Woronowicz odbiera nagrodę w Sopocie
194 wyświetlenia 9 lipca 2025 (41 opinii)Adam Woronowicz nagrodzony Diamentowym Klapsem na BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane
Więcej na ten temat
Opinie (41) 6 zablokowanych
-
2025-07-10 13:06
Opinia wyróżniona
Bardzo dobry aktor. Lubię go oglądać. (2)
- 20 9
-
2025-07-10 19:12
(1)
Nie znam się na aktorstwie ale ten gościu jest irytujący.
- 2 6
-
2025-07-11 10:16
Chyba ty
- 1 0
-
2025-07-10 10:45
Opinia wyróżniona
Uwielbiam go
Ma swój czas zapracował niech zarabia
- 29 5
-
2025-07-09 23:12
A tusk szykuję plan ewakuacji swojego rządu
Na zachód, w przypadku wojny. Chyba coś jest na rzeczy.
- 8 20
-
2025-07-09 23:14
Za tą głupią reklamę łom-żuni
też go nagrodzili? żałosne, jak ta reklama...
- 7 10
-
2025-07-10 01:35
Wam już całkiem odbiło.?? (1)
Wszystko w porządku z Główką.??
Wrzucamy Relacje z Fajnego Spotkania na MOLOkino a Wy o Polityce..;[
Szok dla mnie..;O- 7 0
-
2025-07-10 10:18
To trolle ,taka ich praca
- 1 0
-
2025-07-10 07:14
Sopot (4)
Sopot jest polską stolicą najgorszych i najmniej znaczących imprez filmowych - Diamentowy Klaps i Sopot Film Festival są tak emocjonujące jak patrzenie jak farba schnie na ścianie.
- 17 9
-
2025-07-10 08:25
lewackie miasto, czego sie spodziewac (3)
- 2 10
-
2025-07-10 09:43
No właśnie po "lewackim" spodziewam się jednak więcej. Podaj mi jedną dobrą imprezę filmową organizowaną przez prawaków. Nie ma takiej, prawica kompletnie nie potrafi w kulturę.
- 6 1
-
2025-07-10 14:06
A znasz (1)
jakieś prawackie Miasto powyżej 50tys. mieszkańców?? No właśnie.
- 2 1
-
2025-07-10 18:34
Tak, wszystkie w Polsce.
Gdyby tylko ludzie chodzili głosować...
Dlatego lewackie spędy potrzebują ochrony milicji z kilku województw.- 0 3
-
2025-07-10 07:30
Ten aktor przynajmniej nie kompromitował się lizusostwem (1)
W kampanii dla dwugodzinnego prezydenta i proniemieckiej partii, nie to co Żebrowski, Olbrychski czy Stuhr. PS zgadzam się też z Olo
- 16 17
-
2025-07-10 08:26
wspierał kandydata obywatelskiego
Dr Karola Nawrockiego, takze polak a nie niemiec z niego
- 4 2
-
2025-07-10 07:43
Lubie go jest dobry
- 10 8
-
2025-07-10 08:26
Za reklamy też nagradzają?
Łom-żunia jak nic, za umizgiwanie się...
- 20 4
-
2025-07-10 08:40
Zimna Łomżunia - z tym mi się będzie kojarzył, ale też z rolą naczelnika więzienia w Skazanej.
- 23 1
-
2025-07-10 08:59
Jestem zawiedziony że nie ma pani reżyserowej z kolejnym antypolskim paszkwilem (1)
I że nie ma jakiejś ekranizacji jakiegoś dzieła tej noblistki z mopem na głowie
- 8 10
-
2025-07-10 09:17
Nie ziej jadem, tylko zasiegnij porady specjality i wez leki na depresje
- 7 5
-
2025-07-10 09:25
powinien dostać nagrodę brylantowego kapsla butelki z piwem, ostatnio zacząłem bać się otwierania lodówki bo tylko tam go jeszcze nie było
- 25 9
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.