donGURALesko rozbujał Gdańsk na 5 urodziny Cooltury
322 wyświetlenia 17 maja 2026 (17 opinii)Kiedy Dziadzior wchodzi na scenę, wiadomo, że będzie gorąco. Cooltura na Okopowej świętowała swoje piąte urodziny w najlepszym możliwym stylu. Tłumy pod sceną, ręce w górze i ten niepowtarzalny klimat, który potrafi stworzyć tylko Gural. To była noc pełna rapu, której Gdańsk długo nie zapomni.
Więcej na ten temat
Opinie (17) 3 zablokowane
-
2026-05-17 08:09
te rapsy to jednak badziewie straszne - nie da sie tego słuchać
- 15 4
-
Opinia została zablokowana przez moderatora
-
2026-05-17 09:21
Fakt... Kilkanaście sekund słuchania i stwierdzam... badziewna muzyka
- 12 1
-
2026-05-17 09:57
Klub z filozofią xd
- 6 2
-
2026-05-17 11:03
Skpro to dyskoteka z muzyja techno to dlaczego nigdy nie wystepowal tam jak wesbam,kd kris itp?
- 2 1
-
2026-05-17 12:17
Fajny klub . Jest ale. (1)
Niestety przyciąga krewkich młodych którzy po wypiciu kilku głębszych stają się niezniszczalni co prowadzi niestety do niemałych awantur nie tyle w samym klubie co w jego okolicach . Niestety przekonałem się o tym niejednokrotnie. Trzeba być tam czujnym
- 18 1
-
2026-05-17 14:28
czujnym trzeba być zawsze
- 1 3
-
2026-05-17 12:39
Mordownia
Łatwo tam o zadymę
- 11 1
-
2026-05-17 15:08
Szemrana bramka, szemrane towarzystwo szukające dymów, nikt normalny tam nie zagląda,
prócz niczego nie spodziewających się turystów.
- 11 0
-
2026-05-17 15:46
Nocny balet?!
Ciekawe jak wyglądają te panienki w nocy tańczące jezioro łabędzie?
- 1 0
-
2026-05-17 15:54
Na Chmielnej to jeszcze była Cooltura (1)
Obecnie niestety obok kultury to nawet nie stało. Bar oszukuje na drinkach, dwa że są bardzo nieprzyjemni. To akurat może wynikać z tego, że większość klienteli, szczególnie w późniejszych godzinach, z kulturą osobistą w życiu miała nie po drodze. Generalne wrażenie pozostaje nie do końca przyjemne, a szkoda bo lokal ma potencjał tym bardziej odkąd nie ma już Absyntu i brakuje miejsc gdzie można się pobawić do rana.
- 10 1
-
2026-05-20 16:35
Absynt jest
na Korzennej
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.