Fakty i opinie

stat

Dostawczak uszkodził wjazd na parking w centrum handlowym

Zarwany strop wjazdu na podziemny parking hipermarketu Auchan ma zostać naprawiony jeszcze w środę.
Zarwany strop wjazdu na podziemny parking hipermarketu Auchan ma zostać naprawiony jeszcze w środę. fot. galeria Trojmiasto.pl

Samochód dostawczy zahaczył o konstrukcję wjazdu na parking podziemny pod hipermarketem Auchan przy ul. Kołobrzeskiej zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku. Wjazd od ul. Krynickiej może być zamknięty jeszcze kilka godzin, więc niewykluczone, że po południu okolica marketu będzie zakorkowana.
Jak przekazali nam pracownicy hipermarketu, po zdarzeniu, do którego doszło ok. godz. 11.30, natychmiast został wezwany serwis. Na miejscu nie było policji. Odszkodowanie za straty ma zostać pokryte z polisy ubezpieczeniowej.

Kierowca miał wjeżdżać tamtędy na parking pierwszy raz. Nie powstrzymał go umieszczony znak zakazu wjazdu na parking pojazdów o wys. przekraczającej 2 metry.

Kierowca tłumaczył, że wjeżdżał na parking pod hipermarketem Auchan po raz pierwszy.
Kierowca tłumaczył, że wjeżdżał na parking pod hipermarketem Auchan po raz pierwszy. fot. galeria Trojmiasto.pl
- Nie spodziewał się, że się nie zmieści. Serwis ma w środę przyjechać i dokonać napraw. Wjazd od ul. Krynickiej jest zablokowany. Proponujemy wjeżdżać od al. Rzeczypospolitej - opowiadają pracownicy ochrony hipermarketu.
Jeśli nie uda się naprawić uszkodzonego wjazdu, w okolicy mogą powstać spore korki, zwłaszcza że w okresie przedświątecznym wielu kierowców będzie chciało zrobić w sklepie zakupy.

Raport z Trójmiasta: korki i utrudnienia w Gdańsku, Sopocie i Gdyni

Opinie (116) 8 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.