• Lubię to Lubię to 4
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr 3
  • Wszystkie 12

donGURALesko rozbujał Gdańsk na 5 urodziny Cooltury

322 wyświetlenia 17 maja 2026 (17 opinii)

Kiedy Dziadzior wchodzi na scenę, wiadomo, że będzie gorąco. Cooltura na Okopowej świętowała swoje piąte urodziny w najlepszym możliwym stylu. Tłumy pod sceną, ręce w górze i ten niepowtarzalny klimat, który potrafi stworzyć tylko Gural. To była noc pełna rapu, której Gdańsk długo nie zapomni.

Więcej na ten temat

Opinie (17) 3 zablokowane

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Cooltura świętowała 5 lat na Okopowej. Wiemy, jakie zmiany czekają klub

    te rapsy to jednak badziewie straszne - nie da sie tego słuchać

    • 15 4

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Cooltura świętowała 5 lat na Okopowej. Wiemy, jakie zmiany czekają klub

    Fakt... Kilkanaście sekund słuchania i stwierdzam... badziewna muzyka

    • 12 1

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Cooltura świętowała 5 lat na Okopowej. Wiemy, jakie zmiany czekają klub

    Klub z filozofią xd

    • 6 2

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Cooltura świętowała 5 lat na Okopowej. Wiemy, jakie zmiany czekają klub

    Skpro to dyskoteka z muzyja techno to dlaczego nigdy nie wystepowal tam jak wesbam,kd kris itp?

    • 2 1

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Cooltura świętowała 5 lat na Okopowej. Wiemy, jakie zmiany czekają klub

    Fajny klub . Jest ale. (1)

    Niestety przyciąga krewkich młodych którzy po wypiciu kilku głębszych stają się niezniszczalni co prowadzi niestety do niemałych awantur nie tyle w samym klubie co w jego okolicach . Niestety przekonałem się o tym niejednokrotnie. Trzeba być tam czujnym

    • 18 1

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Cooltura świętowała 5 lat na Okopowej. Wiemy, jakie zmiany czekają klub

    Mordownia

    Łatwo tam o zadymę

    • 11 1

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Cooltura świętowała 5 lat na Okopowej. Wiemy, jakie zmiany czekają klub

    Szemrana bramka, szemrane towarzystwo szukające dymów, nikt normalny tam nie zagląda,

    prócz niczego nie spodziewających się turystów.

    • 11 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Cooltura świętowała 5 lat na Okopowej. Wiemy, jakie zmiany czekają klub

    Nocny balet?!

    Ciekawe jak wyglądają te panienki w nocy tańczące jezioro łabędzie?

    • 1 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Cooltura świętowała 5 lat na Okopowej. Wiemy, jakie zmiany czekają klub

    Na Chmielnej to jeszcze była Cooltura (1)

    Obecnie niestety obok kultury to nawet nie stało. Bar oszukuje na drinkach, dwa że są bardzo nieprzyjemni. To akurat może wynikać z tego, że większość klienteli, szczególnie w późniejszych godzinach, z kulturą osobistą w życiu miała nie po drodze. Generalne wrażenie pozostaje nie do końca przyjemne, a szkoda bo lokal ma potencjał tym bardziej odkąd nie ma już Absyntu i brakuje miejsc gdzie można się pobawić do rana.

    • 10 1

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane