Fakty i opinie

stat

Czym jest dla ciebie Trójmiasto?

Odpowiedz na pytanie "Czym dla Ciebie jest Trójmiasto" i wygraj jedno z 10 zaproszeń na galę wręczenia nagród "Skrzydła Trójmiasta".
Odpowiedz na pytanie "Czym dla Ciebie jest Trójmiasto" i wygraj jedno z 10 zaproszeń na galę wręczenia nagród "Skrzydła Trójmiasta". fot. Wojtek Jakubowski/KFP

Na tegoroczną, czwartą już Galę Skrzydła Trójmiasta chcielibyśmy zaprosić także naszych czytelników. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy 10 podwójnych wejściówek. Warunkiem ich otrzymania jest udział w konkursie i odpowiedź na pytanie "Czym dla Ciebie jest Trójmiasto?". Dziesięć najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy zaproszeniami.Do udziału w uroczystej IV Gali Skrzydeł Trójmiasta zaprosimy tych czytelników, którzy prześlą nam najciekawsze odpowiedzi na pytanie "Czym dla Ciebie jest Trójmiasto".
Do udziału w uroczystej IV Gali Skrzydeł Trójmiasta zaprosimy tych czytelników, którzy prześlą nam najciekawsze odpowiedzi na pytanie "Czym dla Ciebie jest Trójmiasto". fot. Łukasz Unterschuetz/Trojmiasto.pl
Aktualizacja, godz. 15 Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń do konkursu.

***


Po raz czwarty przyznajemy niezależne - bo zwycięzców wybierają nasi czytelnicy - nagrody Skrzydła Trójmiasta. Otrzymają je instytucje, przedsięwzięcia, wydarzenia i inicjatywy, które w ostatnich latach miały największy wpływ na życie i rozwój Gdyni, Gdańska i Sopotu, jako jednej trójmiejskiej tkanki.

Nasz konkurs trwa od środy. Do tej pory wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób. Oto przykłady niektórych wypowiedzi:

"Trójmiasto to nie tylko zlepek kilku miast, Trójmiasto to wyznacznik trendów w północnej Polsce, symbol siły i rozwoju. Miejsce do życia i realizowania pasji. Metropolia w której trzeba żyć!"

"Idealne miejsce do życia. Trzy w jednym: historia, nowoczesność, wypoczynek."

"Trójmiasto to nierozerwalne trzy atomy tworzące energetyczną cząsteczkę, która mutuje w zgodzie z człowiekiem i środowiskiem. Przyciąga elektrony - gminy ościenne, partnerów i przyjaciół - pozytywnie naładowanym jądrem ludzkiej otwartości i przedsiębiorczości. Każdy element tej konstrukcji jest inny, dzięki czemu jest tak fascynująca"

Jeśli chcecie wziąć udział w gali rozdana nagród, która odbędzie się 17 października w Teatrze Muzycznym w Gdyni i którą uświetnią występy aktorów tej sceny, prześlijcie nam swoje komentarze. Czekamy na nie do piątku 10 października, do godz. 15.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

W tegorocznej edycji Skrzydeł Trójmiasta nominowanych jest łącznie 36 instytucji, firm i wydarzeń, na które głosować można do 16 października do godz. 14.Podczas gali zostaną przyznane nagrody w sześciu kategoriach:

Młody Duch Trójmiasta - to nagroda dla imprez i wydarzeń skierowanych do tych mieszkańców Trójmiasta, którzy bez względu na wiek są kreatywni, odważni i chętnie łamią stereotypy. Za organizację wydarzeń wyzwalających emocje, energię i adrenalinę, pokazujących Trójmiasto jako miejsce otwarte, pełne nieszablonowych postaci i idei.

Kulinarne Ożywienie - w ramach tej kategorii statuetka trafi do organizatora wydarzenia, bądź inicjatora zjawiska, które w ostatnich dwunastu miesiącach najciekawiej zmieniło krajobraz kulinarny Trójmiasta.

Trójmiasto Dla Każdego - ta kategoria jest przeznaczona dla inicjatyw, przede wszystkim imprez masowych, które integrowały całe Trójmiasto, a na które wstęp był dla każdego darmowy.

Nowa Przestrzeń Trójmiasta - chcemy nagrodzić te miejsca publiczne w Trójmieście, w których mieszkańcy chętnie spędzają czas z rodziną i przyjaciółmi.

Trójmiasto Blisko Morza - organizacje i osoby, dzięki którym Trójmiasto jest "coraz bliżej morza", a które zasługują na docenienie i wyróżnienie.

Pomocna Dłoń - to z kolei kategoria, w której chcemy nagrodzić te organizacje, inicjatywy i osoby, które nie szukając poklasku, bez rozgłosu zmieniają życie innych na lepsze.

Opinie (100) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.