• Lubię to Lubię to 3
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr 6
  • Wszystkie 13

Wyżerka dzików

221 wyświetleń 29 maja 2025 (10 opinii) autor: Aneta

Gdynia Redłowo

Więcej na ten temat

Opinie (10) 1 zablokowana

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wyżerka dzików

    Słiciaśne kizie mizie (2)

    Nasze dobro narodowe, niech sobie jedzą w spokoju.

    • 11 16

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wyżerka dzików

      Celny strzał i na rożen!

      • 6 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wyżerka dzików

      Tylko wieśniaki się cieszą, a u siebie na wioskach to stary bierze obrzyna i po cichu strzela zza płotu jak mu w szkodę wlezą.

      • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wyżerka dzików

    Restauracja 'U Mieszkańców' znów otwarta! Menu dnia: bio, lokalne i... z kubła

    • 11 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wyżerka dzików

    To są ich rejony

    • 4 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wyżerka dzików

    W Biały dzień

    Na pognać to do lasu

    • 3 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wyżerka dzików

    (1)

    Jaka to ulica?

    • 1 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wyżerka dzików

      Na pewno nie są słodziakami.

      W Redłowie jest tylko jedna duża budowa to sobie poszukaj. Dziki z lasu nad klifem są tam od lat, lisy też.

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wyżerka dzików

    ciekaw jestem jak smakuje mleko z dzika, bo widać, że smaczne.

    • 0 1

  • te dziki to dlatego meczacego kolarza,co twierdzi ze jest w dziczy

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane