Fakty i opinie

stat

Groźny wypadek na ul. Słowackiego

Nagranie naszego czytelnika z miejsca zdarzenia

Po godz. 12, na leśnym odcinku ul. Słowackiego w stronę Wrzeszcza miał miejsce poważny wypadek. Samochód kierowany przez 22-letnią kobietę staranował barierki i uderzył w skarpę. Według nieoficjalnych informacji kobieta - mimo starań lekarzy - zmarła.Aktualizacja godz. 18:15 Według nieoficjalnych informacji, które udało nam się uzyskać, kobieta zmarła.

Aktualizacja, godz. 13:58. Według naszych nieoficjalnych informacji kobieta była w ciąży. Lekarze wciąż próbują uratować życie jej oraz dziecka.

Do wypadku doszło na wysokości miejsca, w którym - licząc od strony Matarni - do niedawna znajdował się pierwszy z trzech fotoradarów. W momencie zdarzenia na drogach w Trójmieście panowały trudne warunki. Asfaltowa nawierzchnia stała się śliska z powodu padającego od rana deszczu.

- Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do nas o godz. 12:16. Na miejscu nadal znajdują się samochody straży pożarnej oraz policji. Do czasu usunięcia skutków zdarzenia, ruch na leśnym odcinku ul. Słowackiego będzie odbywał się po jednym pasie w obu kierunkach. Ranna kobieta, która prowadziła samochód, została już przekazana ratownikom medycznym, którzy przetransportowali ją do jednego z trójmiejskich szpitali - informuje oficer dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa.
Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, 22-latka trafiła do szpitala w stanie ciężkim i walczy o życie. Tuż po wyciągnięciu jej z wraku, konieczne było przeprowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (543)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.