• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Biało-czerwone strefy kibica na mecz z Rosją. 40 tys. widzów w strefach kibica

ms
12 czerwca 2012 (artykuł sprzed 12 lat) 
aktualizacja: godz. 23:47 (12 czerwca 2012)
Modlitwy zostały wysłuchane i Polacy nie przegrali dziś z faworyzowaną Rosją. Modlitwy zostały wysłuchane i Polacy nie przegrali dziś z faworyzowaną Rosją.

Dziś wieczorem Polacy zmierzyli się w Warszawie z Rosjanami. To było wyzwanie nie tylko dla trenera Smudy i zawodników, ale i dla organizatorów trójmiejskich stref kibica. Piłkarze zremisowali 1:1, w strefach było spokojnie.Zobacz relację na żywo z przebiegu spotkania Polska-Rosja w Warszawie

Godz. 23:45 Po 40 minutach od zakończenia meczu, ruch drogowy wokół strefy wrócił do normy. Pojazdy poruszają się w obu kierunkach (ze strefy kibica w kierunku Gdańska Głównego oraz w stronę Wrzeszcza) bez przeszkód. Kibice w większości korzystając z komunikacji zbiorowej udają się do domów, cześć z nich udała się również na Główne Miasto.

Jak dotąd służby porządkowe nie zgłosiły większych incydentów, również służby medyczne nie podjęły poważniejszych interwencji.

Godz. 23:43 Szczęśliwi kibice maszerują po zakończonym meczu przez śródmieście Gdańska

Radość polskich kibiców po zremisowanym meczu z Rosją.Godz. 22:50 Kibice spokojnie i w doskonałych nastrojach opuszczają strefy kibica w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. W Gdańsku są wąskie gardła, ale rozradowani kibice spokojnie to przyjmują. Nic dziwnego - remis z Rosją nastraja wszystkich optymistycznie.Godz. 22:40 Koniec meczu, remisujemy z Rosjanami 1:1, w trójmiejskich strefach kibica doskonale bawiło się ok. 40 tys. widzów.

Godz. 22:00 Euforia w Gdańsku, Gdyni i Sopocie po golu strzelonym przez Kubę Błaszczykowskiego! Remis!

Gdańscy kibice wierzyli w dobry wynik w meczu z Rosją.Godz. 21:45 Pierwszą połowę spotkania Polska-Rosja, w gdańskiej strefie kibica, obejrzało 29,5 tysiąca kibiców!

Godz. 21:40 W Sopocie jak w całej Polsce, kibice trzymają kciuki za biało-czerwonych. Czy to pomoże? Oby, bo po pierwszej połowie przegrywamy z Rosjanami 0:1, a gola strzelił nam niezawodny Ałan Dżagojew. Szczegółową relację z meczu przeczytacie tutaj

Kilka tysięcy osób ogląda mecz Polski z Rosją w strefie kibiców w Sopocie. Kilka tysięcy osób ogląda mecz Polski z Rosją w strefie kibiców w Sopocie.


Godz. 20:40 Strefa kibica w Gdańsku pęka w szwach już od godz. 19. Organizatorzy na razie nie podali informacji ilu widzów dziś kibicuje biało-czerwonym na Placu Zebrań Ludowych.Godz. 20:30 Kibice schodzą się do strefy kibica w Gdyni. Tuż za jej granicami jest spora grupa kibiców raczących sie piwem. nic dziwnego, wieczór dość ciepły.***


Godz. 20:00 Czesi ostatecznie pokonali Greków 2:1 i po dwóch spotkaniach mają 3 punkty. Musimy wygrać z Rosjanami, by ich wyprzedzić - w przypadku remisu będziemy na 3. miejscu w grupie, w przypadku porażki - na ostatnim ex aequo z Grekami.

Godz. 18:15 Ci, którzy liczyli, że po ewentualnym remisie z Rosją i łatwym zwycięstwie nad Czechami wyjdziemy z grupy, muszą mieć poważną zagwozdkę, bo w 3 minucie meczu Czechy-Grecja nasi południowi sąsiedzi prowadzą z Grekami 2:0.

Irlandczycy już w Gdańsku.

Godz. 16:20- Co będziemy robić w Gdańsku? Najpierw coś zjemy, potem wypijemy kilka piw, a potem poszukamy klubu ze striptizem - mówi Irlandczyk, z którym rozmawialiśmy tuz po tym, jak do Gdańska przyjechał pociąg z irlandzkimi kibicami z Poznania.

Godz. 15:00 Właśnie otarto gdańską strefę kibica. Pierwszy mecz, jaki będzie tu pokazywany, to starcie Czech i Grecji we Wrocławiu.

Godz. 14:45 W związku z dużym zainteresowaniem transmisją meczu Polska - Rosja, w strefie kibica na Placu Zebrań Ludowych ustawiony został dodatkowy telebim. Ekran wielkości 32 m kw. stanął w strefie Relax - korzystający z niego kibice zwróceni będą twarzą w kierunku Wrzeszcza.

Przypominamy, że dzisiejsze transmisje meczów (Grecja - Czechy o godz. 18.00 i Polska - Rosja o godz. 20.45), to nie jedyne atrakcje w Strefie Kibica. Przed piłkarskimi emocjami goście Strefy będą mogli wysłuchać koncertu zespołów Systu (godz. 15.10) i Stepanov's Starlings (godz. 16.10). Natomiast o godz. 23.05 muzykę zaczną prezentować DJ-e.

***


Kardynał Bertone będzie dziś trzymał kciuki za Polskę.

Godz. 14:30 Kardynał Bertone, o którym mówi się, że jest premierem Watykanu, odwiedził dziś Gdańsk. Po złożeniu kwiatów pod Pomnikiem Obrońców Wybrzeża na Westerplatte. Po oddaniu honorów w asyście duchownych i oficerów Marynarki Wojennej oraz Straży Granicznej, kardynał przyznał, że podczas oficjalnej wizyty w Polsce, będzie kibicować naszej kadrze.

***


Do Irlandczyków, którzy są w Trójmieście już od kilku dni, dziś dołączy kilka tysięcy ich kolegów, którzy przyjeżdżają z Poznania. Do Irlandczyków, którzy są w Trójmieście już od kilku dni, dziś dołączy kilka tysięcy ich kolegów, którzy przyjeżdżają z Poznania.
Godz. 13.55 Z Poznania do Trójmiasta wyjechało dziś osiem pociągów z irlandzkimi kibicami. Skład, który wyjechał o godz. 10:42 i który zamelduje się w Sopocie o godz. 15 został uzupełniony o siedem dodatkowych wagonów, którymi jedzie 1,2 tys. kibiców.

- To fantastycznie kibice, ale cieszę się, że już wyjeżdżają z Poznania. Jeżeli przegrają mecz z Hiszpanią u was, to prawdopodobnie już do nas nie wrócą na mecz z Włochami. Lubią się bawić, ale nie lubią po sobie sprzątać. A ponieważ piją mnóstwo piwa, to mamy z tym poważny problem - mówi nam jeden z poznańskich dziennikarzy.

***


Godz. 13.15 Przypomnijmy, że o godz. 19 z ruchu wyłączony zostanie fragment Traktu Konnego - od ul. Orzeszkowej do Placu Zebrań Ludowych zobacz na mapie Gdańska oraz prawy pas al. Zwycięstwa (w kier. Centrum) - od ul. Tuwima do ul. Orzeszkowej. Zmiany będą obowiązywać do ok. 3.00, czyli do zakończenia dzisiejszych wydarzeń w Strefie Kibica (mecze Grecja-Czechy i Polska-Rosja).

***


Baner na Moście Poniatowskiego w Warszawie. Tędy kibice będą dziś szli na mecz. Baner na Moście Poniatowskiego w Warszawie. Tędy kibice będą dziś szli na mecz.

Mecz z Rosją to dla ciebie:

Godz. 12.55 Wygląda na to, że wielu polskich kibiców ma dość ciężkiej, politycznej atmosfery, jaka narosła wokół dzisiejszego spotkania. Są tacy, którzy meczu Polska-Rosja nie traktują w kategoriach starcia cywilizacji i drugiej Bitwy Warszawskiej, lecz normalnego meczu piłkarskiego. I bardzo dobrze!

***


Godz. 12.12 Nasi czytelnicy są nieco bardziej optymistyczni, niż bukmacherzy. Choć porażki z Rosją obawia się aż 43 proc. z nich, to co trzeci (33 proc.) wierzy w nasze zwycięstwo, a 24 proc. spodziewa się remisu. To wyniki ankiety działającej w tym artykule.

Podobnie uważają uczestnicy naszego typera, ale wśród nich zwycięstwo Rosji obstawia aż 47 proc., w zwycięstwo Polski wierzy 27 proc., a w remis - 26 proc. typujących.

***


Bukmacherzy nie są pewni wyniku spotkania, ale najbardziej wierzą w zwycięstwo Rosji. Za taki wynik płacą najmniej, ale i tak sporo - na jednej postawionej złotówce można zarobić 1 zł 30 gr. W przypadku remisu na takim samy zakładzie zarobimy 2 zł 15 gr. a na zwycięstwie Polski - 2 zł. To oznacza, że - zdaniem bukmacherów - remis jest najmniej prawdopodobny.

***


Nastroje przed meczem średnie - dobrze obrazuje je obrazek, który od wczoraj robi karierę na Facebooku. Rzekomo tylko na takim boisku wygralibyśmy z rywalami. Znajdziecie go także na facebookowym profilu trojmiasto.pl

Tylko na takim boisku wygralibyśmy z Rosjanami? Tylko na takim boisku wygralibyśmy z Rosjanami?


***


23 tys. kibiców oglądało w gdańskiej strefie kibica mecz Polska-Grecja. Wiele wskazuje na to, że podczas meczu z Rosją widzów będzie tu jeszcze więcej.

22 tys. kibiców w Gdańsku, 4 tys. w Gdyni, 3 tys. w Sopocie - tak było w trójmiejskich strefach kibica podczas piątkowego meczu Polska-Grecja - zobacz galerię zdjęć

Podczas meczu z Rosją strefy może odwiedzić jeszcze więcej kibiców i mieszkańców Trójmiasta. Powodów jest kilka.

Po pierwsze prognoza pogody dla Trójmiasta mówi o zachmurzeniu, ale nie przewiduje opadów, które mocno zmniejszyły frekwencję w strefach podczas piątkowego meczu z Grecją.

Po drugie mecze z Rosją zawsze bardzo elektryzują polskich kibiców.

Jaki będzie wynik meczu z Rosją?

Po trzecie to będzie pierwszy mecz turniejowy Polaków od mistrzostw świata w Meksyku w 1986 r., w którym drugi mecz nie jest meczem o wszystko. Bo wbrew pozorom nawet porażka z Rosjanami (odpukać) nie pozbawia nas nadziei na awans z grupy - przeczytaj dokładną analizę na ten temat: "Polska w komfortowej sytuacji przed meczem z Rosją"

Dlatego strefy przygotowują się na przyjęcie tłumów.

- Myślę, że pobijemy rekord. Do tej pory najwięcej kibiców obejrzało u nas mecze Polska Grecja i Hiszpania-Włochy. Teraz z pewnością będzie ich więcej - zapewnia Piotr Piotrowski ze strefy kibica na Placu Zebrań Ludowych zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku.

Gdańska strefa kibica zostanie otwarta o godz. 15.

Po krytycznych uwagach, jakie nasi czytelnicy mieli do organizatorów strefy kibica w Sopocie na Hipodromie zobacz na mapie Sopotu, usunięto większość niedociągnięć: jest więcej pracowników, kibice są szybciej obsługiwani, telebim zawieszono znacznie wyżej.

Przypomnijmy: W strefach w Gdańsku i w Sopocie wszystkie płatności odbywają się wyłącznie przy użyciu zbliżeniowych kart płatniczych! Idziesz do strefy w Gdańsku lub w Sopocie? Zabierz ze sobą kartę z funkcją paypass!

W Gdyni nie będzie większych zmian w funkcjonowaniu strefy w Parku Rady Europy zobacz na mapie Gdyni, która ma najbardziej kameralny, bo rodzinny i bezalkoholowy charakter.

Zobacz także: tego nie możesz wnosić do stref kibica i na stadion.

Strefa kibica w Gdańsku

Zabawa w gdańskiej strefie kibica podczas trzeciego dnia mistrzostw, czyli w niedzielę, 10 czerwca, w dniu meczu Hiszpania-Włochy.

ms

Miejsca

Opinie (369) ponad 10 zablokowanych

 • Niech ktoś logicznie wytłumaczy po co iść do takiej strefy? (82)

  Nie wygodniej w domu?
  Z ulubioną marką piwa,dobrym jedzonkiem w zasięgu ręki?
  Nic by mnie nie oderwało od mojego 60" lcd i meczu w jakości HD.Chyba że bilet na sam mecz to wtedy inna sprawa.
  Lizanie loda przez papierek zostawiam dla innych.

  • 189 389

  • (11)

   Nie wiesz co tracisz, serio tam są takie emocje - super ludzie, gdyby Euro nie kosztowało mogłoby być co tydzień.

   • 65 16

   • (1)

    będą emocje szczególnie jak Rosja wygra :D

    • 22 36

    • głupibuc i ćwok

     rosja o mało nie dostała w żopę więc odszczekaj to co napisałeś

     • 8 4

   • i tyle (5)

    emocje? ;D zero atmosfery na piknikowych mistrzostwach. Póki co dobry mecz Chorwacja-Irlandia (bo był doping) ...reszta dno

    • 16 33

    • sam jestes dno (4)

     skoro nie pojmujesz ze w pilce noznej (i kazdym innym sporcie) chodzi o emocje przezde wszystkim na boisku a nie na trybunach

     • 18 10

     • i tyle (3)

      jeśli nie pojmujesz, że piłkarze grają dla trybun to bardzo mi przykro. A jeśli trybuny są piknikowe, bez "wyrazu" to i widowisko marne.

      • 3 12

      • jord (2)

       oj malutki człowieczku, czy ty wiesz że na tych mistrzostwach grają reprezentanci swoich krajów???
       tu nie gra żadna lechia, arka czy inna popierdułka tu nie możesz se pokrzyczeć j.. pzpn lub ... ty Q.. .Akurat reprezentacja jest dla piknikowców których ty tak nie tolerujesz, może jak twój umysł dorośnie pójdziesz sobie na mecz reprezentacji i zobaczysz tych pikników co (nie)dopingują swoich a się zdziwisz że może tak być na meczach a ty choć raz z kulturą sobie będziesz dopingował.

       • 13 3

       • i tyle (1)

        pikniki są potrzebni ale atmosferę robią ludzie zajmujący się dopingiem(których systematycznie się szkaluje w tym kraju) ...Akurat tą k..ą prrzytoczoną przez Ciebie, rusek jest...

        • 2 14

       • dzieciaku

        prawie każdy z nas pikników chodził kiedys na mecze i był w młynie a nawet niektórzy byli hoolsami, ale teraz mamy rodziny pracę i piłka nie jest dla nas najważniejsza bo trzymamy równowagę pomiedzy tym co ważne, średnie i mało ważne... na mecze reprezentacji też robią oprawy ale nie w strefie kibica tam ma byc luz blues

        • 8 1

   • Jak dla mie to by mgło być co dzień. (2)

    Wylosowałem 12 biletów,wszystkie sprzedałem,jestem zarobiony,dziekuje za uwage.

    • 4 13

    • (1)

     Każdy imienny - wylosowany sprzedałeś za równowartość biletu. Faktycznie zarobiony, jak Jasiu sprzedający złotówki za 50 gr.

     • 7 3

     • I co z tego że imienny?

      To miał iść sam na wszystkie bilety?
      Byłem też na bilecie z całkiem innym imieniem i nazwiskiem niż moje.Nikt tego nie sprawdza bo to niemożliwe.
      A po ile są bilety możesz sobie zobaczyć na tym portalu w ogłoszeniach.
      Przebitka 100-200% tak więc nie zabieraj głosu jak się nie znasz na sprawie drogi Jasiu.

      • 7 2

  • wujku - bądź konsekwentny (12)

   i w raz z lodem zostaw innym prawo decydowania, gdzie będą oglądać mecz

   • 23 16

   • A czy ja komuś odbieram to prawo? (11)

    Tylko pytam po co iść w ten tłok i przepłacać za napój piwo podobny?

    • 21 17

    • (10)

     kup najpierw plazme, zobaczysz jak wyglada obraz HD :)

     • 10 19

     • (9)

      I elektrownię do tego?
      LCD klasy A+ 60" np.SHARP ciągnie średnio około 85W
      PLAZMA 60" najmniej 280W

      • 14 6

      • Niesamowite (3)

       To w ciągu całego meczu z reklamami trwającego 2h przepłacisz jakieś...19gr. No stary, szacun dla Ciebie, że jesteś w stanie w ogóle wyłapać taką różnice. Pomijam już fakt, że 60" lcd to nie 85W ale jakieś 120-140W. 85W to biorą 32" w trybie kinowym (przyciemnionym).

       • 6 10

       • A telewizor to kupujesz na jeden mecz? (2)

        Czy potem już nie nie oglądasz przez najbliższe lata?
        Policz sobie mnożąc dni roku przez średni dzienny czas razy kilowatogodziny razy koszt kilowatogodziny to ci szczęka opadnie że to będzie kilkaset złotych rocznie.
        Mój sharp lc60le635e po kalibracji jak zmierzyłem to średnio po tygodniu użytkowania wyszło 95W.

        • 9 2

       • (1)

        Nie rozumiem Was ludzie. "Stać" Was wydać parę tysi na 60'' telewizor a nie stać na prąd. "Stać" Was na kupno BMW czy innego AUDI a potem płacz, że pali aż 10l/100km i części drogie.
        Prawda jest brutalna: jeżeli zwracacie uwagę na cenę prądu czy paliwa to po prostu na takie wynalazki jak 60'' telewizor czy 2-3 litrowy silnik w aucie segmentu D Was po prostu nie stać. Jesteście w stanie kupić takie cudo, ale Was na to nie stać. Trzeba mierzyć siły na zamiary.

        • 8 0

       • Pogadamy po nowym roku

        jak zostaną uwolnione ceny prądu.
        A porównanie tv do samochodu ma się nijak bo to jednak zupełnie inne koszty utrzymania.

        • 0 1

      • (4)

       Mam plazmę Panasonic 42", maksymalny pobór 215 W. Z tym, że zużycie energii jest uzależnione od jasności wyświetlanego obrazu. W każdym razie kolory są rewelacyjne i wiem przynajmniej za co płacę :-)

       • 7 1

       • ja cie poopowiadaj o tym jeszcze

        • 8 0

       • 42" to możesz sobie kiblu oglądać

        to jest ekranik a nie ekran,plazma 60" to przynajmniej 300W

        • 1 7

       • 42 do tego jakiegoś Panasonica (1)

        Z czymś takim biedaku to wypad na wieś szpanować!

        • 0 6

       • a to telewizorem się szpanuje?

        Ciekawe rzeczy opowiadacie - nie sądziłem, że telewizorem można szpanować. To się nazywa wiocha przez duże W - czy masz 14 czy 65 cali to zawsze tylko telewizor i nie rozumiem gdzie tutaj powód do szpanu.

        • 0 0

  • Jeśli nie chcesz poczuć atmosfery stadionu i wielkiej piłkarskiej fety, zostań w domu (4)

   przed swoim wielkim LCD i "liż loda przez papierek" :)

   • 38 7

   • Atmosferę stadionu poczułem będąc w niedzielę na meczu Hiszpania-Włochy. (3)

    I poczuję jeszcze w najbliższy czwartek na meczu Hiszpania-Irlandia oraz w poniedziałek na meczu Chorwacja-Hiszpania.
    Pytałem sens pobytu w strefie kibica.

    • 12 14

    • asshole.. (1)

     • 7 5

     • ole.......

      • 1 1

    • Duzo

     Ludzi co drze modry :))))))))))))))
     I o to właśnie chodzi...

     • 7 0

  • (5)

   60 cali to ja mam po długości, więc się nie chwal...

   • 5 10

   • (1)

    Pewnie nosa.
    Panie Pinokio.

    • 15 1

    • Mówią na mnie też na "p" - pikinier

     • 0 0

   • (2)

    chyba po głębokości

    • 3 0

    • z tureckiego więzienia kolega?

     • 2 0

    • albo średnicę taką ma

     • 1 1

  • prosze bardz (5)

   Sam jestem piknikiem i wole oglądać widowiska sportowe z dobrego miejsca, np. kanapa przed telewizorem.
   Lecz, jak jesteś w takie strefie i 20tys gardeł krzyknie qrwa po nie strzelonej bramce
   to jest powód dla którego warto iść w takie miejsce
   nie ma szans przeżyć tego w domy nawet przed 60 telewizorem z super nagłośnieniem...
   to nie to samo

   • 28 9

   • Jeśli usłyszenie słowa qrwa z 20tyś. gardeł cię podnieca (4)

    to nie mamy o czym rozmawiać.

    • 16 33

    • siedzi wujek na kanaie, i tak sobie w .... drapie (3)

     a wolisz jak ci sie jajka kleja i rów poci od kanapowania ...?
     :))))))))))))))))))))

     • 8 4

     • wujek napisał że był na meczu Hiszpania-Włochy (1)

      i wybiera się na pozostałe grupowe w Gdańsku,tak więc nie siedzi na kanapie i nie zajada

      • 2 2

      • no, to dobry wujek

       strefa kibica tez jest ok

       • 5 1

     • heh.....czechy już dwa wsadziły kozodojcom

      będziecie beczeć na tym placu jak greckie barany na pastwisku.....hehehe..

      • 0 5

  • a po co w ogóle oglądać mecze - rozrywka dla plebsu :) (3)

   • 17 11

   • GZ IQ

    taa, a po co w ogóle życ, co nie...

    • 3 3

   • (1)

    a po co w ogóle cokolwiek robić?

    • 4 2

    • żeby się zmęczyć

     • 4 1

  • a ja tam wolę strefę i przeczytaj dlaczego !!! (14)

   W niedzielę po długich namowach wybrałem się z znajomymi na mecz Hiszpania-Włochy. Mecz oglądaliśmy w strefie kibica.
   Po drodze zapoznaliśmy rodzinkę z Hiszpanii z którą spędziliśmy cały wieczór .Nie mniej w strefie przyłączyliśmy się do dość sporej grupki wielonarodowościowej!!!
   Wśród tych osób była i ona-Kasia ;) ...Wymieniliśmy się numerami.W poniedziałek zadzwoniła do mnie i umówiliśmy się na wieczorny spacer . Na spokojnie rozmawialiśmy .Dziś też jesteśmy umówieni by razem świętować to nasze zwycięstwo lub remis ;P, a weekend ...w weekend jedziemy z mymi znajomymi i oczywiście Kasią!! zwiedzić Malbork i Kwidzyn.
   Tak więc , gdybym został w domu nie poznałbym tylu ciekawych ludzi , a przede wszystkim Kasi ;)
   pozdrawiam Adi

   • 41 6

   • "Dziś też jesteśmy umówieni by razem świętować to nasze zwycięstwo lub remis" (5)

    Co w przypadku porażki?Co wtedy?

    • 15 3

    • drzewo i wiszący sznurek (3)

     • 13 3

     • odszczekujcie (2)

      dowcip niezły ale tą przegraną musicie odszczekać

      • 2 0

      • hau,hau (1)

       teraz czekamy na mecz z Czechami

       • 1 0

       • przynajmniej masz poczucie humoru

        a ci prawdziwi tchórze którzy tylko stękają w necie i sieją defetyzm nie mają honoru żeby poczuć sie do odpowiedzialności i powiedziec publicznie nie miałem racji... narzekają na poltyków a sami nie mają ani honoru ani odwagi ani klasy... znaczy o honorze to duzo piszą na forum ale tylko piszą

        • 0 0

    • No chyba że wtedy on Kaśce goli nastrzela,

     ale jak to wymyślona historia to dostanie odcisków na dłoni.

     • 26 1

   • wzruszająca historia

    • 15 3

   • urzekła mnie twoja historia

    • 13 3

   • przejąłem Kasię ! (5)

    najpierw meczyk a potem wolna chata, wynik nie gra roli...

    • 7 4

    • (4)

     mogę się wprosić będzie weselej

     • 2 5

     • (3)

      Kasia przyjdzie z Basią...

      • 3 4

      • Tylko najpierw ogolą wąsy.

       Będzie wesoło chłopaki.

       • 5 1

      • (1)

       A Basia z kiłą i mogiłą....

       • 7 4

       • i w adidasach

        • 6 3

  • po prostu raz idź i zobacz

   • 4 0

  • (1)

   A czym wtedy takie wydarzenie jak Euro w Polsce rozniloby sie od jakiegokolwiek wczesniejszego skoro tak czy inaczej siedzisz na zadzie w chalupie? skoro jest okazja aby poczuc klimat to nielogiczne jest z niej nie skorzystac a na stawanie okoniem wbrew reszcie jest masa innych okazji.

   • 5 0

   • A to trzeba siedzieć na zadzie w chałupie?
    Ja np.byłem kilka dni na Kaszubach,bez telewizji i tego zgiełku.

    • 2 2

  • Uwierz, że warto

   Takiej atmosfery, tej adrenaliny i zjednoczenia nie poczujesz w domu siedząc na kanapie. Polecam strefę kibica w Gdańsku. Idź, zobacz i oceń sam.

   • 4 3

  • (1)

   atmosfera na strefie kibica robi swoje.

   • 2 2

   • zależy na co liczysz

    • 2 2

  • heheh (1)

   a widziales kiedys 100m2 HD????? :) Niech sie twoje 60 calików schowa :))))

   • 2 4

   • takie to hd jak ja mandaryn chiński

    widać to na pierwszy rzut oka,

    • 4 2

  • ... (1)

   pajac...

   • 1 1

   • Pajac to siedzi na klepisku

    i gapi się z sobie podobnymi pajacami w ekran ustawiony na placu.

    • 2 2

  • I co 23:0 (1)

   Wylaczyles TV bo Polacy zremisowali, zamiast przegrać? Wtedy byś był tutaj Bogiem ? A tak , POLACY do białego rana świetowali, bawili się z Irlandią, y Hiszpania, a Ty juz dawno przelaczyles na HBO. EURO NA ULICACH, NIE PRZED TV!

   • 4 3

   • Ale co świętowali?remis?

    Dla opoja każda okazja jest dobra aby się napić.

    • 2 4

  • 60"

   ty masz 60" a my 6000" i całkiem za darmo, w gronie przyjaciół i to o to chodzi.

   • 1 0

  • Niech ktoś logicznie wytłumaczy sens zadawania takich pytań. (1)

   • 2 2

   • Na pytanie nie odpowiadamy pytaniem.

    • 1 1

  • (1)

   60 cali to chyba widziałeś, ale w media markcie

   • 0 0

   • Nie przesadzaj,

    Myślisz że jak ciebie nie stać to innych też nie stać,
    telewizory się sprzedają,stań sobie w sklepie to zobaczysz,.

    • 0 0

  • Jak to po co!!!??? (1)

   Dla wspaniałej atmosfery!

   Niech mi ktoś wytłumaczy po co komu wiedza jakie lcd masz w chałupie? Hehehe

   • 1 1

   • A po co komu wiedza

    jaką ty masz atmosferę?hehehe

    • 1 0

  • typowy janusz...

   janusze na stadiony!!! :)

   • 0 0

  • W strefie kibica są zupełnie inne emocje, a przy okazji można spotkać dużo ciekawych ludzi .

   • 0 0

 • (5)

  Jak ja chciałbym żeby nasi wygrali, to jest niepojęte, tak samo niepojęte jak to, że nasi w meczu z potomkami Herkulesa mieli sił na 25 minut, za to Rosjanom starczyło ich na 90 minut z Czechami...
  Ciężko to widzę, dziś nam jest potrzebny lew w sercu, no i dowódca, który myśli, a nie czeka ze zmianami na dogrywkę...

  • 88 5

  • Taa (2)

   No widzisz, a Ukraincom starczylo sil biegac przez 95minut, a nie 25. Polacy wiecej kozacza, a potem pokazuja jakimi sa amatorami. Trzeba pokazac jaja na boisku, a nie biegac jak orzelki bez pior. Ale to takie typowo polskie: bic piane, wspominac historie i ciagle narzekac :)

   • 11 4

   • Nie przesadzaj, sport nie jest miernikiem w takich sprawach (poziom sportu), bo co w siatę ciśniemy, a wprost mówimy, że jedziemy po medale...

    • 0 3

   • jaja i piłka nożna - a to dobre! :D

    • 0 0

  • Wczesniej podjeto dobra decyzje zeby nie umieszczac orzelka na koszulkach polskiej reprezentacji!

   Bo w meczu z Grecja widzialam 11 wrobli bez klasy, jak jakis drob biegali po tej murawie i nie wiedzieli co zrobic z pilka. Jak tak dalej beda kopac, to cala Europa bedzie sie smiac z polskiej dumy i ambicji.

   • 4 2

  • Ja bym sobie za dużo nie obiecywał po tym meczu

   Rosja rozbiła Czechów, a teraz Czesi po 10 minutach prowadzą już 2:0z Grecją, z którą Polacy w wielkich bólach zremisowali 1:1...

   Serce mówi jedno, ale rozum nie pozostawia złudzeń!

   • 1 3

 • Dziękuję, obejrzę mecz w domu (8)

  Piwko mam, jedzenie mam, TV 42" Full HD również - tak więc zostaję w domu. Wolę sobie mecz obejrzeć w bardziej komfortowych warunkach. Poza tym ten sposób oglądania meczu będzie tańszy. Za butelkę piwa płaciłem 3,89 - nawiasem mówiąc marka niedostępna w strefie kibica. Jedzenie - jak się je zrobi samemu też będzie tańsze i smaczniejsze :-)

  • 74 89

  • co za sknera ... (2)

   Nie włączaj telewizora tylko radio. Będzie taniej.

   • 22 8

   • (1)

    Ja oglądam przez teleskop od sąsiada z sąsiedniej dzielnicy, jest jeszcze taniej... a co ja się napatrzyłem, to moje...

    • 17 3

    • Nie oglądam bo wiem kto wygra

     • 4 9

  • Łał, naprawdę masz 42" i to full HD? taki bogaty, a mówi o taniości. To chyba jest sarkazm! Najlepiej zagraj sobie sam w piłkę, to już w ogóle będzie tanio/zdrowo, a jakie emocje!

   • 12 4

  • a ja obejrzę relację w trybie tekstowym na telefonie i będę popijał wodę z kranu. (1)

   chleb upiekę sam, świnie ubiję, zrobię kiełbasę, rozłożę się plackiem na trawce pod chmurką. będę miał taniej i lepiej nawet.

   • 18 3

   • i nerwy będziesz miał spokojne jak patałachy przegrają

    • 0 6

  • Ja rozumiem domowy komfort, ale wyszczególnianie parametrów telewizora

   sprawia wrażenie, że chcesz się po prostu pochwalić... Nawiasem mówiąc, czy te 42 cale to tak dużo? Pamiętaj, że mówisz o przekątnej ekranu telewizora, a nie o przyrodzeniu ;)

   • 6 0

  • ale czy kogoś to interesuje?

   j.w.

   • 2 1

 • Tytoń-Piszczek, Wasyl, Perguis, Boenish-Polanski-Kuba, Obraniak, Wolski, Grosik-Lewy tak powinniśmy zagrać - a nie te pitolenie z dwoma "pivotami" - srnie w banie - Murawski niczego nie potrafi tak w defensywie, jak w ofensywie - widzieliście, żeby on coś wartościowego zrobił na boisku, takie przeprowadzenie piłki będąc nieatakowanym to mały mi skill. Zresztą każda piła, co nasi stoperzy wybijali - pod nogami Greków...

  • 13 7

 • Znowu będą burdy. (6)

  Kibole nie mogą spokojnie oglądać. Muszą zniszczyć coś i pobić kogoś po pijaku...

  • 44 65

  • To nie kibole, to janusze... (4)

   Nawaleni do nieprzytomności wymalowani wąsacze, którzy po mistrzostwach zapomną o reprezentacji. Po przekroczeniu dwóch promili uruchamia im się ułańska fantazja, po czym zbierają liście od przyjezdnych. Prawdziwi kibole mają tą komercyjną imprezę głęboko...

   • 15 9

   • (2)

    Słuchaj małolacie - wąsy to oznaka męstwa, a to, że czasami jak kogoś musztardą ochlapiemy i dostaniemy za to w pape to nie powód do kpin, my szlachta kibiców...

    • 16 5

    • 10/10 (1)

     • 5 1

     • Koko koko euro spoko polska przegra dziś wysoko

      • 10 12

   • To dopisz sobie jeszcze do słownika słowo "kibic". Taki normalny, co nie chodzi na co dzień w jednych dżinsach lub w spodniach dresowych i w sweterku w paski. Taki co ma rodzinę i dzieci (nie barbi w tipsach z białymi włosami z pieskiem w torebce). Oprócz wąsaczy i kiboli są jeszcze normalni ludzie zwani kibicami.

    • 13 4

  • Kto dziś uczesze konie?

   • 1 0

 • Jedyna rzecz jaka mi się podoba w strefach kibca to: (13)

  forma płatności kartą zbliżeniową. Po prostu nie lubię nosić gotówki i płacić gotówką. Jednak biorąc pod uwagę ceny, tłok i hałas - obejrzę mecz w domu :-)

  • 39 30

  • (10)

   Gotówka to podstawa, ja tylko gotówce wierzę, mam ją w kieszeni i nie płacę od niej jakiś cho... podatków bankowych.

   • 15 6

   • Ja płacę kartą i też opłat nie ponoszę (9)

    A ponadto za płatność kartą na stacjach benzynowych i w marketach spożywczych, bank zwraca mi 3% wydanych w ten sposób pieniędzy (miesięcznie jest to zwykle 18 - 25 zł - jak dla mnie dobre i to). Za konto też nic nie płacę.

    • 5 4

    • (1)

     Ta a bank i państwo to Święty Mikołaj - a podatek Belki?

     • 3 4

     • Podatek Belki płacę od zysku z lokaty. Jeśli np. lokata jest oprocentowana na 5% w skali roku, to bank zapłaci mi tylko 4%. Podatek belki to 20% od ZYSKU z lokaty.

      • 3 0

    • Milton Friedman (6)

     Znany ekonomista powiedział kiedyś "There's no such thing as a free lunch." (Nie istnieje coś takiego jak darmowe obiady.)...

     • 4 1

     • To nie jest darmowe (5)

      Widzisz, za dokonywane transakcje kartą - sklepy muszą zapłacić. Z tych pieniędzy banki mogą część kwoty odpalić użytkownikom kart, po to aby jeszcze więcej transakcji dokonywali kartami. Z punktu widzenia konsumenta - to czysty zysk. Jeśli chodzi o sklepy, pośrednio też zyskują, bo obrót bezgotówkowy jest dla nich korzystniejszy. Nie potrzeba tylu etatów, aby np. liczyć czy rozmieniać pieniądze. Po prostu transakcje elektroniczne są tańsze.

      • 3 1

      • hahaha :) (2)

       płaci SKLEP, a więc nie klient :) :)

       • 0 2

       • hahaha (1)

        A sklep pewnie będzie dokładał do interesu? Otóż ignorancie, on ten koszt przeniesie na konsumenta.

        • 5 2

       • Wyższe koszta dla sklepów takich jak markety generują płatności gotówkowe. Po prostu, jeśli kasjer pracuje 8h, to z tego czasu 20 około 20-30 min przeznacza na liczenie kasy. Do tego trzeba dodać jeszcze konieczność utrzymania jakiegoś skarbca. Sklep musi być gotowy na to aby rozmieniać kasjerom pieniądze, gdy oni nie będą w stanie wydać reszty. Jednym słowem, są to dodatkowe etaty. Utrzymanie systemu informatycznego jest o wiele tańsze.

        • 0 0

      • (1)

       korzystne jest wylacznie dla klienta a nie dla sklepu bo sklep ponosi koszty transakcji (zwlaszcza w Polsce gdzie jest najwieksza przycinka banku w calej europie)a po kase do banku i tak musi co jakis czas jechac bo wszystkich rachunkow i oplat przelewami nie zrealizujesz ani kartami.

       Gotówka ma tez ta niezaprzeczalna zalete ze nie wydasz wiecej jak masz bo nie masz debetow w portfelu.

       • 1 2

       • karta debetowa to nie to samo co kredytowa, na tej pierwszej zwykle też kredytu nie zaciągniesz.

        • 1 0

  • Ceny wcale nie są takie wysokie, w szczególności piwo - jak w przeciętnym pubie.

   • 2 0

  • tylko, że nie wszystkie karty zbliżeniowe są obsługiwane w strefie kibica, np MasterCard PayPass Brelok mBanku nie jest obsługiwana.

   • 0 0

 • (12)

  Serce 1:0
  Rozum 0:3
  ;/

  • 111 22

  • Realnie 1:4 (2)

   Chyba że Smuda wymieni 9 zawodników ... może będzie szansa na remis :]

   • 9 6

   • moim zdaniem (1)

    Polska - Rosja 1:3

    • 1 8

    • rąbać twoje zdanie komuchu

     • 4 6

  • hahahha polaki i eksperci (3)

   Kibice od 7 boleści.Rozum 0:3? to jesteś po prostu głąbem.Będzie remis albo minimalna wygrana któregoś z zespołu.Do piaskownicy dzieci.

   • 9 8

   • a ty kto Wróżbita - Krystian jesteś?

    gamoniu bez szkoły

    • 1 7

   • Będą bęcki i zacznie się zdejmowanie flag z aut i okien chat plebejuszy! (1)

    • 2 7

    • I co matołku? Łyso?

     • 4 0

  • Serce 0-2
   Rozum 0-10

   :(

   • 8 6

  • a z doświadczenia będzie 0:96 ( PL:RU)

   • 2 3

  • a rzeczywistość swoje :D

   • 5 1

  • penis 1:1 buhahahaha

   • 2 3

  • JEST REMIS !

   JEST IMPREZA !!! SUPER !!! 1:1 !!!! Jeeeeeeej :D

   • 8 1

 • kameralny charakter (2)

  w Gdyni, bo bez piwa? No to niezłe autor ma podejście.

  • 35 12

  • po prostu dziadostwo, w Elblagu lepiej sie przygotowali do EURO niz w Gdyni

   kolejna porazka Gdyni, Szczurek out

   • 11 7

  • A co? Mieli napisać, że tam atmosfera rodem z odpustu?

   • 1 4

 • kibic (5)

  kto wygra mecz ??? POLSKA!!!!!!!

  • 79 17

  • Chłopie nie pij rano (1)

   • 7 5

   • albo zmień dealera

    • 1 2

  • a głupi jesteś

   • 6 3

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

  • szacunek dla Irlandzkich kibiców, ukłon w waszą strone za wspólny doping i będe trzymał kciuki za waszych

   • 3 0

 • jak ktoś lubi tłok smród brud (3)

  to niech się przejedzie środkami komunikacji miejskiej w godzinach szczytu

  • 50 36

  • TO CHYBA BARDZO DAWNO NIE JECHAŁEŚ

   tylko w "dortmundach" śmierdzi bo tam nie jest klimatyzacja tylko w kabinie motorniczego

   w "pesach" klima śmiga aż miło

   a stare 105ki klimatyzację mają automatyczną przez wszystkie dziury i szpary ;)

   • 10 1

  • A może to od Ciebie śmierdzi ? (1)

   • 7 2

   • Nie nie

    Ja byłam widzialam to byłes Ty śmierdzielu

    • 0 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.