Tomasz Kot o problemach w szkole
880 wyświetleń 17 maja 2026 (21 opinii)Spotkanie charytatywne z cyklu Serca Gwiazd
Więcej na ten temat
Opinie (21) 1 zablokowana
-
2026-05-18 07:43
Opinia wyróżniona
Tomasz Kot
Świetne spotkanie.
Pan Tomasz Kot to bardzo miły i skromny człowiek. Super aktor.- 22 1
-
2026-05-17 19:11
Otóż to.
- 1 2
-
2026-05-17 19:29
(1)
Kto tego starego alkoholika/ćpu.na w ogole słucha
- 2 11
-
2026-05-17 19:36
Babcia głucha
i dziadek bez ucha
- 1 3
-
2026-05-17 19:41
(2)
Świetny aktor i człowiek.
- 28 1
-
2026-05-17 21:42
Znasz zapewne człowieka od podstawówki i pożyczacie sobie cukier?
- 4 10
-
2026-05-18 10:49
Tak jak Tusk a nie czekaj ...
- 0 0
-
2026-05-17 21:33
można byś dobrym aktorem i nie dzielić Polaków (3)
jaki człowiek poziom wyżej od Jandy, Ostaszewskiej, Stuhra itd
- 39 13
-
2026-05-18 14:20
(1)
Od Zielnika i Pietrzaka też
- 2 4
-
2026-05-18 14:23
O Chorosinskiej, mondrej inaczej też warto wspomnieć.
- 3 5
-
2026-05-18 14:21
Polacy sami siebie dzielą, bo każdy ma prawo do swojej opinii, nawet aktor.
Problem jest w Polakach, którzy nie akceptują tego, że ktoś ma inne zdanie.
- 3 4
-
2026-05-17 21:37
Przemek sobie.....
- 4 3
-
2026-05-18 02:18
Przemek, oj Przemek:) (1)
Chodziłem z Przemkiem do szkoły, nie jest taki jak go malują i jaki sobie stworzył wizerunek :) swoimi urojeniami uprzykrzył życie wielu osobom w szkole. Przemku, mam nadzieję, że zmądrzałeś :)
- 14 6
-
2026-05-18 11:32
Bardzo brzydki komentarz pt. "coś wiem ale nie powiem"
Nie chcesz konkretnie by Przemek mógł sie odnieść (jeśli wgl miałby chęć) to nie pisz wcale, bo siejesz niepotrzebny ferment i psujesz fajną akcję. Sam zrób coś długofalowo dla chorych dzieci, wkładając w to mnóstwo prywatnego czasu a potem komentuj.- 9 8
-
2026-05-18 07:43
Opinia wyróżniona
Tomasz Kot
Świetne spotkanie.
Pan Tomasz Kot to bardzo miły i skromny człowiek. Super aktor.- 22 1
-
2026-05-18 08:57
Wyrosl z ciapy na takiego co zawsze spada na cztery lapy. (1)
- 3 3
-
2026-05-18 12:33
No i dobrze
- 2 0
-
2026-05-18 14:21
Kurde, jak bym wiedział, też bym poszedł zobaczyć na żywo gadającego kota.
- 3 6
-
2026-05-19 05:35
Szacun ogromny za niereklamowanie alko i publiczne tego deklarowanie
w przeciwieństwie do tych co są "na ty" , many i inni hipokryci
- 3 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.