Fakty i opinie

stat

30-latka wypchnięta z okna we Wrzeszczu?

Policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego przez sąd w Szwecji.
Policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego przez sąd w Szwecji. mat. prasowe

Chwile grozy przeżyli mieszkańcy Wrzeszcza. Ok. godz. 12:30 z czwartego piętra budynku przy al. Grunwaldzkiej 54 zobacz na mapie Gdańska wypadła młoda kobieta. Wiele wskazuje na to, że zdarzenie nie było nieszczęśliwym wypadkiem. Stróże prawa zatrzymali w mieszkaniu kobiety mężczyznę, ale nie udzielają na ten temat bliższych informacji. Pokrzywdzona znajduje się w szpitalu, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.Ok. godz. 12:30, otrzymaliśmy informację, która początkowo wyglądała na nieszczęśliwy wypadek.- Potwierdzam, z okna na 4. piętrze budynku przy al. Grunwaldzkiej 54 w Gdańsku wypadła 30-letnia kobieta. Została przewieziona do szpitala. Wyjaśniamy, czy do zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie - informuje asp. Karina Kamińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Niedługo potem nasi czytelnicy przekazali nam, że w mieszkaniu, z którego wypadła 30-latka, został zatrzymany mężczyzna. Stróże prawa potwierdzili tę informację, ale nie chcieli zdradzać szczegółów. Jednak bez względu na to, czy zatrzymany miał związek ze zdarzeniem, nieprędko wyjdzie na wolność. Podczas weryfikowania jego tożsamości okazało się, że jest poszukiwany przez szwedzkie organy ścigania.

- Policja sprawdza wszelkie okoliczności tego wydarzenia. Do sprawy zatrzymany został 33-letni mężczyzna. Sprawdzamy, czy ma związek z tym zdarzeniem. Ponadto, po wprowadzeniu danych zatrzymanego do naszej bazy okazało się, że jest on poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania, wystawionym przez sąd ze Szwecji - uzupełnia asp. Kamińska.
Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, pokrzywdzona kobieta przebywa obecnie w szpitalu. Jest przytomna i doznała stosunkowo niewielkich obrażeń, gdyż jej upadek został zamortyzowany przez zadaszenie nad wejściem do klatki schodowej.

Opinie (150) ponad 50 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.