• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Znalazł pieniądze i przyniósł je do komisariatu. Są do odebrania na Przymorzu

FK
19 czerwca 2024, godz. 11:00 
Opinie (114)
Pechowiec, który zgubił pieniądze na Przymorzu, może odebrać zgubę na tamtejszym komisariacie policji. Pechowiec, który zgubił pieniądze na Przymorzu, może odebrać zgubę na tamtejszym komisariacie policji.

Policjanci z komisariatu na Przymorzu szukają osoby, która 17 czerwca br. zgubiła pieniądze na ul. ChłopskiejMapka. Pieniądze te znalazł idący chodnikiem mężczyzna, który przyniósł je do komisariatu na Przymorzu.Czy zgubiłe(a)ś kiedyś znaczną sumę pieniędzy?

17 czerwca 2024 r. ok. godz. 15:10 do komisariatu na Przymorzu zgłosił się mężczyzna i przekazał funkcjonariuszom pieniądze, które znalazł na chodniku przy ul. Chłopskiej, w rejonie pomiędzy skrzyżowaniem tej z ulicy z ul. Obrońców Wybrzeża a ul. KołobrzeskąMapka. Jak do tej pory czynności podjęte w tej sprawie przez policjantów nie doprowadziły do odnalezienia właściciela zgubionej gotówki.

- Osoba, która 17 czerwca w Gdańsku w rejonie wskazanych powyżej ulic zgubiła pieniądze, proszona jest o kontakt z policjantami z komisariatu na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża 19, kontakt z oficerem dyżurnym pod numerem telefonu 47 741 12 22 - apeluje podinsp. Magdalena Ciska z KMP Gdańsk.
FK

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (114)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane