Element budowlany spadł z dźwigu na auto na ul. Kwiatkowskiego

Najnowszy artukuł na ten temat Z estakady znów zjedziemy w Janka Wiśniewskiego

Wypadek na przebudowywanej ul. Kwiatkowskiego w Gdyni

Do groźnie wyglądającego incydentu doszło w środę, 10.03.2021 r., w okolicy ul. KwiatkowskiegoMapka w Gdyni. Na auto osobowe spadł z dźwigu stalowy element budowlany. Na szczęście nikomu nic się nie stało.O zdarzeniu jako pierwsi poinformowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Przekazali oni, że na Forda Focusa spadł metalowy element. Potwierdzili to strażacy.

Na Kwiatkowskiego spadł element budowlany na samochód

Rozbudowa ulicy Kwiatkowskiego w Gdyni. 10.03 wypadek. Spadła metalowa bela na jadący samochód. Brak odpowiedniego zabezpieczenia budowy. Brak wyznaczonych przejść dla pieszych. Mieszkańcy ulicy Perłowej nie mają możliwości bezpiecznego przejścia na drugą stronę ulicy.


- Na auto spadł tzw. profil stalowy. Nie ma poszkodowanych osób. Na miejscu jest jeden zastęp służb ratunkowych, trwa usuwanie skutków zdarzenia - przekazali nam funkcjonariusze.

Tak wygląda samochód, na który spadł metalowy profil


W związku ze zdarzeniem, kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Metalowy profil spadł z dźwiguSprawą zajmują się także policjanci.

- Około godz. 16:20 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ul. Kwiatkowskiego, podczas prowadzonych prac budowlanych, z dźwigu spadł przenoszony metalowy profil, który spadł najpierw na nasyp, a następnie na dach przejeżdżającego Forda Focusa - poinformowała Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Jak informuje policjantka, nasyp zamortyzował upadek elementu budowlanego. Na miejscu pracują technik kryminalistyki oraz policjanci ruchu drogowego.

Remont na ul. KwiatkowskiegoPrzypomnijmy, w związku z pracami budowlanymi, od poniedziałku, 1 marca 2021 r., zawężono ul. Kwiatkowskiego w stronę ul. płk. Dąbka. Pojazdy będą korzystały z jednego pasa do prawoskrętu i lewoskrętu na końcu ul. Kwiatkowskiego.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (134)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »