W dniu 27 kwietnia 2025 r. do godz.18:00 weekend otwarcia na Westerplatte! W dawnej elektrowni ...
367 wyświetleń 27 kwietnia 2025 (17 opinii)W dniu 27 kwietnia 2025 r. do godz.18:00 weekend otwarcia na Westerplatte! W dawnej elektrowni Wojskowej Składnicy Tranzytowej można zwiedzać nową wystawę pt. "Pamięć w ziemi zapisana. Archeologia Westerplatte", prezentującą artefakty odnalezione przez archeologów w czasie wykopalisk na półwyspie, oraz dostępne jest Centrum Obsługi Zwiedzających "Pole Bitwy Westerplatte".
Więcej na ten temat
Opinie (17) 1 zablokowana
-
2025-04-27 14:17
(10)
Póki pisowska instytucja ma pod swoją kuratelą Westerplatte, moja noga tam nie postanie.
- 59 179
-
2025-04-27 14:38
dobra skończ już, przez takich jak ty Polacy są podzieleni i nadal będą. Gdzie dwóch się bije tam trzeci (wpuszczony 3lata temu bez ograniczeń) korzysta - weź to pod uwagę!
- 49 0
-
2025-04-27 14:54
Wg twojej partii najpierw było złe słowo polaka, to dlatego niemcy musieli zaatakować
- 29 3
-
2025-04-27 14:57
Dziel polaków dalej... Pewnie sam siedzisz zagranicą a tutaj podjudzasz ...
- 20 0
-
2025-04-27 14:58
Żadna to strata że twoja noga tam nie postanie, będzie tam zdrowsza atmosfera.
- 35 0
-
2025-04-27 15:03
Super
- 11 0
-
2025-04-27 23:34
w końcu porządek tam jest a nie syf ,kiła i mogiła a do tego bazarowe budki ...ale widocznie lubisz syfi poglądy małej sycylii
- 5 0
-
2025-04-28 00:47
Widać że piszę jakaś ciepła uśmiechnięta osóbka która lubi kolorowe barwy
- 5 0
-
2025-04-28 11:04
no i dobrze
jedno z niewielu miejsc które nie zostało jeszcze sprzedane/zlikwidowane przez po.
- 2 0
-
2025-04-28 20:24
Czylinuwqzasz ze wczesniej jak byl skietnik to bylo lepiej?
- 0 0
-
2025-04-28 20:26
szybkie leczenie proponuję XD
- 0 0
-
2025-04-27 14:27
(1)
rower szturmowy z karabinem coś pięknego xD jak by jeszcze był elektryczny
- 31 10
-
2025-04-27 15:01
A byś nim wjechał do marketu
Jak będzie drugi kujawski i cola gratis
- 2 0
-
2025-04-27 14:45
Opinia
Obecnie na Westerplatte można zwiedzić:
Ruiny nowych koszar pozostałości budynku, w którym stacjonowała załoga Westerplatte. Pomnik Obrońców Wybrzeża wzniesiony w czasach PRL monument, który upamiętnia obrońców, choć zawiera pewne nieścisłości historyczne.- 7 0
-
2025-04-27 15:19
zenujacy pomysl z tym muzeum, ale przynajmniej ekspozycja adekwatna
- 1 8
-
2025-04-27 16:59
Przypominam, że peowska dyrekcja M2WŚ nie chciała wykopalisk archeologicznych na Westerplatte. Teraz znowu wrócili i jakoś milczą o tym.
- 5 2
-
2025-04-28 07:20
będą nosze Nowogrodzkiego
ze Srebrzyska?
- 1 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.