Tu rozpocznie się wyścig i odbędzie prezentacja kolarzy w 83. Tour de Pologne
2016 wyświetleń 11 maja 2026 (28 opinii)Wyobraźcie sobie start wielkiego wyścigu w otoczeniu morskich legend. W Gdyni trwają ostatnie szlify przed 83. Tour de Pologne. Żółte bramy już stoją, a kolarze szykują się do prezentacji na tle ORP Błyskawica. To będzie wyjątkowe widowisko łączące sportową rywalizację z nadmorskim klimatem. 2 sierpnia na ORP "Błyskawica" odbędzie się prezentacja kolarzy, a dzień później wystartują oni z Gdyni do Koszalina w 1. etapie 83. Tour de Pologne.
Więcej na ten temat
Opinie (28) 1 zablokowana
-
2026-05-11 22:51
Opinia wyróżniona
Nie ma lepszego miejsca na start tego wyścigu niż sąsiedztwo legendarnych okrętów ORP Błyskawica i Dar Pomorza! (4)
To bardzo dobra wiadomość! Wyjątkowo dla tej jednej jedynej imprezy z przyjemnością toleruję paraliż drogowy całego miasta! Tour de Pologne to lepsza promocja Gdyni niż wszystkie inne eventy razem wzięte!
- 54 8
-
2026-05-12 19:04
Lecze ze trasa i petle beda głownymi ulicami trójmiasta przez tydzien :)
- 0 0
-
2026-05-12 12:31
i tak
to spiepszycie
- 1 4
-
2026-05-12 12:13
Wyscig to byl pokoju! (1)
On zbierał tysiace widzów i miliony przed telewizorami.
A to jest po prostu nic nie znacząca i nikogo nie interesująca wycieczka krajoznawcza.- 3 11
-
2026-05-12 13:36
A ty jesteś malkontent i maruda
- 7 1
-
2026-05-11 21:16
Opinia wyróżniona
W końcu TdP wraca na Północ Polski :D (3)
Długo ich tutaj nie było widziane! :) No i piękne Kaszubskie widoki! Bardzo dobry pomysł!
Powodzenia!- 60 4
-
2026-05-12 12:58
w końcu
Pan Lang przecież pochodzi z Kołczygłów, fajnie że udało się to w ten sposób zorganizować
- 2 0
-
2026-05-12 12:21
Ostatni raz w 2017 albo 2018, totalny paraliż miasta i okolic, chaos organizacyjny. Ja nie tęskniłam.
- 1 6
-
2026-05-12 12:11
Na szczęście to tylko Start
A ten odbywa się o z góry określonej porze i trwa z kilkadziesiąt minut a potem wszystko wraca do normalności.
Gorzej z Metą, tu marnuje się mieszkańcom Cały dzień...- 2 2
-
2026-05-12 01:43
Opinia wyróżniona
(1)
Nareszcie północna Polska, a nie ciągle góry, góry i góry
- 33 6
-
2026-05-12 03:51
góry też będą nawet w Koszalinie jak piszą :)
- 4 1
-
2026-05-11 20:10
A jest dostępna cała trasa tegorocznego TdP? (1)
- 3 1
-
2026-05-12 03:50
napisali że na razie tylko 1 etap i podali gdzie meta
- 1 0
-
2026-05-11 21:16
Opinia wyróżniona
W końcu TdP wraca na Północ Polski :D (3)
Długo ich tutaj nie było widziane! :) No i piękne Kaszubskie widoki! Bardzo dobry pomysł!
Powodzenia!- 60 4
-
2026-05-12 12:11
Na szczęście to tylko Start
A ten odbywa się o z góry określonej porze i trwa z kilkadziesiąt minut a potem wszystko wraca do normalności.
Gorzej z Metą, tu marnuje się mieszkańcom Cały dzień...- 2 2
-
2026-05-12 12:21
Ostatni raz w 2017 albo 2018, totalny paraliż miasta i okolic, chaos organizacyjny. Ja nie tęskniłam.
- 1 6
-
2026-05-12 12:58
w końcu
Pan Lang przecież pochodzi z Kołczygłów, fajnie że udało się to w ten sposób zorganizować
- 2 0
-
2026-05-11 21:42
(1)
Niestety wyścig startuje z Gdyni przez jego wyścig nie było Moda na Sukces w czasie emisji w TVP 1 widzowie tego mu nie wybaczą
- 4 8
-
2026-05-12 14:58
Trzeba zrobić razem prezentacje z 1. ligową drużyną Arki!
- 0 0
-
2026-05-11 22:21
Koszalin jest bliżej Bornholmu niż Trójmiasta
To nawet nie są polskie ziemie
- 1 13
-
2026-05-11 22:51
Opinia wyróżniona
Nie ma lepszego miejsca na start tego wyścigu niż sąsiedztwo legendarnych okrętów ORP Błyskawica i Dar Pomorza! (4)
To bardzo dobra wiadomość! Wyjątkowo dla tej jednej jedynej imprezy z przyjemnością toleruję paraliż drogowy całego miasta! Tour de Pologne to lepsza promocja Gdyni niż wszystkie inne eventy razem wzięte!
- 54 8
-
2026-05-12 12:13
Wyscig to byl pokoju! (1)
On zbierał tysiace widzów i miliony przed telewizorami.
A to jest po prostu nic nie znacząca i nikogo nie interesująca wycieczka krajoznawcza.- 3 11
-
2026-05-12 13:36
A ty jesteś malkontent i maruda
- 7 1
-
2026-05-12 12:31
i tak
to spiepszycie
- 1 4
-
2026-05-12 19:04
Lecze ze trasa i petle beda głownymi ulicami trójmiasta przez tydzien :)
- 0 0
-
2026-05-12 01:43
Opinia wyróżniona
(1)
Nareszcie północna Polska, a nie ciągle góry, góry i góry
- 33 6
-
2026-05-12 03:51
góry też będą nawet w Koszalinie jak piszą :)
- 4 1
-
2026-05-12 07:21
(2)
I cyk blokada całego 3miasta gwarantowana....
- 2 18
-
2026-05-12 08:22
I co ty zrobisz przez ten jeden dzien
Poplacz sie
- 8 2
-
2026-05-12 17:05
Super
No i bardzo dobrze, Twój d**y będzie słychać aż w Szwecji, a ja będę śmigał na rowerku :)
- 0 0
-
2026-05-12 12:28
Fajnie
- 5 1
-
2026-05-12 12:32
I super
Oni blokują ulice na max. godzinę, a nie cały dzień jak większość takich imprez.
- 6 3
-
2026-05-12 12:40
Widać tutaj ekipę Langa tworzącą trasy :D :D :D
Możesz jechać z Gdyni przez Kartuzy i masz najbardziej spektakularną drogę przez Chmielno-Ostrzyce-Stężyce, pełną jezior, górek, podjazdów, zakrętów, z dobrym asfaltem .. świetne miejsce na wyścig kolarski. NIe .. jedziesz polami i omijasz to wszystko bokiem. Liczą się km nie trasa. Śmieszne to :D
- 3 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.