Zderzenie toyoty z TIR-em na Trakcie św. Wojciecha
3457 wyświetleń 9 lipca 2025 (7 opinii)Na wyjeździe z Pruszcza Gdańskiego, na wysokości Radunicy. Wypadek drogowy. Toyota Yaris uderzyła w ciągnik siodłowy. Możliwe korki
Więcej na ten temat
Opinie (7)
-
2025-07-09 15:06
jak? (2)
- 4 2
-
2025-07-09 15:56
Jak to jak? Ewidentnie Toyota zaczęła zjeżdżać na przeciwległy pas z jakiegoś powodu.
- 1 0
-
2025-07-09 15:56
"trzeba było patrzeć ". H. Kwinto
wtedy byś wiedział jak
- 1 0
-
2025-07-09 15:24
(2)
Toyota...jakoś mnie to nie dziwi. Amatorszczyzna.
- 4 11
-
2025-07-09 15:32
Napisał byś " dzięki za info"
Tak to już wszyscy wiedzą żeś de bill
- 2 2
-
2025-07-09 15:33
Mnie nie dziwi twoja wypowiedź. Pewnie czesto tego typu komentarze lecą w twoja strone...
- 1 0
-
2025-07-09 18:40
Ciężarówkami teraz jeżdżą obcokrajowcy i jest to sowiecki styl jazdy
Oni nie są skorzy wpuścić auta na tzw zamek. Każdego dnia są takie sytuacje, że dojeżdżam do końca pasa, a kierowca w ciężarówce dodaje gazu. Chamstwo.
- 3 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.