Wymiana zdań między rowerzystą, a uzdrowicielem
3396 wyświetleń 30 września 2024 (18 opinii)Pod Galerią Bałtycką pełna kulturka
Więcej na ten temat
Opinie (17) 10 zablokowanych
-
2024-09-30 18:46
(6)
Lawina serdeczności!
- 18 34
-
2024-09-30 19:24
Po ile rubel? (2)
- 13 5
-
2024-09-30 19:55
Po sto kopiejek. (1)
- 5 5
-
2024-09-30 20:37
Ciebie chyba salcesonem , trzeba potraktowac.
By szatan cię opuścił.
- 4 3
-
2024-09-30 19:42
Chciałeś zabłysnąć to się mogłeś brokatem posypać.
- 5 3
-
2024-09-30 19:54
Dziś 6 kustoszów za mną, jest moc!
- 4 5
-
2024-09-30 22:46
Masz nockę??
- 1 1
-
2024-09-30 18:52
(2)
Może chodnikowy terrorysta rowerzysta zostanie uzdrowiony i nie będzie cisnął po chodniku jak będzie przejście to zejdzie z roweru
- 90 53
-
2024-09-30 19:00
Tam akurat jest przejazd rowerowy.
- 22 3
-
2024-10-01 04:54
Ty masz jakąś manię w kwestii przejściu?
- 3 0
-
2024-09-30 19:08
To ten gościu od piosenki "może Przemek nie ma rączek"?
- 2 2
-
2024-09-30 21:19
Przykre to jak wszyscy możliwi oszuści lubią się rozkładać pod Bałtycką z głośnikami i chrzanią brednie.
Większość raczej tych oszołomów olewa, może gość z rowera miał jakąś historię własną/rodzinną z tymi oszustami to się wpieklił.
- 11 4
-
2024-09-30 22:21
Wrzeszczą
We wrzeszczu
- 4 0
-
2024-09-30 22:41
Ale żenada
- 4 0
-
2024-09-30 22:52
kolejny pajac z mikrofonem
- 7 0
-
2024-10-01 00:12
Ludzie opanujcie się!!!!
Zaraz biedzięmy codziennie nożami się ciąć. Do czego prowadzi ten internet
- 0 2
-
2024-10-01 08:36
ehhhh rozumiem że każdy czubek może sobie postawić głośnik na chodniku i krzyczeć co się chce?
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.