• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Hejter wyżył się na posłance i domagał się pozwu. W sądzie przegrał

Agnieszka Pomaska poinformowała o tym, że zapadł nieprawomocny wyrok ws. hejtera.
Agnieszka Pomaska poinformowała o tym, że zapadł nieprawomocny wyrok ws. hejtera. Agnieszka Pomaska/Twitter

Osiem miesięcy prac społecznych i tysiąc złotych na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża - hejter posłanki Agnieszki Pomaskiej w poniedziałek, 24 stycznia 2022 r., usłyszał nieprawomocny wyrok. Posłanka ujawniła przy tym, że mężczyzna... sam domagał się pozwu. Spełniła więc jego prośbę.Czy obrażałe(a)ś kiedyś kogoś w internecie?

Zobacz wyniki (2036)
W sieci nikt nie jest anonimowy, a za znieważenie czy groźby można odpowiadać przed sądem tak samo jak po wypowiedzeniu ich "twarzą w twarz". Osobiste sympatie i antypatie polityczne nie mają tu znaczenia.

Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który postanowił otworzyć się (w dość specyficzny sposób) w wiadomości skierowanej do posłanki Agnieszki Pomaskiej w mediach społecznościowych.

W nienadający się do cytowania wywód wplótł stwierdzenie, że czeka na pozew. Posłanka postanowiła jego prośbę spełnić i pozwała go.

Posłanka opublikowała wulgarną wiadomość, jaką otrzymała od hejtera.
Posłanka opublikowała wulgarną wiadomość, jaką otrzymała od hejtera. Agnieszka Pomaska/Twitter

Prace społeczne i portfel lżejszy o tysiąc złotychSprawa trafiła do sądu i zakończyła się właśnie nieprawomocnym wyrokiem, o czym Pomaska poinformowała w mediach społecznościowych.

Jeżeli wyrok się uprawomocni, internetowego agresora czeka osiem miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania prac społecznych (w wymiarze 20 godzin miesięcznie) oraz tysiąc złotych nawiązki na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (572)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »