• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

3-letnia dziewczynka i kradzione klocki w wózku dziecięcym

bra
24 maja 2023, godz. 16:30 
Opinie (111)
Okazuje się, że wózek może służyć nie tylko do wożenia dzieci, ale też rzeczy skradzionych ze sklepu. Zdjęcie poglądowe. Okazuje się, że wózek może służyć nie tylko do wożenia dzieci, ale też rzeczy skradzionych ze sklepu. Zdjęcie poglądowe.

Para gdańszczan ukradła w centrum handlowym na Morenie pięć opakowań klocków, plecak oraz kubek. Rzeczy były warte prawie 900 zł. Kobieta schowała część łupu w wózku, w którym wiozła 3-letnią córkę.Zdarzyło ci się coś ukraść?

24-latka wybrała się na "zakupy" do supermarketu na Morenie ze swoją 3-letnią córką, którą woziła w wózku. Nie zamierzała jednak płacić za klocki, kubek i plecak, a wózek miał jej posłużyć do ukrycia łupów.

Gdy próbowała opuścić sklep, zatrzymała ją ochrona i zawiadomiła policję.

Podczas analizy monitoringu okazało się, że kobieta nie działała sama. W tym samym czasie 30-latek, którego wizerunek zarejestrowały kamery, schował do plecaka trzy zestawy kloców, po czym uciekł ze sklepu.


Gdy zrobiło się gorąco, plecak ze skradzionym towarem wyrzucił pod wiadukt w ciągu ul. Rakoczego.

Policjanci znaleźli plecak należący do mężczyzny i odzyskali cały skradziony przez parę towar.

24-latka i jej partner usłyszeli zarzuty za kradzież pięciu opakowań klocków, plecaka oraz kubka wartych prawie 900 zł. Grozi im za to do 5 lat pozbawienia wolności.

bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (111)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane