• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Chciał pomóc synowi, ale zapomniał, że jest poszukiwany. Został aresztowany

ewel
12 maja 2023, godz. 20:00 
Opinie (84)
  • Zatrzymany mężczyzna chciał zabezpieczyć motorower, na którym wypadek miał jego syn. Ale trafił do aresztu.
  • Zatrzymany mężczyzna chciał zabezpieczyć motorower, na którym wypadek miał jego syn. Ale trafił do aresztu.

Miłość rodzica do dziecka nie lęka się niczego, nawet policji. Dowiódł tego pewien 59-latek, który przyjechał na miejsce wypadku swojego syna, by zabezpieczyć jego motorower. Tyle tylko, że sam był poszukiwany, więc został zatrzymany i trafił do aresztu.Czy gdybyś miał(a) problemy z prawem, ryzykował(a)byś spotkanie z policją?

W czwartek, 11 maja, po godz. 7 rano doszło do zderzenia mercedesa z motorowerem na ul. Podwale PrzedmiejskieMapka w Gdańsku.

Na skutek wypadku kierujący motorowerem został przewieziony do szpitala na badania.

Na miejscu zdarzenia pojawił się 59-letni ojciec motorowerzysty, który chciał zabezpieczyć pojazd syna. I tu zaczęły się schody.Miał dwa zakazy prowadzenia i był poszukiwany- Policjanci wylegitymowali 59-latka, który przyjechał volkswagenem passatem. Podczas sprawdzania danych gdańszczanina okazało się, że ma on dwa zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, z których jeden obowiązywał go do listopada 2023 r., natomiast drugi do marca 2026 r. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany nakazem sądu i miał do odbycia dwumiesięczną karę pozbawienia wolności za przestępstwo złamania sądowego zakazu - informuje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

komisariaty policji w Trójmieście - sprawdź listę miejscByć może mężczyzna uznał, że na miejscu wypadku nie spotka się już z policjantami. Ale był w błędzie, za co teraz poniesie karę.

- 59-latek z Gdańska został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty za złamanie sądowych zakazów, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do aresztu śledczego, by odbyć karę za popełnione przestępstwo. Za złamanie zakazu sądowego grozi do 5 lat więzienia - dodaje Magdalena Ciska.
ewel

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (84)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane