• Lubię to Lubię to 2
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr 2
  • Wszystkie 9

Tomasz Kot o problemach w szkole

880 wyświetleń 17 maja 2026 (21 opinii) autor: pwp

Spotkanie charytatywne z cyklu Serca Gwiazd

Więcej na ten temat

Opinie (21) 1 zablokowana

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tomasz Kot o problemach w szkole

    Otóż to.

    • 1 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Tomasz Kot o problemach w szkole

    (1)

    Kto tego starego alkoholika/ćpu.na w ogole słucha

    • 2 11

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Tomasz Kot o problemach w szkole

      Babcia głucha

      i dziadek bez ucha

      • 1 3

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

    (2)

    Świetny aktor i człowiek.

    • 28 1

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

      Znasz zapewne człowieka od podstawówki i pożyczacie sobie cukier?

      • 4 10

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

      Tak jak Tusk a nie czekaj ...

      • 0 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

    można byś dobrym aktorem i nie dzielić Polaków (3)

    jaki człowiek poziom wyżej od Jandy, Ostaszewskiej, Stuhra itd

    • 39 13

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

      (1)

      Od Zielnika i Pietrzaka też

      • 2 4

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

        O Chorosinskiej, mondrej inaczej też warto wspomnieć.

        • 3 5

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

      Polacy sami siebie dzielą, bo każdy ma prawo do swojej opinii, nawet aktor.

      Problem jest w Polakach, którzy nie akceptują tego, że ktoś ma inne zdanie.

      • 3 4

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

    Przemek sobie.....

    • 4 3

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

    Przemek, oj Przemek:) (1)

    Chodziłem z Przemkiem do szkoły, nie jest taki jak go malują i jaki sobie stworzył wizerunek :) swoimi urojeniami uprzykrzył życie wielu osobom w szkole. Przemku, mam nadzieję, że zmądrzałeś :)

    • 14 6

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

      Bardzo brzydki komentarz pt. "coś wiem ale nie powiem"
      Nie chcesz konkretnie by Przemek mógł sie odnieść (jeśli wgl miałby chęć) to nie pisz wcale, bo siejesz niepotrzebny ferment i psujesz fajną akcję. Sam zrób coś długofalowo dla chorych dzieci, wkładając w to mnóstwo prywatnego czasu a potem komentuj.

      • 9 8

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

    Opinia wyróżniona

    Tomasz Kot

    Świetne spotkanie.
    Pan Tomasz Kot to bardzo miły i skromny człowiek. Super aktor.

    • 22 1

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

    Wyrosl z ciapy na takiego co zawsze spada na cztery lapy. (1)

    • 3 3

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

      No i dobrze

      • 2 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

    Kurde, jak bym wiedział, też bym poszedł zobaczyć na żywo gadającego kota.

    • 3 6

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Pełna sala na spotkaniu z Tomaszem Kotem

    Szacun ogromny za niereklamowanie alko i publiczne tego deklarowanie

    w przeciwieństwie do tych co są "na ty" , many i inni hipokryci

    • 3 0

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane