowę długości między słupkami.
Na filmiku ewidentnie widać, że nie ma takiej odległości zachowanej.
Nie neguję problemu jazdy lewą stroną przez osobę nagraną, ale istnieje więcej przepisów drogowych, które muszą być przestrzegane przez wszystkich uczestników, a nie wybiórczo jedni nie mogą łamać przepisów, a drudzy mogą sobie pozwolić na "ustępstwa". Prawo jest równe dla wszystkich.- 28 7
-
2025-04-02 14:56
przeciez jasniepan nagrywający jest jak szeryf i liczy na to że jak odpowiednio blisko podjedzie to mu ustąpią. O zmierzchu waliłby długimi...
- 2 0
-
2025-04-02 12:04
powinien zjechac/jechac prawym, a ty powinienes zwiekszyc odstep
- 21 2
-
2025-04-02 12:06
żeby prowadzić takie auto nie trzeba być zawodowym kierowcą :) wystarczy zwykłe prawo jazdy kat. B i nic więcej :)
- 13 2
-
2025-04-02 12:30
Zawodowi
Ponieważ sprawiają zawód
- 9 3
-
2025-04-02 12:49
Jaki on zawodowy? Kazdy kto ma prawo jazdy kat B moze tym jezdzic
- 7 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.