• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dwóch nastolatków z zarzutami za pobicie w szkole, trzeci trafił do ośrodka

szym
2 grudnia 2022, godz. 11:00 
Opinie (151)
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 28.11.2022 r., na placu w pobliżu Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni. Chłopcy nie byli uczniami tej samej szkoły. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 28.11.2022 r., na placu w pobliżu Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni. Chłopcy nie byli uczniami tej samej szkoły.

Dwóch nastolatków, którzy mieli brać udział w pobiciu 15-latka na terenie szkoły w LeszczynkachMapka, usłyszało zarzut. Trzeci nastolatek przebywa w ośrodku zamkniętym. Sprawą zajmować się będzie sąd rodzinny.Czy nastolatkom powinno się stawiać zarzuty za bójkę w szkole?

Przypomnijmy: Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 28.11.2022 r., na placu w pobliżu Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni. Trzech nastolatków miało tam zaatakować czwartego.

Nie byli uczniami tej szkoły- W poniedziałek dyżurny Komisariatu Policji w Gdyni-Chyloni przyjął zgłoszenie o pobiciu 15-latka na terenie jednej ze szkół. Na miejsce pojechali funkcjonariusze, którzy zrobili oględziny z udziałem technika kryminalistyki, ustalili świadków oraz zabezpieczyli zapis z monitoringu - mówili niedługo po zdarzeniu funkcjonariusze.
Policjanci ustalili tożsamość trójki nastolatków i wiadomo już, że nie byli oni uczniami ZSChiE.

Zarzut udziału w pobiciu dla dwóch nastolatków- Dwaj nieletni zostali przesłuchani i został im przedstawiony zarzut udziału w pobiciu - mówi Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Trzeci agresor trafił do ośrodka zamkniętegoCo z trzecim nastolatkiem, który miał brać udział w incydencie? Policjantka z Gdyni tłumaczy, że na tę chwilę nie udało się z nim przeprowadzić czynności, choć jego tożsamość jest znana służbom.

- Ustaliliśmy, że po zdarzeniu ta osoba została skierowana do ośrodka zamkniętego - mówi Jolanta Grunert.
W związku z tym, że nastolatkowie są niepełnoletni, sprawa trafi teraz do sądu rodzinnego.
szym

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (151)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane