• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wejdź z aniołami o wschodzie słońca do morza

Arnold Szymczewski
31 maja 2022 (artykuł sprzed 2 lat) 

1 czerwca o godz. 4:17 przy wejściu na plażę nr 28 w SopocieMapka spotkają się osoby, które o wschodzie słońca wejdą do wody, by w ramach akcji "1000 Aniołów o wschodzie słońca" wspomóc finansowo fundację Hospicjum Pomorze Dzieciom.Aktualizacja: 1 czerwca 2022

Wschód słońca i uczestnicy akcji Morze Aniołów w Sopocie 1 czerwca 2022 r.

Wybór 1 czerwca nie jest przypadkowy. Dzień Dziecka to dobry moment na wsparcie fundacji pomagającej właśnie dzieciom. Podobna akcja odbyła się także przed rokiem. Wówczas wzięło w niej udział kilkaset osób.

Zobacz także:

Wydarzenia z okazji Dnia Dziecka 2022 w TrójmieścieWspierasz fundacje charytatywne?

Za wydarzeniem stoi społeczność, która regularnie praktykuje kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie słońca. Na co dzień zachęca do dbania o siebie i o innych, do zdrowych praktyk, do świadomego obcowania z naturą, ale i z zimnem, które ma działanie terapeutyczne.

- Inspirujemy do pomagania, bo naszą maksymą jest "Nigdy nie wiesz, kto dla ciebie stanie się aniołem ani dla kogo staniesz się nim ty" - tłumaczy Julia Łaszkiewicz ze stowarzyszenia Fraktel Sopocki, organizatorka akcji Morze Aniołów.

Zostań aniołem i wspomóż Hospicjum Pomorze DzieciomDo udziału w środowym wydarzeniu można zapisać się przez stronę internetową "Morze Aniołów". Opłata startowa, która wpływa bezpośrednio na konto Hospicjum Pomorze Dzieciom, to minimum 22 zł, ale są także pakiety za 66, 111, 222, 333 i 1111 zł.

Do wpłat 22 zł zostanie dołączony Pakiet Anielski od Morza Aniołów, do wpłat powyżej 111 zł - Pakiet Archanielski. W formie upominków pakiety zostaną przesłane na adresy zarejestrowanych uczestników wydarzenia.

- Jeżeli nie możesz do nas dołączyć, wejdź samemu do wody o świcie lub po prostu dołącz do nas w intencji pokoju i wolności w godzinie wschodu słońca - zachęca Julia Łaszkiewicz.
Członkowie i sympatycy Klubu Aniołów spotykają się regularnie o wschodzie słońca, by kąpać się w morzu. Członkowie i sympatycy Klubu Aniołów spotykają się regularnie o wschodzie słońca, by kąpać się w morzu.

Wydarzenia

1000 Aniołów o wschodzie słońca (2 opinie)

(2 opinie)
22- 1111 zł
imprezy i akcje charytatywne, zajęcia rekreacyjne

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (73)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane