• Lubię to Lubię to 3
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 9

W końcu rozpoczęły się jakieś prace przy Zieleniaku

391 wyświetleń 10 lipca 2025 (10 opinii) autor: Serdeczna ropuszka

Po czterodniowym oczekiwaniu na festyn

Opinie (10) 2 zablokowane

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport W końcu rozpoczęły się jakieś prace przy Zieleniaku

    (3)

    I to wszystko w mieście które POdobno działa ale coraz bardziej mieszkańcom na nerwy 4 dni nic nie robienia

    • 39 18

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport W końcu rozpoczęły się jakieś prace przy Zieleniaku

    Po czterech dniach medytacji przy barierkach ruszyło się! ️
    Festyn? Raczej pokaz iluzji: czy coś się zmieni, jak będziemy się długo gapić?
    Ale dobrze, że zaczęli... bo już gołębie myślały, że to nowy pomnik

    • 20 21

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport W końcu rozpoczęły się jakieś prace przy Zieleniaku

    WOW

    :)

    • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport W końcu rozpoczęły się jakieś prace przy Zieleniaku

    To jest cyrk!

    Pewnie będą kolejne głupie tłumaczenia wykonawcy i jeszcze gorsze włodarzy miasta. Tam powinni zasuwać 24/7 co to ma być?!

    • 2 1

  • wybralismy najmniejsze zlo!co by bylo to strach myslec

    • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport W końcu rozpoczęły się jakieś prace przy Zieleniaku

    Film akcji.

    Nawet na reklamę czadu niestarczyło.

    • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport W końcu rozpoczęły się jakieś prace przy Zieleniaku

    Jakis dekiel to pisał

    Od poniedziałku tam pracowali

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane