• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Do nocy z dzieckiem na plaży. Jak hiszpańska rodzina

Lucyna
28 czerwca 2022, godz. 12:05 

Zachód słońca na Górkach Zachodnich

Upał, słońce, brak wiatru - niby nic wielkiego, ale nawet latem w Trójmieście takich dni jest tylko kilka. Wczoraj jednak był i mogliśmy poczuć się jak rodzina z Hiszpanii czy Grecji. Na plaży z dzieckiem siedzieliśmy aż do zachodu słońca - cieszy się pani LucynaJaką temperaturę lubisz latem?

Oto jej opowieść:

Takich dni jest tylko kilka w roku, więc warto je dobrze wykorzystać.

Bo nad morzem pogoda latem zawsze długo się rozkręca. Tak samo jest w tym sezonie. Słońce jest nieśmiałe, a jeśli już grzeje, to towarzyszy mu silny wiatr.

Nie chcę jednak narzekać, bo ostatnie dni były cudowne pod względem pogody. A wczorajszy wieczór szczególnie.

Szybka decyzja - jedziemy na Górki ZachodnieWygramoliliśmy się z naszym czteroletnim synkiem na dwór dopiero przed godz. 19. Normalnie poszlibyśmy na plac zabaw, bo już późno i zaraz zrobi się chłodniej.

Sprawdź pogodę w Trójmieście na najbliższe dniAle wczoraj wieczorem wciąż było gorąco. Szybka decyzja - jedziemy na Górki Zachodnie, bo tam zawsze jest mniej ludzi.

Na plażę dojechaliśmy grubo po godz. 19, zanim doszliśmy zbliżała się pewnie 20. Ale pogoda wciąż była jak w Hiszpanii, Grecji czy Włoszech. Bajka.

Dzieci bawiły się na plaży do późnego wieczora. Dzieci bawiły się na plaży do późnego wieczora.

Kolacja po 22, jak u południowcówNa plaży wciąż szalały dzieci, więc nasz synek zaczął się z nimi bawić. Wchodziły do wody (chociaż nie była zbyt ciepła), tworzyły budowle z piachu. Pełna radość. A szczęśliwe dziecko, to zadowoleni rodzice.

Od razu przypomniały się nam zagraniczne wyprawy, podczas których do nocy można siedzieć na plaży i nie zaznać chłodu.

Po powrocie do domu kolacja po godz. 22, bo wiadomo, że woda wyciąga. Widok całych rodzin siedzących o tej porze przy wspólnym stole to widok, jaki pamiętam z Grecji czy Hiszpanii.

Oby takich dni było nad naszym morzem jak najwięcej.

Plaże w Trójmieście

Lucyna

Co Cię gryzie - artykuł czytelnika to rubryka redagowana przez czytelników, zawierająca ich spostrzeżenia na temat otaczającej nas trójmiejskiej rzeczywistości. Wbrew nazwie nie wszystkie refleksje mają charakter narzekania. Jeśli coś cię gryzie opisz to i zobacz co inni myślą o sprawie. A my z radością nagrodzimy najciekawsze teksty biletami do kina lub na inne imprezy odbywające się w Trójmieście.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (174)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane