Tańce Kaszubskie na festiwalu smaków regionalnych
897 wyświetleń 2 marca 2025 (7 opinii)Bardzo fajne wydarzenie. Spróbowałem ponad dwudziestu regionalnych produktów i nie zapłaciłem ani grosza!
Więcej na ten temat
Opinie (7) 2 zablokowane
-
2025-03-03 11:35
Opinia wyróżniona
Dziczyzna
I smaczna dziczyzna za darmo :)
- 0 1
-
2025-03-02 15:03
Nie wiem, czy to powód do chwały. Ktoś jednak włożył własne pieniądze w to jedzenie. Pozdrawiam, Ola
- 35 15
-
2025-03-02 15:08
Jak policzą koszty następna edycja nie będzie już taka obfita. (1)
- 29 5
-
2025-03-02 20:55
Głupoty piszesz, już dziś deklarowali chęć udziału w kolejnych, a kupujących było sporo; sama kupiłam pyszny pasztet z kaczki, rokitnik, mieszadełko czekoladowe, 2 rodzaje serów kozich, zupę...
- 1 0
-
2025-03-02 16:30
Gdzie prawdziwi kaszubi? Kiedy skończy sie ta cepeliada?
- 1 6
-
2025-03-02 17:19
Najważniejsze najeść się za darmo?!
dlatego nie warto organizować tu niczego z serdecznością i gościnnością, niczego nie docenicie, tyle, że nie wydaliście ani grosza...słabo.
- 6 0
-
2025-03-02 21:23
Nie ma czegoś takiego jak taniec kaszubski to wymyślone, tak samo jak te stroje. To jest oszustwo którego Polska dokonała na Kaszubach. Wiedno Kaszëbë.!!!
- 2 0
-
2025-03-03 11:35
Opinia wyróżniona
Dziczyzna
I smaczna dziczyzna za darmo :)
- 0 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.