• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Gdy uciekasz, to cię gonią. Masz narkotyki? To masz pecha

Michał Sielski
27 września 2022, godz. 07:00 
Ilość narkotyków jasno wskazuje, że nie były tylko na własny użytek. Ilość narkotyków jasno wskazuje, że nie były tylko na własny użytek.

Gdy masz przy sobie coś nielegalnego i spotykasz policję, to starasz się zachowywać naturalnie i nie rzucać się w oczy - wydaje się logiczne, prawda? Tymczasem 25-latek z Gdańska zachował się w takiej sytuacji tak samo, jak wielu innych przestępców: zaczął uciekać. Policjanci oczywiście go złapali. Miał przy sobie narkotyki.Policjanci patrolowali w piątek ul. św. Brata Alberta, gdy idący tą ulicą mężczyzna nagle zaczął uciekać na ich widok. Oczywiście od razu rozpoczęli pościg i szybko złapali 25-latka z Gdańska. W związku z tym, że uciekał, postanowili go przeszukać.

- W trakcie przeszukania, w nogawce spodni 25-latka znaleźli zawiniątko foliowe z substancją koloru żółtego. Następnie funkcjonariusze weszli do mieszkania gdańszczanina i w jego pokoju znaleźli kolejne porcje narkotyków. Zabezpieczone środki odurzające trafiły do biegłego, który we wstępnej opinii określił, że policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków w postaci ponad 270 porcji amfetaminy i 20 porcji haszyszu - mówi podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.
25-latek co najmniej trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie. 25-latek co najmniej trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie.
Mężczyzna od razu trafił do policyjnego aresztu, a w niedzielę usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków.

- W niedzielę sąd zdecydował, że podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia - kończy Magdalena Ciska.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (74)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane