Fakty i opinie

stat

Latem nowe loty do Kalamaty w Grecji

Najnowszy artukuł na ten temat

Samolotem z Gdańska nad Adriatyk

Kalamata to niewielki port na południowo-zachodnim wybrzeżu Półwyspu Peloponeskiego w Grecji. Widok na miasto z zamku.
Kalamata to niewielki port na południowo-zachodnim wybrzeżu Półwyspu Peloponeskiego w Grecji. Widok na miasto z zamku. mat. prasowe

Ryanair ogłosił nowe loty z Gdańska do Kalamaty w Grecji. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu latem 2020.Jakimi liniami lotniczymi najcześciej latasz?

niskobudżetowymi, takimi jak Wizzair i Ryanair 67%
tradycyjnymi, takimi jak LOT czy Lufthansa 15%
czarterowymi, obsługującymi biura podróży 18%
zakończona Łącznie głosów: 948
Dobra wiadomość dla tych mieszkańców Trójmiasta, którzy regularnie proszą o nowe loty z Rębiechowa na południe Europy. Ryanair właśnie ogłosił, że latem przyszłego roku uruchomi połączenie do greckiej Kalamaty. Samoloty będą latały dwa razy w tygodniu: w środy i soboty, od 3 czerwca do 30 września.

Kalamata to 54-tysięczne miasto w Grecji, leżące na południowo-zachodnim wybrzeżu półwyspu Peloponez. Oddalone jest o 230 km od Aten. Działa tu morski port handlowy i rybacki, ze stałymi połączeniami promowymi do Aten, na Wyspy Jońskie i Kretę.

- Cieszymy się z ogłoszenia kolejnej nowej trasy z Polski: Gdańsk - Kalamata. Trasa będzie realizowana dwa razy w tygodniu w ścisłym sezonie letnim i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski - zadeklarowała Olga Pawlonka z Ryanaira.
Z innych greckich miast, z portu lotniczego w Gdańsku można dolecieć także do Aten - to połączenie, które funkcjonuje do końca października br., obsługuje także Ryanair.

Opinie (85) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.