W końcu rozpoczęły się jakieś prace przy Zieleniaku
391 wyświetleń 10 lipca 2025 (10 opinii)Po czterodniowym oczekiwaniu na festyn
Więcej na ten temat
Opinie (10) 2 zablokowane
-
2025-07-10 13:56
(3)
I to wszystko w mieście które POdobno działa ale coraz bardziej mieszkańcom na nerwy 4 dni nic nie robienia
- 39 18
-
2025-07-10 15:08
Halo. Są wakacje. Idź na spacer albo na plażę
- 3 11
-
2025-07-10 15:54
Robilim , robilim! Flaszkę za żabką!
Robotnicy
- 1 1
-
2025-07-10 20:27
Sven daj se spokój
- 1 0
-
2025-07-10 13:58
Po czterech dniach medytacji przy barierkach ruszyło się! ️
Festyn? Raczej pokaz iluzji: czy coś się zmieni, jak będziemy się długo gapić?
Ale dobrze, że zaczęli... bo już gołębie myślały, że to nowy pomnik- 20 21
-
2025-07-10 15:12
WOW
:)
- 1 0
-
2025-07-10 15:16
To jest cyrk!
Pewnie będą kolejne głupie tłumaczenia wykonawcy i jeszcze gorsze włodarzy miasta. Tam powinni zasuwać 24/7 co to ma być?!
- 2 1
-
2025-07-10 20:03
wybralismy najmniejsze zlo!co by bylo to strach myslec
- 0 0
-
2025-07-10 21:54
Film akcji.
Nawet na reklamę czadu niestarczyło.
- 0 0
-
2025-07-11 00:53
Jakis dekiel to pisał
Od poniedziałku tam pracowali
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.