• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Korki do marketów i oblężenie centrów handlowych w Trójmieście

szym
12 listopada 2022, godz. 15:00 
Opinie (543)

Markety i centra handlowe przeżywały prawdziwe oblężenie.

Olbrzymie korki, problem z wyjazdem z parkingów i przystanek w centrum Gdańska zawieszony przez natężony ruch - w sobotę, 12.11.2022 r. trójmiejskie centra handlowe przeżywały prawdziwe oblężenie. Klienci w jedyny handlowy dzień długiego weekendu ruszyli na zakupy.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Byłe(a)ś w tę sobotę na zakupach?

O utrudnieniach na bieżąco informowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za wszystkie sygnały.

Informacje o pierwszych zatorach na drogach prowadzących do marketów i centrów handlowych otrzymaliśmy tuż przed południem.

Jak się okazało, był to dopiero wstęp do prawdziwego paraliżu na popularnych trasach.

Niedziela handlowa - listopad 2022. Czy ostatnia niedziela listopada jest handlowa? Niedziela handlowa - listopad 2022. Czy ostatnia niedziela listopada jest handlowa?

- Cała okolica Fashion House na Szadółkach stoi. Nie da się wjechać ani wyjechać. Stoimy już 40 minut, aby wyjechać i nic się nie rusza. Ruchem powinna sterować policja - napisała nam w raporcie jedna z czytelniczek.
Podobne problemy mieli kierowcy, którzy próbowali dojechać (i wyjechać) z okolic gdyńskiej Riviery.

14:16 12 LISTOPADA (aktualizacjaakt. 18:11)
Skopiowano

Korki do trójmiejskich centrów handlowych (212 opinii)

Całe Fashion House na Szadółkach stoi. Nie da się wjechać ani wyjechać. Stoimy już 40min aby wyjechać i nic się nie rusza. Ruchem powinna sterować policja. Może i 16 opuścimy to miejsce.
Całe Fashion House na Szadółkach stoi. Nie da się wjechać ani wyjechać. Stoimy już 40min aby wyjechać i nic się nie rusza. Ruchem powinna sterować policja. Może i 16 opuścimy to miejsce.


Wczesnym popołudniem całkowicie zatkał się także dojazd do Forum Gdańsk. Utrudnienia były na tyle duże, że problemy odczuli również pasażerowie komunikacji miejskiej.

- Z powodu zatorów drogowych w rejonie Węzła Unii Europejskiej do odwołania zawiesza się obsługę przystanku "Śródmieście SKM" przez linie 112 i 186 - poinformowali organizatorzy przewozów w Gdańsku.
Drogi dojazdowe do centrów handlowych korkowały się od wczesnych godzin przedpołudniowych. Drogi dojazdowe do centrów handlowych korkowały się od wczesnych godzin przedpołudniowych.
szym

Opinie wybrane