Wyzwanie na wysokości: Prace dźwigowe w silnym wietrze
4159 wyświetleń 25 czerwca 2025 (22 opinie)Niebezpieczne prace w dość duzym wietrze
Więcej na ten temat
Opinie (22) ponad 10 zablokowanych
-
2025-06-25 13:13
Opinia wyróżniona
(4)
przepisy pozwalają na montaż takich elementów przy porywach wiatru do 15 m/s, dziś jest na granicy ale brawo za czujność ;)
- 57 21
-
2025-06-27 08:57
Jakie przepisy!? Co Pan za bzdury opowiada!
Proszę podać źródła tych rewelacji!. Wasz plan BIOZ?
- 0 0
-
2025-06-25 13:41
(1)
Dla bezpieczeństwa pracować się nie powinno
- 6 15
-
2025-06-25 14:26
O czymś takim jak Ocena Ryzyka (Risk Assessment) nie słyszał?
- 4 6
-
2025-06-25 13:34
Przepisy dotyczace pracy zurawia teleleskopowego przede wszystkim okresla tabela udzwigu przy danej dlugoaci wysiegnika. Na tym filmie zuraw jest 200-250ton co.moim zdaniem moze pracowac do maksymalnie 11 m/s sily wiatru.
- 4 7
-
2025-06-25 13:13
Opinia wyróżniona
(6)
Robiłeś kiedyś wentylację? Widać, że nie.
Element jest mega lekki i ze względu na swoją budowę nawet przy najmniejszym wietrze by latał.
Nie ma tam zagrożenia, bo jest przymocowany, więc sam się nie odepnie i na głowę nikomu nie poleci.
Także niech każdy się zajmie swoimi zadaniami, a ty zmień profesję, bo kamerzysta z Ciebie marny- 129 32
-
2025-06-26 00:35
Deweloperską nie śpi.
Czuwa w dzień i w nocy.
Zabudują każdą dziurę.
Beton to ich pasja i chleb.- 0 1
-
2025-06-25 15:27
uwielbiam to (2)
te raporty są super. Lubię czytać i patrzeć ilu miedzy nami jest #60
Uśmiechnijmy się i zjedzmy PrincePolo- 3 3
-
2025-06-25 17:10
Ja wolę Grześka. (1)
- 2 1
-
2025-06-25 19:11
A nie doJarka? ;-)
- 0 0
-
2025-06-25 13:53
Wszystko się zgadza, tylko brakuje linki prowadzącej, żeby element można było kontrolować na ostatnich metrach nad miejscem docelowym
- 8 4
-
2025-06-25 13:47
odezwal sie lokalny szeryf i bonzo xD
- 7 2
-
2025-06-25 13:13
Opinia wyróżniona
(6)
Robiłeś kiedyś wentylację? Widać, że nie.
Element jest mega lekki i ze względu na swoją budowę nawet przy najmniejszym wietrze by latał.
Nie ma tam zagrożenia, bo jest przymocowany, więc sam się nie odepnie i na głowę nikomu nie poleci.
Także niech każdy się zajmie swoimi zadaniami, a ty zmień profesję, bo kamerzysta z Ciebie marny- 129 32
-
2025-06-25 13:47
odezwal sie lokalny szeryf i bonzo xD
- 7 2
-
2025-06-25 13:53
Wszystko się zgadza, tylko brakuje linki prowadzącej, żeby element można było kontrolować na ostatnich metrach nad miejscem docelowym
- 8 4
-
2025-06-25 15:27
uwielbiam to (2)
te raporty są super. Lubię czytać i patrzeć ilu miedzy nami jest #60
Uśmiechnijmy się i zjedzmy PrincePolo- 3 3
-
2025-06-25 17:10
Ja wolę Grześka. (1)
- 2 1
-
2025-06-25 19:11
A nie doJarka? ;-)
- 0 0
-
2025-06-26 00:35
Deweloperską nie śpi.
Czuwa w dzień i w nocy.
Zabudują każdą dziurę.
Beton to ich pasja i chleb.- 0 1
-
2025-06-25 13:13
Opinia wyróżniona
(4)
przepisy pozwalają na montaż takich elementów przy porywach wiatru do 15 m/s, dziś jest na granicy ale brawo za czujność ;)
- 57 21
-
2025-06-25 13:34
Przepisy dotyczace pracy zurawia teleleskopowego przede wszystkim okresla tabela udzwigu przy danej dlugoaci wysiegnika. Na tym filmie zuraw jest 200-250ton co.moim zdaniem moze pracowac do maksymalnie 11 m/s sily wiatru.
- 4 7
-
2025-06-25 13:41
(1)
Dla bezpieczeństwa pracować się nie powinno
- 6 15
-
2025-06-25 14:26
O czymś takim jak Ocena Ryzyka (Risk Assessment) nie słyszał?
- 4 6
-
2025-06-27 08:57
Jakie przepisy!? Co Pan za bzdury opowiada!
Proszę podać źródła tych rewelacji!. Wasz plan BIOZ?
- 0 0
-
2025-06-25 13:26
Tak wieje że z trudnością trzymasz telefon przy nagrywaniu
- 17 1
-
2025-06-25 13:49
Każdy żuraw ma dopuszczalne parametry pracy (2)
ponadto w Polsce gabaryty można podnosić poniżej 10m/s. Ładunek można zabezpieczyć tzw. tag line'm ale że to byle jaka budowa to standardów nie trzymają. Gdzie banksman/slingerman (hakowy sygnalista) itd.itp
- 4 1
-
2025-06-25 14:32
Kolega chyba też z ofszorów? :)
- 0 1
-
2025-06-25 15:30
nie ma
tu jest Polska i mamy polskich specjalistów a nie jak to piszesz banksman/slingerman
- 2 0
-
2025-06-25 13:50
E tam. W stoczni MS nikomu to nie przeszkadza.
- 3 1
-
2025-06-25 14:23
a bo wieje
to dlatego tak mną buja dzisiaj
- 2 1
-
2025-06-25 16:45
Co to za lato jest?
Po ośmiu latach rządów PiS nie ma lata
- 3 1
-
2025-06-25 18:47
Siedzi dupek w biurze i nie zna przepisów bhp. Zaimij się gościu swoją robotą bo cię za ten filmik w czasie pracy po....lim do szefa.
- 3 2
-
2025-06-26 11:42
waski obraz
- 0 0
-
2025-06-27 18:13
B.
Brawo dla operatora-SUPER!!! Widać, że zna się na swojej robocie jak nikt inny inaczej by nie podjął się pracy przy takim wietrze ;-)
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.