• Lubię to Lubię to 4
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się 2
  • Ha ha Ha ha 11
  • Wow Wow 9
  • Przykro mi Przykro mi 29
  • Wrr Wrr 81
  • Wszystkie 138

Wyzwanie na wysokości: Prace dźwigowe w silnym wietrze

4159 wyświetleń 25 czerwca 2025 (22 opinie) autor: Abelard

Niebezpieczne prace w dość duzym wietrze

Więcej na ten temat

Opinie (22) ponad 10 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

    Opinia wyróżniona

    (6)

    Robiłeś kiedyś wentylację? Widać, że nie.

    Element jest mega lekki i ze względu na swoją budowę nawet przy najmniejszym wietrze by latał.

    Nie ma tam zagrożenia, bo jest przymocowany, więc sam się nie odepnie i na głowę nikomu nie poleci.
    Także niech każdy się zajmie swoimi zadaniami, a ty zmień profesję, bo kamerzysta z Ciebie marny

    • 129 32

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

      odezwal sie lokalny szeryf i bonzo xD

      • 7 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

      Wszystko się zgadza, tylko brakuje linki prowadzącej, żeby element można było kontrolować na ostatnich metrach nad miejscem docelowym

      • 8 4

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

      uwielbiam to (2)

      te raporty są super. Lubię czytać i patrzeć ilu miedzy nami jest #60

      Uśmiechnijmy się i zjedzmy PrincePolo

      • 3 3

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

        Ja wolę Grześka. (1)

        • 2 1

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

          A nie doJarka? ;-)

          • 0 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

      Deweloperską nie śpi.
      Czuwa w dzień i w nocy.
      Zabudują każdą dziurę.
      Beton to ich pasja i chleb.

      • 0 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

    Opinia wyróżniona

    (4)

    przepisy pozwalają na montaż takich elementów przy porywach wiatru do 15 m/s, dziś jest na granicy ale brawo za czujność ;)

    • 57 21

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

      Przepisy dotyczace pracy zurawia teleleskopowego przede wszystkim okresla tabela udzwigu przy danej dlugoaci wysiegnika. Na tym filmie zuraw jest 200-250ton co.moim zdaniem moze pracowac do maksymalnie 11 m/s sily wiatru.

      • 4 7

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

      (1)

      Dla bezpieczeństwa pracować się nie powinno

      • 6 15

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

        O czymś takim jak Ocena Ryzyka (Risk Assessment) nie słyszał?

        • 4 6

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

      Jakie przepisy!? Co Pan za bzdury opowiada!

      Proszę podać źródła tych rewelacji!. Wasz plan BIOZ?

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

    Tak wieje że z trudnością trzymasz telefon przy nagrywaniu

    • 17 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

    Każdy żuraw ma dopuszczalne parametry pracy (2)

    ponadto w Polsce gabaryty można podnosić poniżej 10m/s. Ładunek można zabezpieczyć tzw. tag line'm ale że to byle jaka budowa to standardów nie trzymają. Gdzie banksman/slingerman (hakowy sygnalista) itd.itp

    • 4 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

      Kolega chyba też z ofszorów? :)

      • 0 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

      nie ma

      tu jest Polska i mamy polskich specjalistów a nie jak to piszesz banksman/slingerman

      • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

    E tam. W stoczni MS nikomu to nie przeszkadza.

    • 3 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

    a bo wieje

    to dlatego tak mną buja dzisiaj

    • 2 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

    Co to za lato jest?

    Po ośmiu latach rządów PiS nie ma lata

    • 3 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

    Siedzi dupek w biurze i nie zna przepisów bhp. Zaimij się gościu swoją robotą bo cię za ten filmik w czasie pracy po....lim do szefa.

    • 3 2

  • waski obraz

    • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wiatr i prace na dźwigu

    B.

    Brawo dla operatora-SUPER!!! Widać, że zna się na swojej robocie jak nikt inny inaczej by nie podjął się pracy przy takim wietrze ;-)

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane