• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Ile uderzeń łomem wytrzyma szyba?

bra
24 maja 2022, godz. 12:15 
Opinie (110)

Co najmniej sześć. Tyle razy uderzał w szklane drzwi jednego z sopockich lokali mężczyzna widoczny na filmie. Szyba co prawda się nie poddała, ale straty są, więc "łomiarza" szuka policja.Bywasz agresywny?

Niedziela, kilka minut po godz. 5 rano. Pod jeden z sopockich lokali podchodzi mężczyzna. Po drodze bierze jeszcze kamień, ale to nie nim, a łomem będzie za chwilę tłukł z całych sił w szybę.

Kamienia używa po to, by pod drzwiami zostawić jakąś wiadomość na kartce. Jej treści niestety nie znamy.

Uderza w szybę sześć razy. Ta się co prawda tłucze, ale nie rozsypuje się w drobny mak. Mężczyzna daje za wygraną i odchodzi.

Drzwi uszkodzone. Straty na ponad 2 tys. złPolicja w Sopocie prosi, by wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu, rozmawiały z nim w dniu zdarzenia (15 maja) albo posiadają informacje na jego temat, dały znać.

Informacje można przekazać osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub innej najbliższej jednostce policji albo mailowo, pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl. Informacje można przekazać, także dzwoniąc do osoby prowadzącej postępowanie - tel. 47 74 263 35 lub całodobowo do dyżurnego sopockiej komendy - tel. 47 74 262 22 albo na numer alarmowy 112.
bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (110)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.