Zalane piwnice po ulewach ul. Chłodna 10 w Gdańsku 30.07.2025
1686 wyświetleń 30 lipca 2025 (24 opinie)W dniu 28 na 29.07.2025 zostały zalane piwnice w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Chłodnej. mimo poinformowania służb o sytuacji woda nadal stoi.Po rozmowach telefonicznych z Gdańskimi Nieruchomościami usłyszałam,że woda ma sie wchłonać samoistnie. Proszę o interwencję w tej sprawie,gdyż zapach wilgoci unosi sie po całej klatce i uniemożliwia woda wykonania prac porządkowych i zabezpieczenia mienia.
Więcej na ten temat
Opinie (24) 1 zablokowana
-
2025-07-30 18:45
Opinia wyróżniona
Samoistnie to się raczej nie wchłonie.... :-(
- 82 4
-
2025-07-30 18:30
Problem należy do spółdzielni
- 22 3
-
2025-07-30 18:31
(2)
Ciekawe czy pani od serdeczności ubierze gumaki i przybędzie w celu nagrania filmu na facebooku
- 30 14
-
2025-07-30 20:10
A co ma Pani Prezydent do zalanej piwnicy? (1)
- 8 3
-
2025-07-30 21:11
To jest najlepsze. Ona jest winna wszystkiemu, nawet temu za co nie odpowiada. Niedługo będzie miał do niej pretensje bo mu się pralka w domu zepsuje itp.
- 9 3
-
2025-07-30 18:45
Opinia wyróżniona
Samoistnie to się raczej nie wchłonie.... :-(
- 82 4
-
2025-07-30 18:49
Witamy na Dolnym Mieście, to standard w starej zabudowie. Nawet rewitalizacja tu nie pomoże.
- 20 0
-
2025-07-30 19:04
(1)
Dzwońcie na Straż Pożarną i poproście o odpompowanie wody, a rachunek niech wyślą do GN dla tych i**ot.w!!! To jest skandal że ktoś niepełnosprawny umysłowo tak powiedział!
- 31 4
-
2025-07-30 21:11
Chyba do spółdzielni
- 0 3
-
2025-07-30 19:06
(1)
Najlepiej skontaktować się z radnym Majewskim bądź Skiba. Oni powinni zainterweniować
- 15 10
-
2025-07-30 21:12
Tak jasne. Bo to ich zadanie. Może niech zgłoszą to do zarządcy a nie do wszystkich świętych
- 5 0
-
2025-07-30 19:11
(2)
Miliony z naszych POdatkow wywalone w błoto i to dosłownie !!
- 8 9
-
2025-07-30 20:12
Twoje podatki??? Rozbawiłeś mnie do łez :)))
- 3 4
-
2025-07-30 21:13
Z naszych podatków nikt tego nie robił. Doucz się
- 2 3
-
2025-07-30 19:12
Edzio
Tylko czekać jak u ludzi w mieszkaniach będzie grzyb
- 15 2
-
2025-07-30 19:23
Firmowy Gdański Silver Wasser
- 6 9
-
2025-07-30 19:28
Widać ze 20 cm już wsiąkło to pozostałe 5 cm też samo zejdzie (2)
- 5 4
-
2025-07-31 08:05
Tyle ile się udało odpompowało pogotowie techniczne :/
- 0 0
-
2025-08-03 22:19
Te 20cm to jest podciąganie wody przez tynki.
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.