• Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Wyschnięte drzewa przy zejściu do Zbiornika Świętokrzyska I

354 wyświetlenia 24 lipca 2024 (171 opinii)

Więcej na ten temat

Opinie (171) 6 zablokowanych

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

    (6)

    Nie wystarczy zasadzić,pierwsze lata trzeba dbać,podlewać i nawozić.Firma która to robiła,powinna o tym wiedzieć.

    • 47 3

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      spokojnie wszytko pod kontrola

      w 1 roku z BO nasadzimy, w 2 roku z BO podlejemy, bedziecie zadowoleni

      • 16 3

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Nie tylko

      Trzeba też sadzić w odpowiedniej porze, tj. najlepiej wczesną wiosną (marzec/kwiecień). Drzewa sadzone np. w czerwcu prawdopodobnie uschną. Można też sadzić jesienią, gdy nie ma jeszcze przymrozków.

      • 10 0

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Nie wiemy co jest w umowie

      Zgadzam się, tylko jak wyglądałam umowa? Nie wiemy, czy za to jest odpowiedzialna ta firma, Jeżeli w umowie jest zapis, że mają tylko posadzić, to wykonali swoje dzieło. A ktoś dalej ma o to dbać. Czy to zieleń miejska, czy inna firma. Należałoby sprawdzić umowy, zanim będziemy wieszać psy na firmie sadzącej drzewa. Co nie świadczy o tym, że ma Pan rację, że nie były sadzonki podlewane i nawożone, że nikt nie dbał o ich stan.

      • 6 2

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      A po co dbać?

      jak nowe zasadzą i kaska co rusz wpada. By żyło się lepiej.

      • 2 1

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Jest i nasz omnibus co się zna na wszystkim, od skoków narciarskich po fizykę kwantową.

      Twój psychiatra na Srebrzysku musi mieć niezły ubaw jak przychodzisz, a bajek to już napisałeś więcej niż bracia Grimm. Weź to opublikuj, chętnie kupię.

      • 0 3

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      sadzonki muszą być odpowiedniej jakości, z nieprzesuszoną bryłą korzeniową

      i oczywiście nawożone i podlewane. Inaczej będzie klapa

      • 1 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

    Esh znowu wina kogos innego (3)

    Niech ludzie z um w końcu się wezmą do pracy

    • 34 7

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      a wystarczyłby beczkowóz

      by na starcie podlać drzewka tak z kilka razy ....
      - ale bezmózgowe urzędniki - "mają gwarancję"

      • 9 2

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Tylko,

      że ktoś za nasadzenia wziął pieniądze i nie byłem to ja.

      • 2 1

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Zmarzły?

      Zapewne posadzone w nieodpowiednim czasie..

      • 1 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

    Najważniejsze że była focia na Fejsie podczas sadzenia (3)

    A potem już malo istotne

    • 65 2

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      I pytanie czy firma i urzędnicy którzy się tym zajmują (1)

      mają jakiekolwiek kompetencje związane z leśnictwem czy ogrodnictwem.
      Kolejna rzecz, to utrzymanie - umowa powinna obejmować nie tylko wsadzenie sadzonek w dziury, ale też utrzymanie terenów zielonych, bez sensu jest sadzić cokolwiek jeśli nikt nie zamierza się tym później zajmować - to marnowanie pieniędzy.

      • 5 1

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Jak ze stępka w Szczecinie XD

      Tylko tu było milion razy taniej.

      • 2 3

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

    "czy na stan drzew wpływ miała ich lokalizacja. Część z nich rośnie bowiem pod linią energetyczną" (3)

    Na litość boską....

    • 27 6

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Doktor Ziemba mówił na youtubie....

      .... że to przez szczepienie. Niektóre z drzew były szczepione.
      Dużo roślin jest rozmnażanych przez szczepienie!!!!!
      Wszystkie jabłonie, grusze, wiśnie, czereśnie, morele, brzoskwinie, śliwki. Poza mirabelką - ona przez sadzonkowanie i z nasion.
      A w ogrodzie też strach sadzić. Róże, clematisy. Dużo wierzb (takich na pieńku). Winobluszcz trójklapowy (na szczęście popularniejszy jest pięcioklapowy).
      big garden chce nas zniszczyć.

