Fakty i opinie

stat

Awaria SKM usunięta. Kolejki jeżdżą normalnie

Przez ostatnią dobę kolejki SKM z Gdańska Głównego odjeżdżały nie częściej niż co 20 minut. Sytuacja jednak, na szczęście, wraca już do normy.
Przez ostatnią dobę kolejki SKM z Gdańska Głównego odjeżdżały nie częściej niż co 20 minut. Sytuacja jednak, na szczęście, wraca już do normy. fot. Wojtek Jakubowski/KFP

O kilkanaście godzin szybciej niż zapowiadano udało się usunąć awarię SKM - uszkodzenie infrastruktury torowej na wysokości przystanku Gdańsk Politechnika. O godz. 9:55 wznowiono normalny ruch kolejek między Gdańskiem Głównym a WrzeszczemDo awarii doszło w czwartek rano. Zapadł się strop podziemnego przepustu wody pod torami i do środka zaczęła osuwać się ziemia. Przepust trzeba było zabetonować. Wczoraj zapowiadano, że może to potrwać do wczesnych godzin rannych w sobotę. Ostatecznie awarię usunięto jednak - głównie dzięki dodatnim temperaturom w nocy - szybciej.

Jak poinformowali nas przedstawiciele SKM, ruch po obu torach między Gdańskiem Głównym a Wrzeszczem przywrócono o godz. 9:55. Od godz. 11 kolejki powinny już jeździć zgodnie ze standardowym rozkładem.

Z takimi problemami w czwartek musieli sobie radzić pasażerowie SKM.

Opinie (140) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.