• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Bez powodu pobił człowieka na przystanku

piw
8 lutego 2022, godz. 20:00 
Opinie (277)
Do pobicia doszło na ul. Zielonej w Gdyni. Do pobicia doszło na ul. Zielonej w Gdyni.

Podszedł do małżeństwa stojącego na przystanku i zaczął bez powodu ubliżać kobiecie i mężczyźnie. Ci nie zareagowali, wtedy 26-latek uderzył kilkukrotnie 58-letniego mężczyznę w twarz, a gdy ten upadł, sprawca zaczął go kopać.Czy czujesz się w swojej okolicy bezpiecznie także w godzinach nocnych?

Wszystko działo się późnym wieczorem, około godz. 22:50, na przystanku przy ul. ZielonejMapka w Gdyni. Nie jest to - przynajmniej zimą i do tego wieczorem - zbyt uczęszczane miejsce, więc para stojąca na przystanku przez dłuższą chwilę samotnie czekała na autobus.

Zanim przyjechał, na przystanek przyszedł wyraźnie pobudzony i pijany młody mężczyzna. Jak relacjonują nam policjanci, od razu zaczął ubliżać parze, a gdy ta nie zareagowała na zaczepki, pobił 58-letniego mężczyznę.

Na miejsce wezwano policjantów, którzy zatrzymali 26-latka.

- Zatrzymany został przebadany alkomatem, miał około dwóch promili alkoholu w organizmie. 26-latek usłyszał już zarzuty, prokurator potraktował jego czyn jako chuligański - mówi asp. sztab. Jarosław Biały, naczelnik wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Na szczęście pobity mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca pobicia - gdy już wytrzeźwiał - nie był w stanie wytłumaczyć policjantom swojego zachowania.
piw

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (277)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.