Udane poszukiwanie zatopionego drona w okolicy torpedowni w Gdyni
6716 wyświetleń 15 czerwca 2025 (254 opinie)Nurek Jacek Dzienisiuk (Navi 7 Sopot) odnalazł drona, który zatonął po tym, jak jego operator utracił nad nim kontrolę podczas loty w okolicy toredowni w Gdyni.
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2025-06-15 16:59
Szkoda kasy (3)
I po co skoro teraz po utopieniu w słonej wodzie to elektroniczny złom. Torpedownia ma już tysiące zdjęć, a ludzie nadal je robią?
- 27 7
-
2025-06-16 13:43
Pomyśl ile zdjęć zrobiono już w Gdańsku a ludzie dalej je robią i będą robić.
- 2 0
-
2025-06-16 14:07
Bzdura. Po dwóch dniach w słonej wodzie większość komponentów drona będzie sprawna. (1)
Sama kamera, która w 95% przypadków jest wodoodporna to często kilka tys. zł.
Odkładając nawet to na bok - duży akumulator drona to skażenie sporego akwenu i choćby dlatego warto go wyciągnąć.- 11 2
-
2025-06-16 15:26
elektronika to śmietnik
nikt zdrowy na umyśle nie będzie tym latał po takim wodowaniu
- 0 0
-
2025-06-16 13:54
I tak cała elektronika uległa uszkodzeniu więc szkoda $$$
Rosjanie od lat zakłócają GPS.. co chwile mam w Aucie problemy. I tylko tu na Pomorzu
- 8 2
-
2025-06-15 18:26
(2)
Dobre te drony. Kosztują pewnie walizkę pieniędzy, a gdy zabraknie sygnału pozycjonowania to wodują. Czyli one latają na dość kiepskim autopilocie? Czy operator jednak popełnił błąd?
- 27 10
-
2025-06-16 14:16
Jest kilka teorii
Doświadczony operator przełączy na tryb ręczny albo w ogóle nie skorzysta z trybu powrót do domu, ale są domysły, że nie chodzi tylko o spoofing, ale też zakłócenie kanału komunikacji dron-operator. Więc wbrew pozorom może nie chodzić o ruskich ale o Baltops
- 1 0
-
2025-06-15 22:09
Ruscy spoofują GPS. Jak zgubi zasięg to będzie chciał lecieć do "domu" ale ze złymi koordynatami GPS wyceci w morze.
- 10 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.