      • 9 4

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Nie jest źle - mogła obwinić za uschnięcia np. maszt telefonii komórkowej. (1)

      • 8 1

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

        Przypomniał mi się napis na stacji trafo.

        5G = rak muzgu

        (Pisownia oryginalna)

        • 5 1

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

    Szadółki tak działają na rośliny a co dopiero powiedzieć o ludziach. (9)

    Mało tego, wkrótce rusza największa w Polsce spalarnia śmieci do której przyjadą śmieci z 38 gmin.

    • 25 12

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Tyle prawdy w tym co piszesz, jak w tym, że to największa spalarnia. (1)

      • 1 4

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

        No napewno ta spalarnia nie będzie miała żadnego wpływu na otoczenie. ..

        • 7 0

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Masz problemy ze soba

      Zbadaj się, może Ci pomogą...

      • 0 4

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Kłamstwo (4)

      Gdańska spalarnia jest któraś z kolei, nawet Bydgoszcz ma większą.

      Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Warszawie (305 tys. ton)
      Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie (220 tys. ton)
      Zakład Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych w Poznaniu (210 tys. ton)
      Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy (180 tys. ton)
      Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Gdańsku (160 tys. ton)
      Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Szczecinie (150 tys. ton)
      Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Rzeszowie (100 tys. ton)
      Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Koninie (94 tys. ton)

      • 2 3

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

        bzdura (2)

        do żadnej z wymienionych nie przyjeżdżają śmieci z 38 gmin

        • 3 1

        • Opinia do artykułu

          Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

          To może znaczyć,że te gminy

          Wytwarzają małe ilości śmieci i by spalarnio-ciepłownio-elektrownia działała efektywnie i ekonomicznie musi być,,zasilana" przez śmieci z aż38 gmin.

          • 1 1

        • Opinia do artykułu

          Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

          Zależy ile śmieci produkują poszczególne

          Gminy

          • 1 2

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

        I co z tego?

        • 0 0

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Nue tylko Szadółki. W Gdyni na osiedlach tak samo. Lepiej sprawa wygląda w pobliżu siedziby um.

      • 0 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

    5G hamuje wzrost liści (1)

    Tak było, nie ściemniam.

    • 21 6

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

    Kolejne pieniądze podatników w piach. (1)

    I nikt za to nie odpowie.

    • 42 1

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

    Jak na Lawendowym to nic dziwnego.

    • 8 2

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

    Opinia wyróżniona

    Niestety (1)

    jest to dość powszechne zjawisko. Na Niedźwiedniku jest podobna sytuacja. Brzozy wiodą prym.

    • 18 0

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      Niestety wszędzie to samo.

      Nowe nasadzenia schną na potęgę, za to są przykrywką do masowego wycinania drzewostanu pod kolejne blokowiska. Liczy się tylko akcja PR przy okazji sadzenia i wydana publiczna kasa, reszta nikogo, poza nielicznymi mieszkańcami nie obchodzi. W zasadzie tak jest obecnie ze wszystkim, nasze dzielne władze istnieją jedynie medialnie.

      • 2 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

    Tam pachnie lawendą i jest piękna zieleń , do centrum 10 minut (2)

    Tak władze miasta zaplanowały nowe dzielnicę

    • 32 1

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Problem młodych drzew na Lawendowych Wzgórzach. Mogą jeszcze "odbić"?

      20 minut tramwajem do centrum to źle? (1)

      Jak ktoś chce kisnąć godzinę w korku, żeby sąsiad czasem nie pomyślał że go nie stać na samochód, to już jego sprawa.

      Jedyne czego brakuje, to linia Południe-Wrzeszcz, ale tam mamy samochodowych raktywistów blokujących inwestycję od prawie dekady...

      • 3 5

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane