Więcej na ten temat
Opinie (10) 1 zablokowana
-
2025-05-29 14:41
Słiciaśne kizie mizie (2)
Nasze dobro narodowe, niech sobie jedzą w spokoju.
- 11 16
-
2025-05-29 15:26
Celny strzał i na rożen!
- 6 1
-
2025-05-29 18:41
Tylko wieśniaki się cieszą, a u siebie na wioskach to stary bierze obrzyna i po cichu strzela zza płotu jak mu w szkodę wlezą.
- 2 0
-
2025-05-29 14:43
Restauracja 'U Mieszkańców' znów otwarta! Menu dnia: bio, lokalne i... z kubła
- 11 1
-
2025-05-29 14:45
To są ich rejony
- 4 2
-
2025-05-29 14:49
W Biały dzień
Na pognać to do lasu
- 3 3
-
2025-05-29 15:13
(1)
Jaka to ulica?
- 1 0
-
2025-05-29 18:44
Na pewno nie są słodziakami.
W Redłowie jest tylko jedna duża budowa to sobie poszukaj. Dziki z lasu nad klifem są tam od lat, lisy też.
- 0 0
-
2025-05-29 15:52
ciekaw jestem jak smakuje mleko z dzika, bo widać, że smaczne.
- 0 1
-
2025-05-29 17:34
te dziki to dlatego meczacego kolarza,co twierdzi ze jest w dziczy
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.