• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Cichy pogrzeb Grzegorza Borysa. Jego syna pochowano kilka dni wcześniej

Ewa Palińska
16 listopada 2023, godz. 19:30 
Opinie (557)
Pogrzeby, zarówno Grzegorza Borysa, jak i jego 6-letniego syna Olusia, odbyły się w Gdyni. Rodzina prosi o nieujawnianie tego, na jakich cmentarzach. Pogrzeby, zarówno Grzegorza Borysa, jak i jego 6-letniego syna Olusia, odbyły się w Gdyni. Rodzina prosi o nieujawnianie tego, na jakich cmentarzach.

W czwartek, 16 listopada, na jednym z gdyńskich cmentarzy odbył się pogrzeb Grzegorza Borysa. Pogrzeb jego 6-letniego syna, którego zabójstwa 44-letni mężczyzna miał się dopuścić, odbył się kilka dni wcześniej, również w Gdyni.Czy śledziłe(a)ś informacje na temat poszukiwań Grzegorza Borysa?

Jak poinformował dziennik Fakt, uroczystość pogrzebowa podejrzewanego o zabójstwo syna Grzegorza Borysa była bardzo skromna. Wzięła w niej udział jedynie garstka najbliższych osób, nie wystawiono urny w kaplicy, a niewielki kondukt miał przejść przez cmentarz tak, jakby chciał pozostać niewidoczny.

Pogrzeb zamordowanego, 6-letniego syna mężczyzny także odbył się w Gdyni, ale kilka dni wcześniej.

Zbrodnia, która wstrząsnęła Polską20 października w jednym z mieszkań w Gdyni znaleziono ciało 6-letniego chłopca.

O dokonanie morderstwa śledczy natychmiast zaczęli podejrzewać 44-letniego Grzegorza Borysa, ojca chłopca. Za mężczyzną rozesłano list gończy i Europejski Nakaz Aresztowania, a także wystawiono czerwoną notę Interpolu.

Poszukiwania mężczyzny zakrojone były na szeroką skalę, ale skupiały się głównie na przeczesywaniu terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Przez 18 dni szukały go setki policjantów, żandarmów wojskowych, strażaków i strażników leśnych.

Ciało mężczyzny 2 tygodnie przeleżało pod wodąW piątek, 3 listopada, służby poinformowały o zawężeniu terenu poszukiwań do 2 hektarów w rejonie zbiornika wodnego Lepusz, który znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

To tam, 6 listopada przed południem, znaleziono ciało mężczyzny. To miejsce - w linii prostej - oddalone o zaledwie 400 m od mieszkania, w którym doszło do morderstwa. Bezpośrednią przyczyną śmierci było utonięcie.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (557)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane