Fakty i opinie

Gdański radny potrącił policjanta? Dwie różne wersje

Najnowszy artukuł na ten temat

Czy radny potrącił policjanta? Prokuratura potwierdza wersję policji

W piątek wieczorem na tym rondzie została zmieniona organizacja ruchu. Zdaniem policji doszło też do potrącenia funkcjonariusza kierującego ruchem.
W piątek wieczorem na tym rondzie została zmieniona organizacja ruchu. Zdaniem policji doszło też do potrącenia funkcjonariusza kierującego ruchem. fot. Łukasz Unterschuetz/Trojmiasto.pl

Policja twierdzi, że w piątek wieczorem w okolicy Ergo Areny doszło do potrącenia funkcjonariusza, który doznał kontuzji stopy i kolana. Jerzy Milewski, gdański radny PiS i biznesmen, przekonuje, że to policjant specjalnie podstawił mu nogę pod auto.Czy po imperezach w Ergo Arenie powinna być zmieniana organizacja ruchu w okolicy?

tak, to znacznie przyspiesza rozładowanie ruchu 50%
tylko po naprawdę dużych imprezach 15%
nie, bo powoduje to niepotrzebne zamieszanie i jest niebezpieczne 35%
zakończona Łącznie głosów: 1626
W piątek wieczorem po przestawieniu Disney on Ice w Ergo Arenie, na rondzie w rejonie Placu Dwóch Miast i ul. Łokietka zobacz na mapie Gdańska doszło do potrącenia policjanta przez samochód prowadzony przez Jerzego Milewskiego, gdańskiego radnego PiS i biznesmena.Wersja policji: policjant zatrzymywał kierowcę łamiącego przepisy

Według informacji uzyskanych od gdańskiej policji wynika, że sytuacja miała miejsce o godz. 20:40. Na rondzie nastąpiła czasowa zmiany organizacji ruchu z uwagi na odbywającą się imprezę w Ergo Arenie. Aby jej uczestnikom umożliwić szybszy wyjazd od strony Placu Dwóch Miast, zostały utworzone dwa pasy ruchu przez całe skrzyżowanie, w kierunku do Drogi Zielonej. Wjazd w ul. Łokietka był niemożliwy ze względu na czasową zmianę organizacji ruchu.

- Z naszych ustaleń wynika, że 59-letni mieszkaniec Gdańska, kierujący samochodem Opel Insignia, jadąc lewym pasem ruchu na rondzie, na wysokości zjazdu z niego w ul. Łokietka, nie stosując się do wyraźnych sygnałów policjanta kierującego ruchem, zjechał na prawy pas ruchu, który był oddzielony pachołkami drogowymi, a następnie wjechał w ul. Łokietka w jezdnię przeznaczoną do przeciwległego kierunku, więc w jezdnię pod prąd. Policjant, w celu uniemożliwienia mu dalszej jazdy, stanął przed pojazdem, a kierujący nie zważając na wydawane polecenia, potrącił go, uderzając w prawe kolano i stopę - wyjaśnia mł. asp. Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
W czasie interwencji policjanci stwierdzili też, że w aucie nieprawidłowo było przewożone dziecko, które nie było w specjalnym foteliku.

- Sprawdziliśmy trzeźwość. Kierujący był trzeźwy - podkreśla Rekowska.
Jerzy Milewski, gdański radny z ramienia PiS i biznesmen.
Jerzy Milewski, gdański radny z ramienia PiS i biznesmen. fot. Mateusz Ochocki/KFP
Wersja radnego: policjant podstawił nogę

Zupełnie inaczej widzi to Jerzy Milewski, który potwierdził nam, że brał udział w zdarzeniu, które polegało, jego zdaniem, "na chamskim zachowaniu się policji".

- Za tym miejscem, w którym policja zamknęła ruch, znajdował się wjazd do Hipodromu, na który jechałem. Ale zobaczyłem, że od strony Sopotu jezdnia jest też zamknięta. Byłem więc w takiej sytuacji, że nie mogłem tam dojechać ani od strony Żabianki, ani od strony Sopotu. W związku z powyższym, próbowałem wsunąć się pomiędzy pachołki, żeby zjechać i zapytać policjanta co mam zrobić. A tam jakiś dzielny policjant wymachiwał, że mam jechać dalej. Doszło do utarczki. Pan policjant próbował mnie wkręcić w ten sposób, że podszedł do przodu mojego samochodu, podstawił nogę, udając, że go najechałem i się przewrócił - wyjaśnia Jerzy Milewski.
Milewski twierdzi, że policjant nie chciał się przestawić, odmówiono mu także informacji o tym, kto był jego dowódcą. Potwierdza, że przeprowadzono badanie alkomatem, które nic nie wykazało. Zaskoczyło go natomiast to, że ze stojącej tam grupy ludzi, nikt nie zgodził się zostać świadkiem zdarzenia.

Wnuczek krzyczał, by policjantka nie strzelała

- To się mogło zdarzyć tylko z dwóch powodów: bo nie słyszeli rozmowy i mogli nie zrozumieć całej sytuacji albo to był ktoś z pracowników policji. Ci ludzie zaczęli mnie filmować, alkoholem od nich zionęło. Moja sytuacja była bardzo trudna, bo byłem w aucie tylko z wnuczkiem i nie miałem nikogo, żeby zaświadczył jak było. Wnuk wpadł w histerię na skutek zachowania policji, zaczął krzyczeć, że nie chce, by dziadek szedł do więzienia, a do policjantki, żeby nie strzelała - opowiada Milewski.
Radnemu zostały wręczone dwa mandaty: za niestosowanie się do wydawanych poleceń przez policjanta oraz za przewożenie dziecka bez fotelika. Oba te mandaty przyjął. Natomiast nie poczuwał się do spowodowania kolizji i nie przyjął wystawionego w tej sprawie mandatu, w związku z tym sporządzono wniosek o ukaranie do sądu.

Opinie (487) ponad 20 zablokowanych

 • (26)

  Ciekawe co na to Minister Błaszczak?Nie bronie policji bo spory odsetek ludzi tam pracujących pomyliło zawód. Nie rozstrzygam w sporze czy ma racje policjwnt czy radny,ale nie może być czegoś takiego,że prawo jest równe i równiejsze.Jeśli policjant ma racje to facet jest do ukarania bez względu jaką opcje polityczną reprezentuje. Taki policjant jesli racja jest po jego stronie zwyczajnie się może zniechęcić do zawodu jeśli wmawia mu się samokaleczenie jamim jest podkładanke nogi, nie chce mi się wierzyć w to ,ale kto wie...Ciekawi mnie reakcja władz PIS jei policjant ma racje .Jeśli sprawa zostanie zamieciona pod dywan to słowa w nazwie parti PIS są dla ich członków puste!

  • 434 29

  • (17)

   Mam nadzieję,że portal będzie informował czytelników o dalszych losach sprawy. Zobaczymy jak władze PIS zareagują na to jeśli policjant ma racje.

   • 56 2

   • Skoro to jest radny PiS to na pewno ma rację (14)

    a tylko wszyscy byli przeciw niemu - policjant samobójca, zalkoholizowani świadkowie i zablokowana z obu stron droga.

    • 56 5

    • (13)

     Trzeba być kompletnym idiotą, żeby wierzyć że osoba na stanowisku radnego jakiejkolwiek partii politycznej jest na tyle głupia żeby ryzykować karierę najeżdżając na policjanta - to się nie dodaje.

     Na pewno policjant wymyślił bajeczkę.

     Z drugiej strony trzeba być skończonym idiotą żeby nie mieć w samochodzie video-rejestratora z dźwiękiem oczywiście. W stanach policja ma obowiązek nagrywać WSZYSTKO - u nas nie ma i skutki widać w art. powyżej. I to nie jest pierwsza taka sytuacja, w której jest słowo przeciw słowu. Takich sytuacji są tysiące.

     • 10 57

     • (9)

      No w to można uwierzyć ,że osoba na stanowisku radnego jest skłonna do czegoś takiego! Ja nie mogłem uwierzyć gdy pewien minister chciał załatwić coś w skarbówce bo jego żona dentystka coś tam coś tam to był cios dla polskiej sceny politycznej! Albo poseł bijący się z policją pod wpływem alkoholu! Lub prezes telewizji parkujący gdzie popadnie! Dużo rzeczy jest możliwych!

