Fakty i opinie

stat

Bus z pasażerami przewrócił się na Stogach

Zdjęcie dokumentujące skutki sobotniego wypadku.
Zdjęcie dokumentujące skutki sobotniego wypadku. fot. czytelnik Trojmiasto.pl

Na terenie terminalu DCT przy ul. Kontenerowej 7 w Gdańsku doszło do poważnego wypadku. Ciągnik terminalowy zderzył się busem, w którym znajdowało się 14 osób. Bus przewrócił się na lewy bok, a dwóch z jego pasażerów zostało odwiezionych do szpitala.

Czy kiedykolwiek brałeś udział w wypadku lub kolizji drogowej?

tak i miało to poważne skutki 15%
tak, ale nie stało się nic poważnego 58%
nie, nigdy mi się to nie przytrafiło 19%
nie jestem zmotoryzowany 8%
zakończona Łącznie głosów: 2131
Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie, ok. godz. 18:30. Z relacji czytelnika wynikało, że prawdopodobnie jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo.

- Ciągnik terminalowy uderzył w prawy bok busa marki Mercedes Sprinter. Bus, w którym znajdowało się 14 osób, w tym kierowca, przewrócił się na lewy bok. Dwóch pasażerów busa wymagało hospitalizacji i zostało przewiezionych do szpitala. Kierowcy obu pojazdów biorących udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Nasi funkcjonariusze ustalają wszelkie okoliczności i przyczyny wypadku - poinformował w rozmowie z nami oficer dyżurny gdańskiej policji.
Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, poszkodowani to pracownicy DCT, zatrudnieni na stanowiskach operatora dźwigu. Ruch drogowy na terenie terminalu kontenerowego odbywa się już bez żadnych utrudnień. Przewrócony bus został jeszcze w sobotni wieczór postawiony na koła i odholowany.

Opinie (136) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.