• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Dwie kobiety znęcały się nad 19-latką

Michał Sielski
26 września 2022, godz. 13:30 
Sąd aresztował już dwie kobiety na trzy miesiące. Trzeci oprawca pozostaje na wolności. Sąd aresztował już dwie kobiety na trzy miesiące. Trzeci oprawca pozostaje na wolności.

Bili 19-latkę i więzili ją, a potem zabronili iść na policję, bo "ją zabiją". Oprawców było troje: dwie kobiety i mężczyzna. Najbardziej agresywne były kobiety, które decyzją sądu zostały już aresztowane na trzy miesiące.Masz agresywnych znajomych?

O swoim horrorze policjantów poinformowała sama 19-latka, której udało się uciec. Zgłosiła się do komisariatu na Oksywiu i opowiedziała, że została zwabiona do mieszkania swojej znajomej, gdzie była przetrzymywana i uniemożliwiono jej wyjście.

- Policjanci ustalili, że dwie kobiety w wieku 24 i 34 lat oraz 31-letni mężczyzna znęcali się nad nią i bili pokrzywdzoną. Ponadto kobiety zagroziły 19-latce, że ją zabiją, jeśli zgłosi to na policję - informują policjanci.
Nastolatka nie przestraszyła się jednak gróźb i poinformowała policjantów. Dzięki temu oprawców szybko udało się zatrzymać.

W niedzielę, decyzją sądu, dwie kobiety trafiły na trzy miesiące do aresztu, a mężczyzna został objęty przez prokuratora dozorem policji. Całej trójce grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (110)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane