Fakty i opinie

Drewniane domki całoroczne. Co oferują? Jakie są ich zalety?

Oferta drewnianych domków firmy Eko Architektura jest bardzo bogata i warto się z nią zapoznać.
Oferta drewnianych domków firmy Eko Architektura jest bardzo bogata i warto się z nią zapoznać. mat.prasowe

Drewniane domki całoroczne to coraz częściej wybierane rozwiązanie, które posiada bardzo wiele do zaoferowania. Domki są ekologiczne, trwałe oraz dostępne w atrakcyjnej cenie. Kojarzą się one z powrotem do korzystania z naturalnych surowców, którym bez wątpienia jest drewno. Dlaczego warto wybrać drewniane domki całoroczne? Jakie są korzyści? Na te pytania odpowie nam Przemysław Balcewicz, dyrektor Eko Architektury.Panie Dyrektorze, dlaczego warto wybudować drewniane domki całoroczne?

Jestem w stanie wymienić bardzo wiele argumentów przemawiających za tym, by wybudować drewniane domki całoroczne. Przede wszystkim są one wytrzymałe i długoletnie, więc nie muszą się Państwo obawiać o to, że w trakcie użytkowania pojawią się jakieś nieprawidłowości w konstrukcji. Drewniane domki dbają także o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Drewno pozytywnie oddziałuje na drogi oddechowe ludzi. Jego właściwości elektrostatyczne sprawią, że w pomieszczeniach nie ma kurzu a gdy pojawia się wilgoć, drewno pochłania je. W drewnianych domkach panuje naturalna wilgotność powietrza oraz optymalna temperatura w pomieszczeniach. Ważne jest także to, że drewniane domki całoroczne są ekologiczne. Pozwalają one na energooszczędność, co w bezpośrednim rozrachunku oznacza mniejsze koszty energetyczne na ogrzewanie, ochładzanie i wietrzenie domu. W Eko Architekturze drewniane domki są ekologiczne także ze względu na to, że: używamy mniej metalowych elementów mocujących (co pozwala na zmniejszenie energii związanej z produkcją) oraz wykorzystujemy mniej nakładów energetycznych i pracy podczas obróbki drewna.

Panie Dyrektorze, jakie są największe zalety drewnianych domków całorocznych, znajdujących się w ofercie Eko Architektury?

Drewniane domki całoroczne z naszej oferty posiadają wiele zalet, jednak w mojej subiektywnej opinii te najważniejsze to oczywiście:

 • trwałość i wytrzymałość domków: uzyskujemy ją dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, czyli m.in, drewno o odpowiedniej wilgotności 14-18% oraz drewno sosnowe i jodłowe z regionu północnego, a także poprzez dokładność i precyzję na każdym etapie prac,
 • krótki termin realizacji: to bardzo ważna zaleta, szczególnie w dzisiejszych czasach, w których chcemy uzyskać wytrzymały dom w krótkim czasie. W Eko Architekturze czas wykonania standardowego projektu to 7 - 10 tygodni,
 • niska cena: koszt wybudowania drewnianego domku całorocznego zależy od od modelu i wielkości konstrukcji. Jest on jednak znacznie mniejszy od ceny domów budowanych z użyciem innych surowców. Ponadto nasi specjaliści na bieżąco moniturują tendencje rynkowe, by zaoferować Państwu najkorzystniejszą ofertę,
 • indywidualne projekty: W Eko Architekturze zależy nam na zadowolonych klientach. Rozumiemy to, że modele z naszej oferty mogą być niewystarczające, dlatego też uruchomiliśmy możliwość wykonania przez klientów własnego projektu domku, który my wykonamy.


Panie Dyrektorze, ostatnie pytanie: dlaczego Eko Architektura jest wiodącym producentem drewnianych domków?

Wyróżnia nas wiele czynników, które łącząc się ze sobą sprawiają, że utrzymujemy tak wysoką pozycję na rynku. Oprócz wymienionych przeze mnie elementów, warto wspomnieć o tym, że w naszej firmie zestaw premium jest standardem. Jako jedyni na rynku posiadamy w ofercie okna z szybami zespolonymi oraz najwyższego poziomu osprzęt drzwi i okien. Drewniane budynki całoroczne w Eko Architekturze wyróżnia także zawartość zestawów, grubość ścian (są to ściany pojedyncze i dwuścienne, które różnią się ociepleniem) czy wygląd architektoniczny. Posiadamy w ofercie dachy dwuspadowe, jednospadowe i czterospadowe. Warty uwagi jest także design okien i drzwi, polegający na dzielonych szybach, jednolitych szybach oraz ilości szyb w zestawie. Więcej o korzyściach i cechach wyróżniających nasze drewniane domki całoroczne dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszam.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (7) 1 zablokowana

 • A zima brak ogrzewania

  • 3 0

 • Panie Dyrektorze jeszcze jedno pytanie

  Dlaczego nie widać wnętrza domu? Wstydzicie się zaprezentować? Artykuł sponsorowany i tylko jedno zdjęcie?

  • 9 0

 • szkoda że nie podaliście ceny tego domku ze zdjęcia (3)

  bo tańsze od normalnych w Polsce oznacza nieznacznie tańsze, czyli przepłacone

  taki domek wart jest max. kilkanaście tysięcy - za ile wy go sprzedajecie?

  • 2 2

  • Click

   Potrafi Pan/Pani napisać opinię to chyba i kliknięcie w link producenta nie przerasta możliwości? Ceny jak na dłoni.

   • 1 0

  • Cena jest do zaakceptowania (1)

   Za 62m, około 43 tysiące.

   • 0 0

   • Owszem, ale letniskowy....

    A całoroczny 50m izolowany, w cenie 150.000. Nie wiem czy to aż tak atrakcyjna cena.

    • 0 0

 • Wlasciwa nazwa jest "barak"

  Rezydencja prezydencka: barak Obama, albo chata wuja Toma. Takie to amerykanskie jak kon kargulowy.

  • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.