Fakty i opinie

Ciosy pałką zakończyły spór o parkowanie w złym miejscu

Kłótnia rozpoczęła się od tego, że jeden z mieszkańców zwrócił uwagę, że 28-latek zaparkował na miejscu, gdzie nie można się zatrzymywać.
Kłótnia rozpoczęła się od tego, że jeden z mieszkańców zwrócił uwagę, że 28-latek zaparkował na miejscu, gdzie nie można się zatrzymywać. fot. galeria Trojmiasto.pl

Pobiciem przy użyciu pałki teleskopowej zakończył się spór o miejsce, w którym zaparkował swój samochód pewien 28-latek. Kiedy protestujący mężczyzna złożył lusterko w źle zaparkowanym aucie, kierowca wyciągnął pałkę i pobił zwracającego mu uwagę.Często spotykasz się z agresją na drodze?

tak, bardzo często 59%
sporadycznie 36%
nigdy się nie spotkałe(a)m 5%
zakończona Łącznie głosów: 3087
Do takiej sytuacji doszło we wtorek na ul. MyśliwskiejMapka w Gdańsku. Policję o zdarzeniu poinformowali świadkowie, którzy też odciągnęli agresywnego 28-latka od bitego mężczyzny.

Według ich relacji 28-latek przyjechał odebrać paczkę z pobliskiego paczkomatu. Zaparkował w ten sposób, że utrudniał wjazd na pobliską posesję. Jeden z mieszkańców wyszedł i powiedział o tym siedzącej w samochodzie pasażerce. Chwilę później wrócił kierowca i zaczął kłócić się z mężczyzną, który zwracał mu uwagę.

Z obu stron miały paść ostre słowa. Z relacji świadków wynika, że zwracający uwagę miał w pewnym momencie złożyć lusterko w aucie 28-latka. Właśnie wtedy mężczyzna wyciągnął z auta pałkę i zaczął nią okładać swoją ofiarę.

- Agresywny 28-latek został zatrzymany. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a napastnik do policyjnej celi. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzają okoliczności tego zdarzenia. Zatrzymany mężczyzna najprawdopodobniej usłyszy zarzut uszkodzenia ciała - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Czytaj też: Parkowanie na co drugim miejscu przy centrach handlowych - słuszna decyzja czy absurd?

Opinie (414) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.