Fakty i opinie

stat

Ergo Arena stawia na promocję i gwiazdy rocka. Przyjadą Santana i Ozzy

W najbliższych dniach ruszy kampania reklamowa Ergo Areny. Oto, jak reklamowane będą odbywające się w hali wydarzenia sportowe. (mat. Karabinmaszynowy.com)


Jak dowiedział się portal Trojmiasto.pl, w przyszłym roku w Ergo Arenie wystąpią prawdziwe gwiazdy rocka: Carlos Santana i Ozzy Osbourne. W najbliższych dniach rozpocznie się także duża kampania promocyjna położonej na granicy Gdańska i Sopotu hali.Na koncerty wykonawców z jakiego kręgu gatunkowego liczysz w Erego Arenie?

zdecydowanie na koncerty muzyków rockowych 74%
raczej na występy gwiazd muzyki pop 15%
przydałby się jakiś festiwal z muzyką niezależną 9%
hala powinna promować muzykę poważną albo jazz 2%
zakończona Łącznie głosów: 1272
Już wcześniej przedstawiciele spółki zarządzającej obiektem zapowiadali, że będą chcieli sprowadzać do Trójmiasta nie tylko gwiazdy muzyki popularnej, ale także wykonawców kojarzących się z nieco cięższym, rockowym brzmieniem.

Słowa powoli zamieniają się w czyny, czego dowodem są dwie przewidywane na przyszły rok imprezy. W chwili obecnej dopinane są ostatnie szczegóły dotyczące dwóch letnich koncertów. Trójmiejska publiczność na własne oczy i na żywo będzie mogła zobaczyć jednego z najważniejszych i najbardziej wpływowych gitarzystów w historii rocka, czyli Carlosa Santanę.

W Ergo Arenie wystąpi także równie legendarny, co kontrowersyjny wokalista Ozzy Osbourne. Ojciec chrzestny ciężkiego rocka, (jak sam o sobie mówi) "książe ciemności", przez lata lider formacji Black Sabbath, młodszym fanom muzyki znany także z cieszącego się ogromną popularnością telewizyjnego show "The Osbournes", w Trójmieście wystąpi promując wydaną w tym roku płytę "Scream" - jedenasty już album w jego solowej karierze.

- W chwili obecnej dopinamy ostatnie szczegóły dotyczące tych imprez - mówi Michał Kruszyński, dyrektor marketingu i sprzedaży w Ergo Arenie. Na ogłoszenie dokładnych terminów obu koncertów będziemy więc musieli jeszcze poczekać.

Obaj artyści, cieszący się w naszym kraju kultowym wręcz statusem, z pewnością ściągną do hali prawdziwe tłumy fanów, nie tylko z Trójmiasta. Spółka zarządzająca Ergo Areną ma jednak także inny pomysł na wypromowanie obiektu. W najbliższych dniach rozpocznie się prawdziwa reklamowa ofensywa Ergo Areny.

Stworzono także, kojarzącą się z jednym z tegorocznych przebojów filmowych, reklamówkę imprez kulturalnych odbywających się w Ergo Arenie (mat. Karabinmaszynowy.com)W telewizji, kinach i internecie pojawią się dwie reklamówki hali nakręcone przez trójmiejską grupę Karabinmaszynowy.com. Kosztowały razem około 130 tys. zł, a w ich kręceniu wzięło łącznie udział 150 osób - z czego większość stanowili wynajęci specjalnie w tym celu statyści.

- W zdjęciach udział wzięli także zawodnicy drużyny Trefla i kibice. Wszystko, co widać na filmach, to zdjęcia kręcone specjalnie na potrzeby obu reklamówek - zapewnia Paweł Nurkowski z grupy Karabinmaszynowy.com.

Będzie także skatepark i lepsze oznakowanie hali
Przedstawiciele spółki zarządzającej Ergo Areną ogłosili także konkurs na projekt mającego znaleźć się w sąsiedztwie obiektu skateparku. Odnieśli się również do części uwag na temat działalności obiektu zgłoszonych przez czytelników portalu Trojmiasto.pl - o obu tych sprawach napiszemy w ciągu kilku najbliższych dni.

Opinie (253) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.