Fakty i opinie

Człowiek-pająk wrócił do Gdańska. Wszedł na wieżę dworca


Marcin Banot, człowiek-pająk, znany w internecie jako "BNT" zaliczył kolejny wysoki budynek w Trójmieście. Po tym, jak w czerwcu wspiął się na Żuraw M3Mapka, w sobotni poranek wszedł na remontowaną wieżę dworca Gdańsk GłównyMapka.Czy kiedykolwiek podziwiałeś Trójmiasto z "lotu ptaka"?

tak, z okna samolotu 45%
tak, ale tylko z wysokiego budynku 25%
nie, nie miałem okazji 18%
nie, mam lęk wysokości i unikam takich miejsc 12%
zakończona Łącznie głosów: 1244
BNT przyjechał do Gdańska na czterodniowe szkolenie z technik dostępu linowego. Po jego ukończeniu pochwalił się w mediach zdobytym certyfikatem. Przy okazji nie byłby sobą, gdyby na Trójmiasto nie chciał spojrzeć z góry.

Najpierw odwiedził swoich przyjaciół z Dream Jump, którzy w tym samym czasie testowali skoki na linie z Żurawia M3 w Stoczni Cesarskiej, a w sobotę nad ranem wraz z inną wspinaczką Wiolą Smul wszedł na rusztowanie remontowanego dworca PKP.

Wspinaczka na żuraw M3 w Gdańsku


W ostatnim czasie to kolejna wizyta Banota w Gdańsku. W czerwcu urodzony w Świętochłowicach 31-latek wszedł bez zabezpieczenia na Żuraw M3. Wcześniej zasłynął ze wspinaczki po elewacji hotelu Marriott w Warszawie (nagranie w internecie ma ponad 2,7 mln odsłon).

Na swoim koncie ma też wejścia i skoki na bungee z kominów w Szczecinie (250 metrów wysokości), Rumunii (350 metrów) czy na iglicę we Wrocławiu. Spacerował też i jadł pierniki na moście Piłsudskiego w Toruniu, wchodził też na diabelski młyn w opuszczonym wesołym miasteczku na Litwie.

Jego kanał na Youtube śledzi 347 tys. osób.

Opinie (129) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.