Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2026-05-10 14:12
mercedes (1)
jak co rok 3 , 4 razy będzie to samo szału nie ma
- 4 6
-
2026-05-12 13:18
To wsiadaj w peżota i do roboty
- 0 0
-
2026-05-10 15:39
piękny widok
prawie jak za dawnych czasów Nikosia, były takie w latach 80/90 auta a nawet lepsze którymi dysponował. Kilku fajnych zabrakło modeli.
- 10 3
-
2026-05-10 14:29
Nawet na tym krótkim filmie widać jak gapie nie mogą się powstrzymać od macania karoserii. Mam nadzieję że lakiery będą całe. Przy takiej publice nikt nie zauważy negatywnie nastawionego zazdrośnika rysownika.
- 8 8
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.