• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Galeria Nieruchomości otworzyła nowe biuro

17 czerwca 2024, godz. 09:00 

Było hucznie i radośnie. Galeria Nieruchomości - lider na rynku nieruchomości w Gdańsku - cały czas prężnie się rozwija. W sobotę, 15 czerwca przy ul. SzafarniaMapka otwarto nowe biuro sprzedaży, które będzie się specjalizować w nieruchomościach premium. Wieczór był okazją do świętowania niejednego sukcesu. Nie zabrakło wspomnień ani opowieści o planach na przyszłość.Od prawie 8 lat Galeria Nieruchomości tworzy trójmiejski rynek nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma może pochwalić się ponad 3500 zrealizowanymi transakcjami i wieloma zadowolonymi klientami. To gwarancja kompleksowej obsługi w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości. W codziennej pracy agenci nieruchomości stawiają na jakość oraz opłacalne i efektywne transakcje dla obu stron - od pierwszego kontaktu do podpisania umowy końcowej i wydania lokali.

Firma cały czas prężnie się rozwija, czego najlepszym dowodem jest nowe biuro sprzedaży, które w sobotę, 15 czerwca otwarto przy ul. Szafarnia w Gdańsku. To nowy rozdział w historii firmy i wejście w segment nieruchomości premium. Wydarzenie to przyciągnęło licznych gości, którzy z entuzjazmem świętowali ten ważny krok w rozwoju firmy. Podczas oficjalnej części wydarzenia głos zabrali właściciele firmy, Jakub Kawa i Paweł Galibarczyk.

- Dzisiaj jest dla nas wielki dzień, otworzyliśmy drugi oddział. To dla nas ogromny krok naprzód i wyraz naszej determinacji, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Długo szukaliśmy możliwości wejścia w ten segment rynku, jest to dla nas bardzo istotne - mówił Paweł Galibarczyk, właściciel Galerii Nieruchomości.
Były liczne podziękowania dla pracowników za ich zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. Podczas wieczoru nastąpiło wręczenie nagród dwóm agentom: Łukaszowi Szuciło i Pawłowi Śmigielskiemu z okazji jubileuszu stu sprzedanych nieruchomości.

Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby klientów, Galeria Nieruchomości rozszerzyła swoją działalność o usługę kompleksowego zarządzania najmem krótkoterminowym - Tres Apartments.

Po części oficjalnej, zgromadzeni chętnie zwiedzali nowe biuro, zaprojektowane w nowoczesnym stylu, z przestronnymi pomieszczeniami i nowoczesnym wyposażeniem, które ma zapewnić komfort pracy i obsługi klientów. Na gości czekał poczęstunek w formie bufetu z lokalnymi specjałami.

Cała uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze, a liczba uczestników potwierdziła, że Galeria Nieruchomości cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem wśród mieszkańców Gdańska. Wielu gości wyraziło swoje pozytywne opinie na temat nowego biura i podkreślało profesjonalizm oraz zaangażowanie całego zespołu. Nowe biuro z pewnością przyczyni się do umocnienia pozycji firmy na rynku nieruchomości i otworzy nowe możliwości zarówno dla pracowników, jak i klientów.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Najczęściej czytane