      • 39 6

      • (8)

       "Albo poseł bijący się z policją pod wpływem alkoholu! "
       Policja NIE MA prawa dotknąć posła - niezależnie pod wpływem czego jest.
       Ponadto obejrzyj filmik, on się nie bił tylko zasłaniał ;)
       To jest kolejna ze spraw o których wspomniałem - policja nie ma nagrań - liczą się zeznania 'świadków TVN' ;)))) To jest szopka a nie wymiar sprawiedliwości.
       Nie można komuś udowodnić winy na podstawie zeznań policjantów.

       Nie wiem o jakich innych przypadkach mówisz, ale jeśli kłamiesz w jednym to w innych pewnie tez.

       • 1 41

       • (7)

        Jak kur*a policja nie ma prawa dotknąć posła? Jaja sobie kur*a robisz? Idąc twoim tokiem myślenia teoretycznie poseł wyjmie bagnet zacznie dźgać ludzi a policja będzie się przyglądać bo to poseł?Ludzie wybierają posłów aby godnie ich reprezentowali i zachowali się z kulturą! Moim zdaniem poseł nie powinien mieč immunitetu! Poseł to nie król !

        • 44 3

       • (5)

        Ale zgodnie z prawem ma immunitet, a twoja opinia jest g*wno warta.
        I TAK policja nie ma prawa dotknąć posła bo tak stoi w polskim prawie.
        To co tobie się uroiło nie ma tu najmniejszego znaczenia.

        To również nie mój tok myślenia ;)
        twoje urojenia są coraz gorsze... Trzymajmy się faktów:
        Na filmie nie ma żadnego bagnetu tylko policjant którzy rzucił się na posła trzeciej RP.

        Poseł też człowiek i nie ma niczego złego w byciu pod wpływem alkoholu na imprezie... jesteś jakiś tępy czy co?!

        ps. to, ze dostajesz więcej łapek w górę nie znaczy wcale, że masz rację... to znaczy tyko tyle, ze jest więcej podobnie jak ty myślących idiotów na świecie

        • 3 38

       • (2)

        Dziwne Sąd jakoś inaczej ocenił materiał dowodowy.Hahahaha Dodam,że immunitet trzeba znieść dla posłów.Tak jestem tępy bo wdaje się z tobą w dyskusje...

        • 22 2

       • (1)

        Bo sąd debilu orzekł w tym wypadku na podstawie zeznań łżących świadków TVN :D

        • 2 25

       • Przeproś za debila na antenie TVN! Wykup czas na antenie o 18.59 !Przeproś przed faktami,masz okazać w swoich przeprosinach skruchę i błagać o wybaczenie!
        PS.Ładne buty ubierz.

        • 6 4

       • za dużo przywilejów a za mało roboty i dpowiedzialności

        • 7 0

       • To że on dostaje więcej łapek świadczy o tym że jesteś kumplem radnego ćwoku

        • 2 2

       • bolszewik

        • 3 0

     • Trzeba być kompletnym idiotą (2)

      żeby wierzyć, że policjant ryzykowałby swoim zdrowiem rzucając się pod samochód. Pewnie chciał wrobić radnego PiS więc próbował już wcześniej z kilkudziesięcioma kierowcami aż w końcu trafił.

      I czego to w USA nie ma. Tyle, że my mieszkamy w Polsce. Nawet jakby miał wideorejestrator w radiowozie to co z tego jeśli auto nie byłoby skierowane kamerą w odpowiednią stronę.

      • 16 1

      • (1)

       ?! przecież ten samochód go w ogóle nie dotknął :))))))

       meczów piłki nożnej nie oglądasz?
       policjant taki sam aktor jak piłkarz...
       opowie piękną bajeczkę w sądzie i tyle...

       a tacy jak ty frajerzy mu uwierzą....

       i oczywistym dla każdego inteligentnego człowiek jest, że mówiłem o dźwięku... o nagrywaniu przez policje dźwięku debilu... bo w zeznaniach w tej sprawie też są sprzeczności... każdy policjant w stanach ma przy mundurze włączone radio w czasie interwencji i wszystko się nagrywa
       mówiłem też o wideorejestratorze w samochodzie posła

       jasne jest, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nic dziwnego że debili takich jak ty tak łatwo zmanipulować:D

       • 0 4

       • Tak, tak

        wszyscy to zmanipulowani debile tylko Ty i radny PiS wiecie jak było i prawdomówni do cna.

        • 4 0

   • a byloby jednego owczarka mniej...

    prosze PiS zeby nauczyc celnosci

    • 0 14

   • Co ty nie miałeś nigdy do czyniemia z policją? Policjant nie ma racji ale i tak sąd da mu wiarę. Montujcie kamerki by wykazywać kłamstwa milicji - jedyne wyjście!

    • 0 2

  • Dlaczego 3Miasto milczy (4)

   nt. wnuka Bolka?

   • 12 47

   • (1)

    Zadaj pytanie portalowi.Ale będąc obiektywnym elektryk nie ponosi odpowiedzialności za czyny wnuka. Każdy odpowiadaza sam za siebie.Wytykanie komuś co zrobił ktoś z jego rodziny jest zwyczajnie słabe i prymitywne.

    • 66 6

    • Będąc obiektywnym,

     pytałem o wnuka, prymitywie.

     • 4 38

   • dlaczego w Gdańsku znikają mieszkania Pawła A. ?

    • 10 17

   • bo o wnuku Bolka

    to rasizm i ksenofobia oraz polityczna zemsta UFO

    • 1 9

  • Jak z PiS to niewinny

   • 25 3

  • zwolnić (1)

   policjanta, odebrać mu emeryturę a radnego uznać za ofiare represji i dać mu dożywotnią rentę

   • 7 0

   • policjant napewno miał ojca żyjącego w komunistycznej PRL

    a jak żył w PRL to na pewno chodził do komunistycznej szkoły
    jak chodził do komunistycznej szkoły w PRL to na pewno jest komunistą
    przecz z komuno1!!1
    więc jeszcze publicznie go napiętnować!1111

    • 0 1

 • Podstawił nogę pod auto specjalnie. (12)

  No tak. Pewnie myślał, że samochód się przewróci i radny PiS (policjant doskonale wiedział kto kieruje pojazdem)zginie na miejscu. To był zamach!

  • 810 33

  • Tak jak

   specjalnie przedsiebiorcy nie robia biznesu i mniejsze pkb tak samo milicjant chcial dostac strzala z opla w nogie haha

   Super retoryka

   • 74 2

  • Radny powinien podać się do dymisji.

   Natychmiast.

   • 60 4

  • Tyle rzeczy mamy obowiązkowych (1)

   3/4 bezsensownych..... to może niech będzie obowiązek posiadania dwóch kamer w aucie i by było po sprawie. Obowiązki zawsze denerwują ale ten.... ile spraw by rozwiązał a jak my kierowcy byśmy się pilnowali ;-) bo każdy ma ;-) i policjanci też powinni mieć w standardzie munduru.. Tylko wtedy mogło by się okazać że obywatel kierowca za często jest niewinny ;-)

   • 6 20

   • ba, kamera za 1000 zł w TU wiele by wyjaśniła w katastrofie smoleńskiej

    ale jej nie było w wartym miliony samolocie. A przeciętna szkoła ma kilka kamerek...
    Powinny być kamerki w autach i rabacik w ubezpieczeniu.

    • 1 1

  • Powołać komisje (2)

   Wnoszę o powołanie komisji sejmowej, w której zasiądą przedstawiciele PIS Rady Miasta i Macierewicz z Blaszczakiem, no może jeszcze poseł Czarnecki. Trzeba sprawę gruntownie przeswietlic.... potwierdzić teorię o zamachu na wolność i nietykalnosc radnego.
   Na marginesie....wlepulbym jeszcze mandat za zamiar morderstwa wnuka.... to tak w świetle poglądów Pawłowicz

   • 37 2

   • Wnuczka krzyczała, żeby policjantka nie strzelała.

    Za dużo gry w GTA !

    • 53 1

   • zjechał poza pachołki...

    a w samochodzie słychać było "pull up pull up terrain ahead" radny zignorował to i po kolanach przejechał

    • 10 0

  • PiS-owskie mendy ...

   Wyrwać chwasta,myśli, że wolno mu więcej niż innym.I się pomylił burak.

   • 34 3

  • (1)

   W 3 minucie słychać strzały !! .

   • 26 0

   • ...a "pachołki" były brzozowe. ....

    • 19 0

  • to przez mgłę ! JESTEM pewna

   hahahha

   • 15 1

  • Pisowska żaba

   Pisowska świnia tak jak żaba ,gdzie konie kują tam pisowska świnia nogę podstawia.

   • 11 0

 • łże jak pies (9)

  czyli kłamiut kak sobaka

  • 333 25

  • Kto ? (2)

   Radny,czy policjant ?

   • 13 4

   • policjant, a kto? po co pchał nogę pod jadący samochód?? tępy czy durnowaty?

    • 1 27

   • Jak to kto? Jurek nie POPisuj się

    • 3 3

  • Proszę (1)

   3 minuty po napisaniu tekstu dyżurny troll jest już w pracy. Pisz tawariszcz . Trzeba z czegoś żyć.

   • 4 5

   • PISowiec nie może czuć się zbezkarny, mam nadzieje że ten d*pek biznesmen zostanie surowo ukarany

    Ostatnio policjant dał ciała na komisariacie kiedy 'gdański pirat' był uderzany, znieważany i opluty przez pseudo karka i taki policjant, udający ze nic nie widział powinien zostać dyscyplinarnie wywalony z firmy.

    Natomiast w tym wypadku policjant zasługuje na pochwałę, kiedy zwykły bolek PISowski zachowuje się jakby mu wolno było więcej!!!!

    • 22 0

  • O i ukraiński poliglota się trafił.

   • 4 4

  • po jakiemu to niby

   bo na pewno nie po rosyjsku, wysil się bardziej

   • 2 4

  • odp

   może będzie lepiej ..jak pis..

   • 2 0

  • Policjant jest tu nikim.

   Rządzi Pis, szykuj się na dyscyplinarne zwolnienie jak masz trochę rozumu już idź na emeryturę bo zostaniesz z niczym.

   • 1 0

 • A dlaczego radny jeździ autem, a nie ZKM, do czego innych zachęca budując ścieżki? (10)

  Przecież samochody są złe? A komunikacja dobra i sprawna? Dlaczego nie daje dobrego przykładu? Dlaczego prezez ZKM Zgliczyński jeździ autem na koszt podatnika, a nie autobusem, który ma za darmo?
  Dlaczego za pieniądze publiczne radny buduje się ścieżki rowerowe kosztem dróg nie pytając nikogo o zdanie, a ten sam radny tymi ścieżkami nie jeździ? Dla kogo je buduje, skoro autem jeździ? Czemu nie daje dobrego przykładu?

  Dlatego, co każdy. Ludzie jeżdżą komunikacją jak nie mają wyboru. Z braku wyboru. Brak auta, prawa jazdy, kasy na paliwo, awaria auta...
  Prezes Zgliczyński ma wybór i wybiera...

  • 328 38

  • on się na tym dorabia

   żeby mieć na to, by komunikacją nie jeździć

   • 13 2

  • No to jeździj sobie o tej porze dnia i roku z dzieckiem w tamto miejsce (1)

   Mając auto w garażu. Ty byś pewnie tak zrobil/zrobiła.

   • 3 14

   • Nie, ja tak nie robię i nie będę robił. Tak radni i prezes Zgliczyński każą nam robić!

    Mam dwa samochody i motocykl na lato, rower treningowy oraz szczupłą sylwetkę, bez brzuszka i zbędnych kg.
    Nie zamierzam w imię nie wiem czego stać w autobusie, ustępować miejsca tym, co nie kasują biletu, narażać się na kieszonkowców, kilkakrotnie dłuższą podróż oraz przykre zapachy latem i nie tylko. Wolę stać w korku siedząc w aucie, niż stać w autobusie lub marznąć na przystankach, czasem z ciężarami.

    Wystarczająco się za młodu najeździłem komunikacją, codziennie do szkoły i na uczelnię. Miałem okazję poznać wszystkie uroki i zdecydowanie wolę autem - mimo, że kosztuje ciut więcej.

    Dlatego chciałbym, aby radni zapytali obywateli przy okazji wyborów w referendum, czy chcą ścieżek rowerowych kosztem dróg za nasze pieniądze. Chciałbym, aby ci, co tak robią wsiedli zimą na rower!

    Chciałbym zobaczyć Pana Milewskiego z dzieckiem na ścieżce rowerowej na rowerze oraz Pana Zgliczyńskiego w autobusie i tramwaju, a nie w radiowozie Nadzoru Ruchu!

    • 4 6

  • co. Zgliszczynski zrobil?

   • 1 0

  • Nie wiem czy zauważyłeś

   ale drogowskaz na ogół nie chadza drogą, którą wskazuje
   Poza tym radny nie spełnia swoje osobiste zachcianki, tylko tych, którzy go wybrali

   • 1 1

  • to zaglosuj na innego kandydata (1)

   Wszyscy kuźwa narzekacie a od lat wybieracie te same tłuste ryby

   • 2 1

   • Czemu jeszcze budyń rządzi w Gdańsku?! Ludzie jesteście chyba tak samo ograniczeni, jak Ci policjanci!!!

    • 2 1

  • Wszystkie osoby na kierowniczych stanowiskach mają deputat paliwowy

   • 1 0

  • Czy jestes az tak głupi czy tylko udajesz? bzdury jakie wypisałes to szczyt głupoty

   drogi rowerowe nie buduje sie niczyim kosztem!! Gdybys niebył az tak głupi to bys wiedział ze tak sa czeste konsultacje niestety kiepskie ale jakieś są!!Gdybys nie był idiotą to bys wiedział jak wielu ludzi codziennie jezdzi rowerem ,ale ty i tobie podobne bezmózgowce nic nie dociera !!

   • 1 3

  • bo kretynie ze sprzętem do stajni nie jeździ się ZKM'em!!!

   • 0 0

 • (4)

  Mamy sytuację patową. Obaj stoją wyżej niż zwykli śmiertelncy jak my.
  Wygra ten kto ma większe znajomości i wiecej kasy jak zwykle, a sprawiedliwość spłynie do kanału.

  • 349 16

  • To się przeliczyli, myśleli że będzie to zwykły wapniak, ale numer z potrąceniem nie wypalił (2)

   • 11 29

   • czy to już oficjalna wersja towarzysza Płaszczaka ?

    • 14 4

   • Pod prąd z dzieckiem bez fotelika poleceń i go policjanta i nie stosował się do jego poleceń, ale jest radnym jedynie słusznej władzy ponad prawem! A co może zwykły obywatel?

    • 9 2

  • No policjant napewno ma mega kasy

   • 5 1

 • No to ... (9)

  policjant ma przerąbane

  • 302 25

  • Jak za komuny (5)

   Rządzi Partia...im nawet policja nie podskoczy...
   i na co była ta cała Solidarność???
   Znowu to samo

   • 47 3

   • (4)

    Przypominam za rządów PO ,,byle kto" dzwonił do prezesa Gdańskiego sąd i uzyskiwał informacje! Rozumiesz ?Ty chyba jesteś tłukiem z KOD-u

    • 7 34

    • (3)

     O, piewca bolszewickiej partii pis się wypowiedział.

     • 25 4

     • (1)

      Przestań bzdury pisač! Nie znasz się na polityce prawie itd. Trzeba być obiektywnym ,bo pisanie w twoim stylu jest na poziomie nastolatka!

      • 1 15

      • szpilek to bolszewik

       • 11 2

     • przygladam sie tobie szpilek

      Ten szpilek to psychopata lub prowokator,nygus i do tego udaje znawcę wszech nauk,ogarnij się .

      • 12 2

  • Policjant

   Fusz już bez awansów premii no i ma przechlapane

   • 5 0

  • ma przerabane bo...

   kopnal samochod PiSowca....czyli wykonal ZAMACH noga na Prezesa Klamczynskiego. Zagrozone bylo zycie dziecka, oraz kierowcy, noga bywa bardzo niebezpieczna, zwlaszcza jak kopie. Niestety, jak sytuacja pokazuje, policjant powinien zmienic prace- nie wychodzi sie do ludzi z dzikimi nogami. Sa poprostu niebezpieczne!

   • 2 0

  • Ma przerąbane, bo ktoś nagrał to zajście i fakty przemawiają za radnym!

   • 0 2

 • CSI (1)

  Kryminalne Zagadki Gdańska

  • 192 4

  • Tak mysle, jakby to wygladalo w USA...

   Mysle ze bylo by maksymalnie 2 strzaly w kola, w przypadku dalszej jazdy trzeci strzal i koniec dyskusji. A dalej albo pogrzeb albo wyjasnienie sprawy w ciagu 48h - w zaleznosci czy strzal byl celny.

   • 18 2

 • El komedante (1)

  Nie zyje i to jest dramat a nie jakis tam pisowski rajca bez fotelika. No fajny dziadek nie ma co, czy to zachowanie,czyli brak odpowiedzialnosci moge utozsamiac z klubem do jakiego nalezy??

  Czekam na posty

  • 165 22

  • El komendante - niech dostanie najgorszego diabla dyżurnego w piekle do pilnowania i ciągłego dręczenia

   Najlepiej samego Lucyfera. Za krzywdy, które swojemu narodowi przez 49 lat zafundował... Za zastój w kraju. Za wszystko.
   Powinien się nim zaopiekować ten sam najgorszy diabeł, ten, który opiekuje się Stalinem i Mao Zedongiem, Kim Dzong Il'em i resztą największych zbrodniarzy świata.

   • 10 2

 • Dobra zmiana (6)

  dlaczego mnie to nie dziwi, że w sprawę zamieszany jest PiS'owiec.
  Przecież chrystus jest teraz niby naszym królem więc chroni nas od takich niebezpieczeństw. Nie potrzepujemy już helikopterów i armii.
  No chyba, że kartofel kazał mi najechać na policjanta a ten jest powyżej chrystusa

  • 245 45

  • chrystus już nie jest królem, zrezygnował bo miał dość codziennych telefonów z instrukcjami.

   j.w.

   • 35 4

  • (2)

   Nie ma znaczenia jaki to klub, chyba tylko ty wierzysz w ten hejt między po i PiS..

   • 6 3

   • a posłę kurkski to z kodu może jest? też za nic miał i ma policję przepisy ruchu drogowego itp...

    Ciekawe jest to, jak nie pamięta wół, jak cielęciem był - jak to kuźwa horyzonty nagle sięgają w chmury, jak się takie coś do korytka dorwie, od razu staje się bogiem wszechmogącym, nic nie robi z prawa, przepisów służb... to jest dla maluczkich, on pomazaniec narodu może wszystko. Żeby nie było - Budyń, Karnoś też mają za uszami a nietykalni... i to nawet sądy ich bronią. Zwykły człowiek by za takie rzeczy z pierdla nie wychodził...

    • 6 3

   • coś wi się wydaje

    a raczej to moje przekonanie graniczy z pewnością, że gdyby chodziło o radnego z PO albo sympatyka KOD, to już by miał CBA, CBŚ, policje skarbową i kilka innych instytucji na karku. I lustracja rodziny 5 pokoleń wstecz. Nie zrozumcie mnie źle. Za poprzedniego rządu też dochodziło do takich nierządów. Czy doczekamy w Polsce rządów respektujących prawo?

    • 3 2

  • Słabo.

   Musisz lepiej sprężyć się umysłowo,o ile jest to możliwe. Pomimo to kasę zarobiłeś.

   • 0 2

  • Chrystus buraki jedne

   Z dużej litery, prostaki!

   • 1 1

 • Dlaczego mnie nie dziwi, że ten radny to z PiSu (7)

  • 229 24

  • włodek (4)

   Co za nagonka na P[S na tym Trójmieście widać się złodzieje boją.
   Szukają dziury w całym aby z byle powodu dokopać PIS-owi.A policjanci w Trójmieście celowo robią prowokacjie bo też umoczeni w mafijnych zależnościach. Ale tose ne wrati.

   • 9 36

   • nie nagonka (1)

    nie pamiętasz zapewne dlaczego wybrano PO ,dlaczego ludzie mieli dość Pisu..
    ale nauka poszła w las i nadal brną w to samo g,,

    • 23 4

    • Ciekawe za w ostatnich wyborach peło zostało pogonione do roli zera

     ale nauka poszła w las i cwaniaki z peło nadal brną w to samo g... co kiedyś

     • 1 6

   • Jak zwykle pisuary kłamią.

    Najgorsze jest to, że bardziej niż peło. Z deszczu pod rynnę.

    • 7 1

   • "widać się złodzieje boją"

    złodzieje zawsze się bali, ale ich fach przetrwał do dziś...

    • 2 0

  • pisolity sr*ją w galoty (1)

   bo kto w pisie tego nikt nie szanuje

   • 4 2

   • Ale yntelygent z PO

    • 1 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.