Fakty i opinie

Dostał butelką w głowę w autobusie w centrum Gdańska

W poniedziałkowe popołudnie doszło do pobicia w gdańskim autobusie. Na głowie jednego z pasażerów została rozbita szklana butelka. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że ofiara pobicia to osoba doskonale znana policji.

Jesteś świadkiem pobicia. Co robisz?

dzwonię po policję 53%
nagrywam zdarzenie komórką, filmik przekazuję policji 7%
próbuję sam obronić napadniętego 12%
nic nie robię, nie chcę mieć potem kłopotów 28%
zakończona Łącznie głosów: 1392
Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 17 w autobusie linii nr 130, przed wjechaniem na przystanek autobusowy przy ul. HuciskoMapka w centrum Gdańska. Jak wynika z relacji naszych czytelników, jeden z pasażerów został zaatakowany przez trzech młodych mężczyzn.

W pewnym momencie rozbito mu na głowie szklaną butelkę. Warto podkreślić, że kierowca autobusu miał natychmiast zareagować na zaistniałą sytuację. Niebawem miał dołączyć do niego kierowca kolejnego autobusu.

- Błyskawicznej pomocy udzieliło pobitemu mężczyźnie dwóch kierowców, którzy próbowali zamknąć ogromną ranę głowy - twierdzi nasz czytelnik.
Niestety sprawcom udało się zbiec przed przyjazdem stróżów prawa, którzy zostali wezwani przez świadków.

- Na miejsce pojechali policyjni wywiadowcy, którzy ustalili świadków zdarzenia oraz zabezpieczyli monitoring. Funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz policyjny technik kryminalistyki wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną. Pokrzywdzony został przewieziony przez ratowników do szpitala. Jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo - mówi asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Pokrzywdzony to 27-letni mieszkaniec Gdańska. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w chwili zdarzenia był on nietrzeźwy i kontakt z nim był utrudniony. Jest on osobą dobrze znaną gdańskim policjantom, która niejednokrotnie wchodziła w konflikt z prawem. Do chwili obecnej nie złożył zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (147)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »