• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Hera wytropiła złodzieja, ale łapać go trzeba było przez dach

szym
14 września 2023, godz. 12:00 
Opinie (51)
Hera ze swoim opiekunem. Suczka wytropiła złodzieja. Hera ze swoim opiekunem. Suczka wytropiła złodzieja.

Po co 26-latkowi kompresory, wykorzystywane przez stomatologów? Młody mężczyzna będzie tłumaczył to sądowi, bo grozi mu aż 10 lat więzienia. Złodzieja, który próbował okraść przychodnię, wytropiła policyjna suczka Hera. Dzięki niej funkcjonariusz wypatrzył rabusia w pustostanie, nieopodal miejsca, do którego 26-latek się włamał.Czy twój pies reaguje na komendy?

Kilka dni temu doszło do włamania do pomieszczenia gospodarczego przychodni stomatologicznej we Wrzeszczu. Po wyłamaniu zamka złodziej dostał się do środka i ukradł dwa kompresory warte 4 tys. zł.

W trakcje akcji złodzieja uszkodzone zostały drzwi, więc szkody wyceniono w sumie na ok. 6 tys. zł.

Na miejsce przestępstwa przyjechał policyjny przewodnik z psem służbowym. Hera podjęła trop i wskazała, że włamywacz może znajdować się w budynku obok przychodni.

Był to pustostan, do którego jedno wejście było zamknięte na klucz, a pozostałe zabite deskami lub zamurowane.

Po drabinie na dach, z dachu przez okno, a potem do środkaDlatego jeden z policjantów wspiął się na zadaszenie przychodni, by stamtąd sprawdzić, czy ktoś jest w opuszczonym budynku. Miał nosa, bo faktycznie dostrzegł palące się w pustostanie światło.

Po co mu były kompresory? 26-latek opowie to sądowi. Po co mu były kompresory? 26-latek opowie to sądowi.
Potem już wydarzenia potoczyły się szybko: policjant wszedł po drabinie na dach pustostanu, a potem do okna pomieszczenia, w którym ktoś przebywał. Funkcjonariusz pchnął jedno ze skrzydeł okna i po odchyleniu zasłony zobaczył, że za stolikiem chowa się skulony mężczyzna.

Rabuś chował się za stolikiem. Ale otworzył drzwiNa polecenie kryminalnego mężczyzna otworzył kluczem drzwi do budynku i wtedy do środka weszli pozostali funkcjonariusze.

Podczas przeszukania pustostanu policjanci znaleźli jeden ze skradzionych kompresorów.26-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do przychodni stomatologicznej.
szym

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (51)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane