Fakty i opinie

stat

24-latek z zarzutem zabójstwa w Sopocie

Podejrzany został aresztowany na razie na 3 miesiące.


24-letni mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa swego 28-letniego kompana, z którym wcześniej pił alkohol. Zakrwawionego mężczyznę znaleziono na sopockiej ulicy w nocy z czwartku na piątek.Napastnik pił wcześniej z ofiarą alkohol.
Napastnik pił wcześniej z ofiarą alkohol. mat. prasowe
Sprawca zatrzymany został już po kilku godzinach od zabójstwa. Razem z nim 11 innych osób, które razem spożywały alkohol w jednym z sopockich mieszkań.

- 28-latek zginął od ciosu nożem w plecy. Po wyjściu z mieszkania zdołał przejść jeszcze kilkadziesiąt metrów. Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego, jeden z zatrzymanych, 24-letni mężczyzna, w sopockiej prokuraturze usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd Rejonowy w Sopocie zdecydował, że najbliższe trzy miesiące 24-latek spędzi w areszcie - mówi sierż. szt. Karina Kamińska z sopockiej policji.

Leżącego w kałuży krwi mężczyznę znalazła przechodząca o godz. 1:20 ul. Obrońców Westerplatte zobacz na mapie Sopotu kobieta. Rannego od razu zabrano do szpitala, gdzie - mimo prób reanimacji - zmarł po godz. 3 w nocy z czwartku na piątek.

Zamordowany mężczyzna był doskonale znany sopockim stróżom prawa - nie posiadał stałego miejsca zameldowania, od lat obracał się w sopockim środowisku przestępczym, był karany m.in. za rozboje i kradzieże.

Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Opinie (135) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.