Fakty i opinie

stat

Ekshibicjonista pod gdańską szkołą

W skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku wchodzi Gimnazjum nr 3 oraz VII LO.
W skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku wchodzi Gimnazjum nr 3 oraz VII LO. fot. Łukasz Unterschuetz/Trojmiasto.pl

W okolicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. Chałubińskiego 13 zobacz na mapie Gdańska na Chełmie pojawił się mężczyzna, który miał onanizować się na oczach małoletnich. Udało mu się umknąć przed przyjazdem patrolu policji.Rozmawiasz z dziećmi na temat takich zagrożeń?

tak 32%
nie, bo są jeszcze za małe 21%
nie, bo już o tym wiedzą 5%
nie, bo to wydumane problemy 5%
nie mam dzieci 37%
zakończona Łącznie głosów: 1965
O zdarzeniu poinformował nas czytelnik w piątek w Raporcie z Trójmiasta. Z przekazanych przez niego informacji wynika, że rodzice uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących na Chełmie otrzymali od dyrekcji ostrzeżenie następującej treści (pisownia oryginalna):

- Na osiedlu w okolicy basenu przy ul. Chałubińskiego niestosownie zachowywał się mężczyzna (masturbował się, nie zaczepiał dzieci). Na ten fakt zareagowała policja, która została wcześniej powiadomiona. Podjęte też zostały inne działania w szkole zgodnie z naszymi procedurami. Prosimy Państwa o wsparcie w naszych działaniach i szczególną czujność oraz opiekę nad naszymi uczniami - brzmi treść komunikatu.
Stróże prawa potwierdzili, że otrzymali zgłoszenie o tym zdarzeniu, niestety do czasu przyjazdu patrolu mężczyzna zdążył ulotnić się.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie w sprawie tego zdarzenia od dyrekcji szkoły. Nasi funkcjonariusze zostali niezwłocznie wysłani we wskazany rejon, ale nie udało się nikogo zatrzymać - informuje asp. sztab. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Dyrekcja szkoły nie chciała komentować zajścia.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat tożsamości ekshibicjonisty lub znają jego miejsce pobytu są proszone o kontakt z policją pod nr telefonu 112 albo udanie się na najbliższy komisariat policji.

Opinie (306) ponad 100 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.