Fakty i opinie

stat

10-latka wypadła z 6. piętra na Morenie

Dziewczynka wypadła z 6. piętra bloku przy ul. Arctowskiego 6 na Morenie.
Dziewczynka wypadła z 6. piętra bloku przy ul. Arctowskiego 6 na Morenie. fot. Google Maps

10-letnia dziewczynka wypadła z szóstego piętra bloku na Morenie w Gdańsku. Została przewieziona do szpitala.Aktualizacja, 19 czerwca, godz 10:04 10-latka przebywa w szpitalu. Żyje, ale jej stan jest ciężki ze względu na odniesione obrażenia wewnętrzne. Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że całe zdarzenie było nieszczęśliwym wypadkiem, a nie próbą samobójczą.

Aktualizacja, godz. 20:41 Policjanci zbadali trzeźwość opiekuna dziewczynki. Jest trzeźwy. Na miejscu pojawiła się już też matka dziewczynki, która wróciła z pracy. Jej również udzielana jest pomoc medyczna, gdyż kobieta jest w szoku. W szpitalu cały czas trwa akcja ratownicza jej córki.Do zdarzenia doszło we wtorek 18.06.2019 roku po godz. 19 przy ul. Arctowskiego zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku. Informowali o nim nasi czytelnicy w Raporcie.

10-letnia dziewczynka wypadła z okna w gdańskim bloku na szóstym piętrze. Świadkowie od razu powiadomili pogotowie, które na miejscu udzieliło jej pomocy. Po kilkunastu minutach na sygnale odjechali do szpitala.

- Ze wstępnych informacji wynika, że 10-letnia dziewczynka była w mieszkaniu pod opieką dziadka. Na razie nie wiadomo jeszcze, w jakim stanie jest dziewczynka, na pewno ma liczne złamania - mówi Karina Kamińska, rzecznik gdańskiej policji.
Więcej informacji wkrótce.